Skocz do zawartości

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, x X x napisał(a):

A z tych tańszych modeli nie ma nic sensownego do polecenia? Ona cudów nie potrzebuje.

Problemem tego typu konstrukcji jest najczęściej mała ilość basu. Niedawno kupiłem coś takiego

https://pl.aliexpress.com/item/1005006524053482.html

Nawet trochę basu mają, a jak się dziurkę dorobi, to jeszcze trochę więcej :) 

Ja używam ich z gąbeczkami od pchełek, bo inaczej słabo się w moich uszach trzymają i bas ucieka.

Myślę, że jeśli żona nie potrzebuję cudów, to jej wystarczą.

Mogę swoje wysłać na posłuchanie a jakby się spodobały, to odsprzedać - mam czarne ze złotymi dodatkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Perul napisał(a):

Problemem tego typu konstrukcji jest najczęściej mała ilość basu. Niedawno kupiłem coś takiego

https://pl.aliexpress.com/item/1005006524053482.html

Nawet trochę basu mają, a jak się dziurkę dorobi, to jeszcze trochę więcej :) 

Ja używam ich z gąbeczkami od pchełek, bo inaczej słabo się w moich uszach trzymają i bas ucieka.

Myślę, że jeśli żona nie potrzebuję cudów, to jej wystarczą.

Mogę swoje wysłać na posłuchanie a jakby się spodobały, to odsprzedać - mam czarne ze złotymi dodatkami.

Akurat FreeBuds 5 mimo otwartej konstrukcji basu mają dość sporo. Niejednej dokanałówki mogą się uczyć od Huaweia 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Perul napisał(a):

Problemem tego typu konstrukcji jest najczęściej mała ilość basu. Niedawno kupiłem coś takiego

https://pl.aliexpress.com/item/1005006524053482.html

Nawet trochę basu mają, a jak się dziurkę dorobi, to jeszcze trochę więcej :) 

Ja używam ich z gąbeczkami od pchełek, bo inaczej słabo się w moich uszach trzymają i bas ucieka.

Myślę, że jeśli żona nie potrzebuję cudów, to jej wystarczą.

Mogę swoje wysłać na posłuchanie a jakby się spodobały, to odsprzedać - mam czarne ze złotymi dodatkami.

Ciekawa propozycja, ale jak się dzisiaj dowiedziałem muszą być nowe, bo nie włoży słuchawek po kimś do uszu chyba, że moich uszu 😅

 

Na Huaweia trochę kręci nosem, bo Huawei - a to na pewno częściowo moja wina, bo ja od dawna hejtuje tą firmę. Ale słuchawki... to słuchawki :)

 

Są akurat powystawiane na Allegro za 260 złotych, może się skuszę ;)

Edytowane przez x X x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz w tej cenie nic lepszego, jeśli mają być douszne, nie znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2024 o 19:38, x X x napisał(a):

Dlatego szukamy coś w konstrukcji Airpodsy Pro 3gen, dobrze grającego ale rozsądnie wycenionego

Jeszcze zobaczcie Edifier W320TN, całkiem przyjemnie grają, a jeszcze bardziej po taniości może Soundpetsy Air3 Deluxe HS lub Air4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, iTomek napisał(a):

Jeszcze zobaczcie Edifier W320TN, całkiem przyjemnie grają, a jeszcze bardziej po taniości może Soundpetsy Air3 Deluxe HS lub Air4

Soundpetsy widziałem, pokazywałem - nie podobają się. Wyczaiłem je na stronie znanego tutaj Scarbira, ale osobiście średnio ufam jego osądom po własnych doświadczeniach z jedną parą polecanych przez niego słuchawek. Nadajemy na innych falach. Za Edifiery dzięki za tip, zerknę na nie.

 

Niemniej jednak na ten moment zdecydowaliśmy się na Samsungi, bo najbardziej się jej podobają. A czy będą pasować - to się okaże :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2024 o 19:38, x X x napisał(a):

Dlatego szukamy coś w konstrukcji Airpodsy Pro 3gen, dobrze grającego ale rozsądnie wycenionego.

Nie ma airpods pro 3 generacji. Domyślam się, że chodziło po prostu o 3 generacje airpodsów. One są rozsądnie wycenione, niektórzy jednak mogą mieć z nimi problem ze względu na ich kształt. Na początku bolały mnie uszy, ale po jakimś czasie użytkowania się chyba przyzwyczaiłem, bo ból zniknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hammerh34d napisał(a):

A o kim innym? :D

A co to znaczy SIWZ? :D

Godzinę temu, bakus1233 napisał(a):

Nie ma airpods pro 3 generacji. Domyślam się, że chodziło po prostu o 3 generacje airpodsów. One są rozsądnie wycenione, niektórzy jednak mogą mieć z nimi problem ze względu na ich kształt. Na początku bolały mnie uszy, ale po jakimś czasie użytkowania się chyba przyzwyczaiłem, bo ból zniknął.

Tak, dokładnie te miałem na myśli, mój błąd. Ale ten kształt, patrząc przynajmniej na zdjęciach, to jak większość tego typu słuchawek :D Aczkowiek nie znaczy to automatycznie, że mają wszystkim pasować. Mi np. nie pasują klasyczne pchełki, bo też bolą mnie uszy, a mam dwie pary fajnie grających pchełek i nie używam, bo mnie bolą :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach






... co to znaczy SIWZ?


Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia.

Kaman default_biggrin.png

Edit: Serio, zobaczcie te bosiaki default_smile.png
Można zrobić bardzo fajne kombo bt z jakichś kablowych SoundTrue i jakiegoś BT DACa... I będzie elastycznie! Chyba, że TWSowosć to priorytet. Wtedy Bose będzie relatywnie drogie.

Edit2: Z takich np:

19e024bb463f1aea62563b8bce6c21a8.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre 😅

 

W SIWZ było również TWS, więc to był wymóg ;)

 

Przyszły Galaxy Buds Live. Zapłaciłem 265 za różowe. Nówki sztuki. Na szczęście oryginalne. I grają całkiem całkiem, jestem pozytywnie zaskoczony nimi. Moim zdaniem grają lepiej (równiej, na pewno mają lepszą górę) niż Budsy 2 Pro. Oraz są głośniejsze. Dotyk mniej czuły niż w Pro, funkcji troszkę mniej (np. brak ambientu, lub nie umiem uruchomić). No i wydają się być wygodne. Chociaż u mnie trochę gorzej z lewym kanałem, czuje gorszą "izolacje". Na szczęście to nie moje, więc nie muszę kombinować. No i bardzo ładne te słuchawki, ładnie się prezentują w kobiecym uchu. Najważniejsze w tym wszystkim, że żonie się podobają i grają jej dużo lepiej, niż dotychczasowe pcheły Philipsa :)

Edytowane przez x X x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, hammerh34d napisał(a):

Fasolki od samsunga trzeba lubić.
Nie dziwię się że nie ma ambientu - po co niby miał by być, skoro one nie są szczelne i nie izolują?
Fajnie że siadły, grats zakupu.

Jest jakaś opcja w ustawieniach testowych (gdzie w Budsach Pro miałem sterowanie głośnością). Ale nie testowałem jak działa, nie miałem okazji sprawdzić ich w terenie (jeszcze).

2 godziny temu, Play napisał(a):

@x X x a jak z basem? Jest typowo pchełkowy, czy coś tam już czuć w stylu KPP?

Porównać mogę z moimi pchełkami i żony Philipsami, ale to wieczorem. Nie mniej jednak basu było baardzo dużo jak na moje ucho.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2024 o 08:46, Jarekm napisał(a):

Jakie słuchawki dokanałowe z długo trzymająca baterią możecie polecić? Znajdę coś godnego w budżecie około 100-150 złotych?

Soundcore P2i z Amazon'a, ale mogą się trafić z nierówno grającymi przetwornikami lub jeden wcale - zależy od rzutu, ale warto zaryzykować, bo są mega wygodne i brzmią super, jak za te pieniądze.

 

Edit. 

Na Amazon'ie już ich nie ma, jest nowy model, za to na allegro jeszcze są.

https://allegro.pl/oferta/sluchawki-bezprzewodowe-soundcore-note-i-life-p2i-14785995168

Edytowane przez neonlight
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Play napisał(a):

@x X x I jaktam

Ogólnie rzecz biorąc słuchawki są raczej z tej ciepłej funowej strony. Charakterystyka mocno zależy od tego jak głęboko je zaaplikujesz (jak mocnego seala złapiesz). Ja mam dość szeroki kanał (chociaż w dokach używam gumek w rozmiarze M) i przy głębokiej aplikacji basu jest bardzo dużo, gra to za ciepło. Przy lżejszej aplikacji charakterystyka robi się bardziej pchełkowa, ale jakby z większą teksturą, szczególnie w basie. Porównując je do moich dwóch par pchełek to jest to jednak całkiem inne granie, cieplejsze. W pchełach jest więcej średnicy i góry, i jest to trochę lepsze granie.

 

Osobiście utrzymuje zdanie, że słuchawki grają podobnie do Buds 2 Pro (mają podobny charakter), ale góra wydaje się mniej sztuczna, sycząca niż w Pro.

 

Jeszcze jest jedną rzecz, o której nie napisałem, a która prawdopodobnie ma miejsce, ale to sprawdzę trochę później. Żona ustawiła im w apce Samsunga eq na dynamiczny i jeżeli pamiętają ustawienie między urządzeniami to na flacie będą grać trochę inaczej. Wrócę jak tylko będę miał okazję sprawdzić na jej telefonie (nie chce mi się instalować śmieci Samsunga u siebie).

Edytowane przez x X x
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. mam na pokładzie KZ ZSX plus adapter KZ a09 pro oraz airpodsy 3. Szukam jednak TWS, które zastąpią mi B&O E08, które zgubiłem. Przestałem śledzić dawno losy firmy KZ, czy jest coś wartego polecenia od nich?.Rozważam Senheisera Momentum 3 TWS  bo bardzo lubię moje momentum 3 nauszne.Budżet do 1000. Dużo dobrego czytałem o firmie noble i modelu focus oraz audiotechnice ATH-CKS50TW. Preferuje jakość dźwięku nad bezbłędne działanie ANC.Styl raczej neutralny niż rozrywkowe V.Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dawid42 napisał(a):

Cześć. mam na pokładzie KZ ZSX plus adapter KZ a09 pro oraz airpodsy 3. Szukam jednak TWS, które zastąpią mi B&O E08, które zgubiłem. Przestałem śledzić dawno losy firmy KZ, czy jest coś wartego polecenia od nich?.Rozważam Senheisera Momentum 3 TWS  bo bardzo lubię moje momentum 3 nauszne.Budżet do 1000. Dużo dobrego czytałem o firmie noble i modelu focus oraz audiotechnice ATH-CKS50TW. Preferuje jakość dźwięku nad bezbłędne działanie ANC.Styl raczej neutralny niż rozrywkowe V.Dzieki

Może Technicsy AZ80 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności