Skocz do zawartości
  • 0

Pierwsze IEMki ~500 zł


BitWolf

Pytanie

Witam serdecznie!
Odkąd tylko zacząłem swoją przygodę z Audio to nigdy nie posiadałem własnych dokanałówek.
Zawsze jakie tylko spróbowałem miały kompletnie niedopasowane do moich kanalików tipy przez co bardzo szybko wypadały przy tym mocno drażniąć wnętrze.
Ostatnio zostało mi przedstawione takie rozwiązanie jak chociażby tipy Comply, a w międzyczasie do testów udostępniono mi także VE Monki Plusy które zacząłem wręcz ubóstwiać pod względem dźwięku jak i komfortu, dlatego też mocno zacząłem rozważać odsprzedanie moich VModek na rzecz IEMek.

Oto główne wymagania i preferencje:
- Gatunki muzyki: Hardstyle, Instrumentalna (Pianino, skrzypce), OST Soundtracki (głównie z Anime)
- Główne źródło: XDuoo X3 II
- Odpinany kabel bardzo mile widziany (a jeszcze milej MMCX)
- Brzmienie: Fajnie jakby nawiązywało do tego co dają VE Plusy z trochę bardziej podbitym dołem
- Izolacja: Ile tylko można nie tracąc przy tym komfortu. Zastępują moją główną parę do słuchania na mieście i podróży.
- Cena: VMody powinny pójść za jakieś 500-600 zł, więc tyle też chciałbym na nie wydać.

W międzyczasie znalazłem bardzo tanio Tin T2 Audio za 110 zł.
Myślicie że warto zacząć od nich i potem dołożyć do czegoś lepszego?

Edytowane przez BitWolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

BitWolf-> Te: https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-dla-aktywnych/sluchawki-c5-s2.html

Miałem pierwszą wersję. To były moje pierwsze słuchawki dokanałowe. Nic, co wówczas słuchałem, do kwoty 1.000 zł, nie było w stanie je przebić. Aha, dołu z pewnością Ci nie zabraknie. A pianino i skrzypce...? Na nich to bajka (z uwagi na naprawdę dobrą średnicę).

Edytowane przez wulkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności