Skocz do zawartości

Cowon D2 Metal Sticke


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

Przed świetami, w grudniu w Korei pojawiły się ciekawy motyw dla iAUDIO T2 (link). Były to naklejki na plyerea w kolorach srebrnym i złotym, z ciekawymi wzorkami. Niestety owe naklejki pojawiły się wyłącznie w Korei i nie widziałem ich nigdzie indziej. I tak miałem o tym napisać, ale jakoś się zebrać nie mogłem.

 

Wczoraj dostałem fotki wysokiej rozdzielczości do D2.. i tu niespodziewanka ;) "Metal sticke" tyle, że dla Cowona D2. Jak by nie patrzeć nie widziałem, tego jeszcze nigdzie więc pewnie publikuje to jako pierwszy :D Ale czego sie nie robi dla aktualności forum? ;)

 

Krótka galeria. W dwóch kolorach - złotym i srebrnym. Daje tylko tyły bo w D2 z przodu za dużo miejsca to nie ma ;)

 

IMG_7160m.jpg IMG_7163m.jpg IMG_7167m.jpg IMG_7173m.jpg

 

 

IMG_7232m.jpg IMG_7251m.jpg IMG_7259m.jpg IMG_7272m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że panowie nie nastawiał bym się naklejki pojawią się w Polsce (w Europie?!) ... bo może się skonczyć jak z naklejkami do T2.

 

Ale będe walczyć ;) Może uda się zamówić jakieś demo, bo może się okaże, że wcale nie jest takie ql fan ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, ?e panowie nie nastawia? bym si? naklejki pojawi? si? w Polsce (w Europie?!) ... bo mo?e si? skonczy? jak z naklejkami do T2.

 

Ale b?de walczy? ;) Mo?e uda si? zamówi? jakie? demo, bo mo?e si? oka?e, ?e wcale nie jest takie ql fan ;)

 

Jak ich nie bedzie w Europie to pewnie bedzie trzeba szukac za oceanem... poza tym 90% sprzetu który kupowa?em pochodzi? w?asnie z pozaeuropejskich sklepow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że nie zmienia to faktu, takiego, że naklejek do T2 nie widziałem po tej stronie oceanu o której chyba myślisz. Jak mówię to (chyba) była jakaś limitowana seria tylko w Korei.

 

Ale czas pokaże, póki co pokazuje, że coś takiego w ogóle może był, bo przy T2 jakoś się nie zebrałem do tego ;)

 

 

polaczek > ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że nie zmienia to faktu, takiego, że naklejek do T2 nie widziałem po tej stronie oceanu o której chyba myślisz. Jak mówię to (chyba) była jakaś limitowana seria tylko w Korei.

 

Ale czas pokaże, póki co pokazuje, że coś takiego w ogóle może był, bo przy T2 jakoś się nie zebrałem do tego wink.gif

 

Nie wiem jak w przypadku T2 było, czy to były naklejki produkowane przez Cowon?

 

Np taka firma też robi coś takiego:

 

--> http://metalskin.co.kr

 

Raczej tylko jak na razie rynek koreański objęty jest jej zasięgiem <_<

Zaczynali od metalskinów dla ipoda Nano, ipoda Video i Monolitha, a teraz już poszerzyli

gamę produktów o inne odtwarzacze.

 

Tu metalskin dla D2:

http://metalskin.co.kr/bbs/view.php?id=notice&no=37

http://metalskin.co.kr/shop/shop/main.php?...amp;item_id=52#

 

Ale te skiny co pokazałeś na zdjęciach ksy, to raczej nie ich sprawka jest :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co jest na fotkach to są nie wiem przez kodo ale dla Cowona bezpośrednio. Co do T2 - to było to mocno limitowane, i chyba nie ma już.

 

majkel > z tego co zapodał Seamus to raczej jest to grubsza naklejka... ale sie dowiem dokładnie - znaczy się postaram, bo w sumie nie wiem czy mogłem te fotki publikować ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miło o tyle, że nie wyszedłem przed szereg na całym świecie, tylko w europie ;)

 

Tak czy siak, może w poniedziałek będę miał info czy będą do Europy oferowane a jeśli tak to za ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacques La Fey

Tak sobie studiuje metalurgie i takie coś zawsze można by zrobić ;), na zamówienie nawet tytanową obudowę (wcale nie są tak drogie jak się wydaje), a aluminiową czy stalową to powinno się udać bez większych problemów, więc zobaczymy ..., sam myślę nad metalowym opakowanie dla swojego iFP ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacques La Fey

A jaka cena takiej obudowy byłaby dla Was do zaakceptowania ? I czy miała to by być jakaś świecąca pachnąca czy raczej głownie pełnić funkcję ochronną a nie reprezentacyjną ? lakierowany metal byłby ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że Jacques La Fey po cichu przymierza się do produkcji na szerszą skalę tego typu naklejek ;)

Trzeba zrobić ogólny rachunek zysków i strat i zobaczyć czy się to będzie opłacało :D

 

Myślę, że technologię produkcji można by udoskonalać stopniowo oferując na początku naklejki

na allegro głównie nonamowcom, którym i tak jakość wisi :lol:

Tytuł aukcji dać w stylu "Złote nalepki na twój MP4. Musisz je mieć!!!"

Dopisać jeszcze, że nie tylko chronią, świecą i pachną ale też poprawiają znacząco odbiór radia :lol:

 

A potem jak Jacques nabierze wprawy to będzie mógł je oferować bardziej wybrednym klientom ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacques La Fey

Skoro studiuj? metalurgi? to mowa o obudowach metalowych a nie naklejkach sztuczno tworzywowych ;) Postaram si? zorientowa? dog??bnie w temacie i podziel? si? tym na forum. Za?o?enie jest takie b obudowa by?a jak najbardziej zbli?ona do orygina?u tylko, ?e z metalu anie tworzywa sztucznego zwanego plastikiem, ewentualnie mog?aby zawiera? jakie? modyfikacje w stylu smyczo-zaczepów itp.

 

edit: najpierw jednak trzeba mie? odtwarzacz a w?a?ciwie jego obudow? by ja u?y? jako model i tu pojawia si? problem ;) No ale cenowo itp. si? zorientuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za?o?enie jest takie b obudowa by?a jak najbardziej zbli?ona do orygina?u tylko, ?e z metalu anie tworzywa sztucznego zwanego plastikiem, ewentualnie mog?aby zawiera? jakie? modyfikacje w stylu smyczo-zaczepów itp.

 

IMO taka metalowa obudowa nie zrobilaby D2 dobrze pod wzgledem wagi. Juz teraz playera sie "czuje". No chyba, zeby rzeczywiscie mial jakiegos moda smyczowego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie można rozwiązać opcję zewnętrznych skórek dzięki dodatkowym akcesoriom Cowona,

np. plastikowemu futerałowi i samemu wykonać taką ozdobę umieszczając ją następnie

pomiędzy futerałem a odtwarzaczem :rolleyes:

 

myuarder_1172240530_1.JPG

myuarder_1172240530_2.JPG1.jpg

2.jpg

2.jpg

 

Podobne rzeczy można zrobić z serią h300 irivera, tylko, że plastikowa obudowa

jest bardziej zintegrowana z odtwarzaczem i dostanie się pod nią wymaga więcej wysiłku ;)

Nawet jest gotowy program, który od razu po wrzuceniu dowolnego obrazka formatuje go do

szablonu takiej skórki i odpowiedniego rozmiaru, a potem pozostaje już tylko wycięcie i voila

można się cieszyć niemalże nowym sprzętem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacques La Fey
IMO taka metalowa obudowa nie zrobilaby D2 dobrze pod wzgledem wagi. Juz teraz playera sie "czuje". No chyba, zeby rzeczywiscie mial jakiegos moda smyczowego ;)

 

Wszystko zależy jakiego stopu użyjemy i co jest dla nas ważniejsze, czy tak czy tak głowy nam nie urwie nosząc na smyczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie można rozwiązać opcję zewnętrznych skórek dzięki dodatkowym akcesoriom Cowona,

np. plastikowemu futerałowi i samemu wykonać taką ozdobę umieszczając ją następnie

pomiędzy futerałem a odtwarzaczem :rolleyes:

 

Podobne rzeczy można zrobić z serią h300 irivera, tylko, że plastikowa obudowa

jest bardziej zintegrowana z odtwarzaczem i dostanie się pod nią wymaga więcej wysiłku ;)

Nawet jest gotowy program, który od razu po wrzuceniu dowolnego obrazka formatuje go do

szablonu takiej skórki i odpowiedniego rozmiaru, a potem pozostaje już tylko wycięcie i voila

można się cieszyć niemalże nowym sprzętem :)

 

Najs :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobne rzeczy można zrobić z serią h300 irivera, tylko, że plastikowa obudowa

jest bardziej zintegrowana z odtwarzaczem i dostanie się pod nią wymaga więcej wysiłku

Nawet jest gotowy program, który od razu po wrzuceniu dowolnego obrazka formatuje go do

szablonu takiej skórki i odpowiedniego rozmiaru, a potem pozostaje już tylko wycięcie i voila

można się cieszyć niemalże nowym sprzętem

chodzilo ci o to http://forum.mp3store.pl/index.php?act=att...post&id=637 ??? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności