Skocz do zawartości

Przedsprzedaż D2...


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

termin realny 20 kwietnia...

A ten termin to skad wziales? To oficjalna wiadomosc czy stwierdznie, ktore ma oddalic zludne nadzieje? :D

 

Jezeli dzisiaj mialy byc w magazynie... tzn. ze jutro do niego dotra.

Czyli teoretycznie powinny zostac wyslane w poniedzialek i dojsc we wtorek 17 (kurcze - na pewno sie okaze, ze przyjda 20 albo pozniej...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uroki przedsprzedaży niestety są takie. choć mogli to logistycznie lepiej rozwiązać. ludzie są mniej nerwowi jak się im od razu zapoda termin na powiedzmy 20 kwietnia. a nie przesuwa datę premiery co tydzień i ciągle coś. no i można było wziąć pod uwagę święta kiedy wszystko staje na głowie. ja jeszcze odczuwam w pracy perturbacje świąt w europie, które de facto ****o mnie obchodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek wysyłamy w środę będzie.

 

 

eljon - sprzęt miał być 10, nikt nie przewidział tego, że Niemcy przestaną pracować, bo takiej sytuacji jeszcze nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Fajnie by było gdyby na sobotę pojawiły się w salonach, ale na to pewnie nie ma co liczyć. We wtorek wyjeżdzam więc pewnie sprawię go sobie dopiero po powrocie. Cóż, może to i lepiej, nie będę się irytował tym, że na przedsprzedaż się nie załapałem a i tak kupiłem tuż po pojawieniu się w sklepie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepach będzie gdzieś koło piątku, albo może nawet next week - tak myślę (wynika to z cyklu zatowarowywania salonów). Jak mówiłem pierwszeństwo będzie w wysyłce do osób z przedsprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie goraczkujcie sie tak, w Niemczech tez jeszcze "na salonach" nie ma i prawdopodobnie dlugo jeszcze nie bedzie. Sprzedawca w saturnie po zapytaniu o D2, popatrzyl na mnie jak na ufoludka i stwierdzil, ze czegos takiego co prawda jeszcze nie maja, ale za to moze mi polecic Ipoda Video :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cholender w końcu. super. extra. i hura.

ksy - ja wiedziałem o niemcach wcześniej, i o francuzach, nawet, że pracowali w czwartek max do 14:00 podobnie włosi. tylko w naszym katolickim kraju wszyscy grzecznie w piątek (ponoć wielki) pracowali (ze mną włącznie).

no ale cholera będzie co wspominać. ostatnio tak mi się zdarzyło czekać na nową płytę mojej best kapeli 3 miesiące, bo premiera była zmieniana częściej niż domniemany tytuł albumu.

bardzo grzecznie obiecuję szybko napisać co sadzę o brzmieniu tej zabawki w połączeniu z Koss PP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności