Jump to content
eternia

Odtwarzacz CD z bluetooth, czy odbiornik BT?

Recommended Posts

Jako, że mój stary klocek ONKYO ma jakieś problemy z przeskakiwaniem co jakiś czas na płytach, pomyślałem nad małą zmianą. Szukam jeszcze nie jestem pewny czego, ale wiem, że zapewne dzięki Wam jak zwykle to znajdę :D Potrzebuję bardzo budżetowego urządzenia, które będzie współpracować z Microlabami solo 6C. Wymagania nie są duże, ma to grać bezproblemowo. Pomyślałem, że może warto zastanowić się nad jakimś klockiem z bluetooth bo ostatnio zaczynam częściej korzystać z serwisów streamingowych.

1. Czy znajdę cokolwiek w cenie do 400 zł, jakiś odtwarzacz CD od używanej mikrowieży?

2. Jeżeli nie to może wariant z zakupem odbiornika BT i wymiana lasera w obecnym odtwarzaczu, czy co tam nie działa. Jeżeli tak to jaki odbiornik bluetooth wybrać? Jest tego trochę na rynku, a może ktoś z Was ma doświadczenie w tym temacie.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By alekc
      Cześć,
      Rozglądam się za streamerem, który chyba nie istnieje  bowiem chciałbym żeby miał całą funkcjonalność CA CXN v2 z możliwością upsumplingu i podpięciem CD (CXN to oferuje) ale bez DAC'a lub z możliwością jego pominięcia. Idealnie by było gdyby DAC mógł być podłączony także przez USB. To co mi się podoba jeszcze w CXN v2 to wyświetlacz, którego będzie mi chyba bardzo brakować w audiolabie 6000N.  Jestem jednak otwarty na inne pomysły niż te 2 urządzenia. Nie chcę nic opartego o RPi ani w budżecie istotnie wyższym od nowego CXN. 

Dodatkowe wymagania to Tidal (MQA może być opcjonalnie, CXN chyba ma je wspierać kiedyś?), min DSD256 miło jakby wspierał DSD512. Wewnętrzny storage nie jest mi potrzeby, a nawet traktuję to bardziej jako wadę. Bluetooth jest fajną opcją ale nie wymaganą. 

Z góry dziękuję za komentarze (jeśli używacie któreś z tych urządzeń) i za pomysły na inne.

• By grzanek89
      Witam serdecznie. Pare tygodni temu zakupiłem słuchawki jak w tytule. Niestety mój odtwarza - Xduoo X3 - wydaje się nie do końca dawać radę. Nie ma tego czegoś co jestem w stanie usłyszeć podłączając pod niego swoje K550. Słucham głównie rapu i muzyki elektronicznej. Uwielbiam bas. Ale nie ilościowo tylko jakościowo. Nie potrzebuje dudnienia tylko mocnego basu w pełnym zakresie. I tutaj właśnie liczę na wasza pomoc. Co kupić pod te słuchawki ? Muzyki słucham w domu. Nie wyobrażam sobie słuchać muzyki na tych słuchawkach poza domem.  Szukam raczej jakiegos porządnego przenośnego odtwarzacza który napędzi również inne moje słuchawki. Ale priorytet to DT770. Rozważę każda pomoc. Nawet jeśli polecicie jakiś dac + amp. Budżet to 800zl. 
    • By Inszy
      Shanling ze swoimi produktami nie pojawiał się na naszych łamach zbyt często, ale ze względu na dużą rozpoznawalność tej marki na rodzimym rynku audio oraz rosnące zainteresowanie adapterami Bluetooth, nie mogliśmy przejść obojętnie wobec nowego urządzenia z tego segmentu. Shanling UP4 trafił w nasze ręce dzięki uprzejmości firmy Audeos, jest wyceniony na 449 złotych, a stylistycznie mocno nawiązuje do małych odtwarzaczy, jakie oferuje Shanling. Z kolei za jakość dźwięku odpowiada para układów ESS Sabre ES9218P. Czy jednak przełoży się to na odpowiednio wysoki poziom brzmienia?

Pełna treść jak zwykle pod linkiem  
      https://kropka.audio/test/wzmacniacze/shanling-up4-recenzja/

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy