Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

@Undertaker pełna zgoda z tym co piszesz :)

 

Zaś co do He-5le to one na prawdę potrzebują elektrowni więc zależy czym je pędziłeś.

Te moje jako SWS to już są zupełnie inne słuchawki. Wiem, że to nieskromnie brzmi, ale nie chwalę się, bo tego nie cierpię, cytuję tylko Michauczoka.

 

Piszę o tym wszystkim, bo warto szukać, drążyć, sprawdzać, "kombinować".

Każdy z nas ma swoją drogę do muzycznego raju i to jest fajne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem takie coś do sprawdzenia bo dali czas do jutra na zwrot :).. Kosztuje 229zł ale wywołało u mnie efekt WOW i nie szukam dalej - miałem brać jutro charge 2. Ciepłe, masywne granie.. aż czuć wibracje na panelach :) Całkiem pokaźna przestrzeń jak na taką budę. Za siatką widać dwa przetworniki + "subwoofer". Producent nawet nie chwali się tym, że siedzi tam BT V4.0 z APTX co jest sprawdzone i potwierdzone softem do dongla BT. Jedyna wada jaką zauważyłem to przy ustawieniu głośności na pierwszym stopniu lekkie zakłócenia w tle muzyki.

qilive.jpg

Edytowane przez ALTON
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem takie coś do sprawdzenia bo dali czas do jutra na zwrot :).. Kosztuje 229zł ale wywołało u mnie efekt WOW i nie szukam dalej - miałem brać jutro charge 2. Ciepłe, masywne granie.. aż czuć wibracje na panelach :) Całkiem pokaźna przestrzeń jak na taką budę. Za siatką widać dwa przetworniki + "subwoofer". Producent nawet nie chwali się tym, że siedzi tam BT V4.0 z APTX co jest sprawdzone i potwierdzone softem do dongla BT. Jedyna wada jaką zauważyłem to przy ustawieniu głośności na pierwszym stopniu lekkie zakłócenia w tle muzyki.

Gdzieś to dorwał. Wujek G nic w Polsce nie googluje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kupiłem takie coś do sprawdzenia bo dali czas do jutra na zwrot :).. Kosztuje 229zł ale wywołało u mnie efekt WOW i nie szukam dalej - miałem brać jutro charge 2. Ciepłe, masywne granie.. aż czuć wibracje na panelach :) Całkiem pokaźna przestrzeń jak na taką budę. Za siatką widać dwa przetworniki + "subwoofer". Producent nawet nie chwali się tym, że siedzi tam BT V4.0 z APTX co jest sprawdzone i potwierdzone softem do dongla BT. Jedyna wada jaką zauważyłem to przy ustawieniu głośności na pierwszym stopniu lekkie zakłócenia w tle muzyki.

Gdzieś to dorwał. Wujek G nic w Polsce nie googluje ?
uploadfromtaptalk1434295201917.png

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qilive to wewnętrzna marka Auchan. O samym głośniku na razie nic mi się nie udało znaleźć.

Natknąłem się tylko na taki filmik na tubie :

 

 

Posłuchać to się pewnie w Auchan tego nie da ?

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qilive to wewnętrzna marka Auchan. O samym głośniku na razie nic mi się nie udało znaleźć.

Natknąłem się tylko na taki filmik na tubie :

 

 

Posłuchać to się pewnie w Auchan tego nie da ?

Auchany mają teraz przebudowany dział RTV i powinno się dać bo stoi to na wystawie. W moim przypadku w demówce nie było zasilacza a nie chcieli otwierać nowych więc dogadałem się na ewentualny zwrot do konkretnej godziny. Powiem szczerze, że na tym filmie wygląda to fatalnie. To piszczenie przy basie brzmi jak nieszczelności. Z przodu jest bass reflex i mocno z niego wieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Auchany mają teraz przebudowany dział RTV i powinno się dać bo stoi to na wystawie. W moim przypadku w demówce nie było zasilacza a nie chcieli otwierać nowych więc dogadałem się na ewentualny zwrot do konkretnej godziny. Powiem szczerze, że na tym filmie wygląda to fatalnie. To piszczenie przy basie brzmi jak nieszczelności. Z przodu jest bass reflex i mocno z niego wieje.

 

Na zwrot masz 14 dni i powinni go przyjąć natychmiast. A co do samego głośnika to chyba poproszę o możliwość sprawdzenia u nich na miejscu. Najbardziej ciekawi mnie czy basu będzie więcej niż w soundlinku.

 

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje ucho basu jest więcej. Porównywałem to na wystawie sklepowej. Jest też bardziej miękki i masywny. Na zwrot masz 7 dni ale tylko na wybrane produkty. Dział RTV zwrotów nie obejmuje i pisze to tłustym drukiem na tablicy w punkcie obsługi klienta. Swoją drogą rozebrałem ten głośnik na części pierwsze i nie ma się do czego przyczepić. Przetworniki solidne, uszczelniona komora dla głośnika basowego, elektronika w osobnej części, wszystko dobrze uszczelnione.. Jak ktoś będzie dalej zainteresowany to wrzucę 2-3 zdjęcia. Za BT odpowiada najwyższy model modułu BT CSR8645 ten sam, który siedzi w słuchawkach Mee Matrix 2.

 

Wrzuciłem kilka zdjęć z wnętrza:

 

https://www.dropbox.com/sh/xpz2ih2htpfr7yf/AADIZXFbtn7DnBVhO3c0VX1aa?dl=0

Edytowane przez ALTON
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności