Skocz do zawartości

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, The Grand Wazoo napisał(a):

@lobuz1 ten "dynks" przy słuchawkach  jest odpinany? Tak to wygląda na Twoich zdjęciach. 

Nic tam się nie odpina. W tym dynksie jest zapewne elektronika a poniżej przetwornik i komora akustyczna. Fajna rzecz bo ma przyciski fizyczne w każdej słuchawce a na tym dynsie panel dotykowy. Można sporo poustawiać.

IMG_1390.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lobuz1 napisał(a):

Mam już drugi egzemplarz AT a tamte podobno naprawiły się w serwisie i lewa grała 😅.

Baaardzo przyjemne słuchawki ze sterylizacja UV, które jest emitowane z 2 diód i odbijane od luster aby dotrzeć tam gdzie trzeba. Moze sprzedać te wszystkie słuchawki i zostawić sobie tws bo tak pięknie grają? Koniec świata.

IMG_1387.jpeg

IMG_1388.jpeg

IMG_1389.jpeg

Support Codec Qualcomm® aptX™ Adaptive audio, Qualcomm® aptX™ audio, AAC, SBC

ATH-TWX9-UM-EN.pdf

Edytowane przez Lord Rayden
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2023 o 21:43, MrSheep napisał(a):

https://www.denon.com/en-us/product/wireless-earbuds/perl-pro/300898.html

 

Do gry wchodzi Denon, ciekawy bajer z personalizacją profilu dźwiękowego pod uszy użytkownika, pytanie czy to rzeczywiście działa i czy nie robi z dźwięku kaszany ;)

To jest odgrzewany kotlet. Kupili firmę Nura i przykleili inną etykietę. To te słuchawki- ostatnio były na bazarku:

 

https://allegro.pl/oferta/nura-sluchawki-bezprzewodowe-nuratrue-pro-czarne-13448204268?utm_feed=3dca5096-1f0f-4ca6-9f37-f55ca2fec4f7&utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=feed&ceneo_cid=897e9789-ddb4-1610-c194-0a59cff00e45

 

https://dailyweb.pl/nowe-denon-perl-oraz-denon-perl-pro/

 

https://www.tabletowo.pl/recenzja-nuratrue-pro-test-opinia/

Edytowane przez lobuz1
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.06.2023 o 21:59, audionanik napisał(a):

Na starym maku i ajfonie grają tak samo; a na ajfonie11 lepiej - naturalniej i wyraźniej, lepszy procek, soft, bt? Nie wiem, ale jest fpyte.

Sprawdziłem teraz; ustawienia te same.

Dzisiaj znowu porównywałem jak erpodsy pro2 grają z maka 2013, a jak z ajfona 11; bo myślałem, że może oczadziałem czy cuś; ale jednak nie - różnica w sq (rozdzielczość, naturalność) na korzyść 11-tki jest tak duża, że powrót na maka jest wręcz bolesny:blink:.

Edytowane przez audionanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to się najlepiej słucha na iphonie z wbudowanej aplikacji muzyka a to dlatego, że mogę w ustawieniach sobie włączyć eq, które sprawia, że grają w moim odczuciu ciekawiej ;) 

 

ciekawy jestem ile straciłem na dźwięku oszczędzając 340zł kupując 3 zamiast pro. Na ANC mi nie zależy, bo nawet jadąc rowerem lubię słyszeć czy przypadkiem nie jedzie karetka itp :D Jak oceniasz wygodę w pro przy dłuższym odsłuchu? Mnie po około godzinie zaczyna delikatnie boleć lewe ucho. Zastanawiam się czy nie kupić jakieś gąbeczki o ile są na te słuchawki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, audionanik napisał(a):

Co z Twoimi maxami?

Zwrot.

Świetne słuchawki gdyby się ta woda tak nie skraplała. Niby membrana jest szczelnie odgrodzona od reszty elektroniki, ale nie mam pewności czy wewnątrz słuchawek też się woda nie zbiera. Brzmieniowo lepsze od airpods 3, ok nie jest to poziom dobrze napędzonych HD600, ale bardzo przyjemne granie i aż tak dużo im nie brakowało. Bardzo wygodne, ludzie narzekają, że ciężkie. Ja w ogóle nie czuję ich masy, pałąk idealny, nie czułem zmęczenia nawet po kilku godzinach. To indywidualna kwestia, ale według mnie są nawet wygodniejsze od hd800.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, lobuz1 napisał(a):

Mam te Nury i uwazam, ze to sa swietne TWSy. Ciekawe jaka cene walna za Denony, a moze zmienia strojenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.06.2023 o 22:24, bakus1233 napisał(a):

Mi to się najlepiej słucha na iphonie z wbudowanej aplikacji muzyka a to dlatego, że mogę w ustawieniach sobie włączyć eq, które sprawia, że grają w moim odczuciu ciekawiej ;) 

 

ciekawy jestem ile straciłem na dźwięku oszczędzając 340zł kupując 3 zamiast pro. Na ANC mi nie zależy, bo nawet jadąc rowerem lubię słyszeć czy przypadkiem nie jedzie karetka itp :D Jak oceniasz wygodę w pro przy dłuższym odsłuchu? Mnie po około godzinie zaczyna delikatnie boleć lewe ucho. Zastanawiam się czy nie kupić jakieś gąbeczki o ile są na te słuchawki :) 

Ja mam pro2 a miałem krótko 3 i dla mnie różnica była spora ale może dlatego, że w 3 nie miałem sila ;)
 

A co do jazdy na rowerze to pro2 mają super ten tryb transparenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie niestety boli ucho zewnętrzne po dłuższym słuchaniu airpods 3. Podobnie miałem z przewodowymi airpodsami, które były w zestawie z iphonem x. Szkoda, bo ten problem nie występował w przypadku pchełek za 50zł :D 

  • Sad 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bakus1233 napisał(a):

Ale one mają podobny kształt i może ten sam problem występować. Trudno, jakoś się przyzwyczaję do tego dyskomfortu :D może gąbeczki coś poprawią.

Nie bardzo. W Airpods cała kopułka opiera się o kanał uszny, w Airpods Pro plastik w ogóle nie dotyka ucha i za cały seal odpowiada tips.

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się nowa wersja Technics EAH-AZ40 - oznaczona także M2.

Ma też LDAC oraz MultiPoint (3).

https://www.technics.com/pl/produkty/sluchawki/eah-az40m2.html

Edytowane przez Lord Rayden
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jabłek już za dużo, spytam więc o kolejne "przechwalane" TWSy. Serię od Sony. XM3,4,5. 

Mozw ktoś ma doświadczenia ? Chyba @all999. To jest sprzęt podobno z rewelacyjnym ANC, ale czy prawdą jest że ich typ grania jest duszny, basowy, zamulony ? I bez EQ ani rusz ? Czy jako tipsy to tylko specyficzne pianki "only Sony" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jabłek już za dużo, spytam więc o kolejne "przechwalane" TWSy. Serię od Sony. XM3,4,5. 
Mozw ktoś ma doświadczenia ? Chyba [mention=7231]all999[/mention]. To jest sprzęt podobno z rewelacyjnym ANC, ale czy prawdą jest że ich typ grania jest duszny, basowy, zamulony ? I bez EQ ani rusz ? Czy jako tipsy to tylko specyficzne pianki "only Sony" ?

Mam czwórki od premiery. Teraz używam głównie na rowerze, bo:

1. Świetny wind noise reduction
2. Świetna ergonomia, a pianki nie przenoszą drgań
3. Pod względem sq na kanapę wygrały ZE8000

Właśnie je odpaliłem specjalnie dla Ciebie default_smile.png Sony grają i szeroko i głęboko i to nadal jest czołówka pod tym względem. Więc wg mnie to przeciwieństwo duszności. Świetny bas, dość równy, z bardzo dobrym zejściem i odpowiednim wypełnieniem w midbasie. Holografia top, bas top, wokale i góra dobra. Neutralne i naturalne granie z dobrym detalem. U mnie tylko pianki, ale wiem, że wielu korzysta z silikonów. ANC na poziomie AirPods Pro 2, więc też top.

U mnie pierwsza trójka TWS pod względem sq:

1. FA ZE8K
2. Sony XM4
3. Technice AZ80

Z tym, że Sony są minimalnie przed Technicsami, ale potem jest duża dziura do czwartego miejsca.

Edit:
Gdzieś pomiędzy drugim, a trzecim są AirPods Pro 2 i to są TWSy, które by ze mną zostały, gdybym miał wybrać tylko jedną parę. Wiem, że wielu trudno w to uwierzyć, ale Apple zrobił świetną robotę i one są warte każdej złotówki. Oczywiście w parze z iPhonem.

Edit2:
To tylko moja opinia, żadnych prawd objawionych :)
  • Like 6
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, all999 napisał(a):

 Świetny bas, dość równy, z bardzo dobrym zejściem i odpowiednim wypełnieniem w midbasie. Holografia top, bas top, wokale i góra dobra. Neutralne i naturalne granie z dobrym detalem. U mnie tylko pianki, ale wiem, że wielu korzysta z silikonów. ANC na poziomie AirPods Pro 2, więc też top.:)

Top iem, czy tylko tws?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności