Jump to content
Sign in to follow this  
PeCC

Sonus Faber Pryma - kabel

Recommended Posts

Drodzy moi,
polecono mi na innym forum audio żeby napisać tutaj, więc to robię :) Potrzebuję Waszej pomocy, gdyż stała się tragedia - kabel w moich słuchawkach dokonał żywota. Już spieszę z wyjaśnieniami.

Posiadam słuchawki Sonus Faber Pryma i niestety kabel w miejscu mikrofonu się po prostu rozłączył. Przerywa jedna ze słuchawek. Myślę, że niestety nie ma szans na gwarancję, więc zastanawiam się co zrobić. 

Są dwie opcje:
1) oddać obecny kabel do naprawy z nadzieją, że jakość audio nie spadnie;
2) wykorzystać tę tragedię i dokonać recablingu. 

Co do samych słuchawek to są wykorzystywane typowo mobilnie - podłączone do telefonu przy użyciu Dragonfly Black. Jestem zadowolony z ich barwy, jednak może trochę poprawiłbym scenę i dynamikę.

Przyznam, że skłaniałbym się ku opcji nr 2, jednak trochę przeraża mnie ewentualna cena takiego recablingu. Co byście radzili? Może znacie jakieś gotowe kable dobrej jakości? Może polecicie kogoś, kto przygotuje mi taki kabel? Przyznam, że nie chciałbym wydawać na recabling jakichś kolosalnych pieniędzy. Czekam na Wasze sugestie.

Pozdrawiam

20190206_192828.jpg

Pisz do @Perul  coś ci pomoże  na pewno 

Edited by Jaro54

Jak są na gwarancji to oddaj na serwis, wymienią Ci kabel na nowy

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By mrbudyn
      Witam.

Chcę zmienić przewód/kabel w słuchawkach He-400i, bo oryginalny jest za sztywny i trochę mnie to wkurza..... Ale.....
      Czy jest możliwość zrobienia takiego, który poprawił by akcent jazzowy? 

• By Break_Master
      Witam melomanów;) moje pytanie dotyczy właścicieli słuchawek Shure 535 lub osób które takowe posiadały. Mam okazję kupić internetowo te sluchawki, tylko jest jeden problem, mianowicie kabel jest przerwany od strony lewej sluchawki przez co sprzedawca nie może mnie zapewnić czy same sluchawki graja (dlatego sprzedaje je jako uszkodzone). Mysle sobie ok kupie nowy kabel i po problemie tylko tu nasuwa sie moje pytanie. Czy samo to, ze kabel jest urwany po jednej stronie sprawia ze sluchawki wogole nie graja, czy powinny grać tylko na stronie prawej(gdzie kabel jest caly)? Nie chce się rozczarować po zakupie, dlatego pytanie kieruje do osób które bawiły się w wymianę kabla tego producenta. 

Jeśli temat założony jest w złym miejscu proszę o jego przeniesienie.
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy