Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio miałem akcję z pocztą. Wysłałem polecony i doszło do zwrotu. Listonosz nie potrafił znaleźć adresata :) gdy zwrot miałem u siebie, zauważyłem na środku koperty uszkodzenie. Były tam części elektroniczne, a jakaś su..a je..ła stemplem w sam środek listu :) poszła reklamacja. Oczywiście olali mnie :)

 

https://www.dropbox.com/s/cflxkv94r8wmayz/202882.pdf?dl=0

Niestety mieli rację. Od 01.01.2013r. w przesyłce listowej może znajdować się tylko druk lub korespondencja. Inną zawartość przesyła się na własną odpowiedzialność. W tym przypadku wina po Twojej stronie - nie zapoznałeś się z Regulaminem Poczty. U mnie Panie w okienku informowały o tym zaraz po zmianie i informują nadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@adikadik - to masz nauczkę, że takie coś to żadne ułatwienie. Awizo jest dobrą rzeczą.

Zamawiałeś przez Allegro może?

Allegro, placilem karta. Wiem co mam robic :) ( w drodze do urzedu doreczajacego a pozniej na Pałki)
Jutro z rana w urzedzie opierd** listonosza, poza tym jestem ciekaw czy znajda moja zgode na wrzuty na pismie... szykuje sie historia na osobny watek takze koniec moich offtopow tutaj :)

@up akurat u mnie kwota odszkodowania z tytulu niewykonania uslugi dostarczenia poleconego bylaby satsfakcjonujaca ale przede wszystlim o sam fakt chodzi - sie

Edytowane przez adikadik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak karta to dobrze. to potem od razu do banku i robimy chargeback...

 

a ja musze isc na zakupowy odwyk chyba :/

na szczescie nawet nie musze patrzec na stockowy kabel bo go nie ma :D ten co dostakem chyba z reki @fatso...

i jak pare razy mialem podejscie do tych sluchawek to potwierdza sie za kazdym razem - stockowy kabel jest tylko po to aby go wyrzucic! ew. zeby wtyki z niego odzyskac do normalnego kabla :)

Do trzech razy sztuka?

Gratulacje :)

Edytowane przez Compton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda super, wykonanie perfekcyjne, ale znam kabelki Mateusza nie od dziś i niczego innego sie nie spodziewałem :D

Posłucham dopiero w przyszłym tygodniu, audioshow cały prawie czas zabiera...:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zapoznaniu się ze szkołą grania Sennheisera, AKG przyszedł czas na Beyerdynamika :)

 

Tak na szybko: megawygodne, sonicznie (dla mnie) na pewno ciekawsze niż HD600 Senka i coś mi się wydaje, że znalazłem słuchawki stanowiącą godną konkurencję dla moich ukochanych "żyletek" (chociaż to zupełnie inne granie ale równie przyjemne i angażujące). Aż szkoda, że muszę iść na po południu do pracy...

IMG_20141107_091358.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zapoznaniu się ze szkołą grania Sennheisera, AKG przyszedł czas na Beyerdynamika :)

 

Tak na szybko: megawygodne, sonicznie (dla mnie) na pewno ciekawsze niż HD600 Senka i coś mi się wydaje, że znalazłem słuchawki stanowiącą godną konkurencję dla moich ukochanych "żyletek" (chociaż to zupełnie inne granie ale równie przyjemne i angażujące). Aż szkoda, że muszę iść na po południu do pracy...

poczekaj az pady sie troszke uloza i zdecydujesz sie na wymiane kabelka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności