Skocz do zawartości

Akcesoria Do D2


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

się zastanawiam czy to nie wpłynie właśnie na dotykowy ekranik

Miałem w palmie, nie zauważyłem jakiś różnic w pracy z/bez folii.

PS. b. dobre folie produkuje firma brando, ale też się ceni :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się zastanawiam czy to nie wpłynie właśnie na dotykowy ekranik

Miałem w palmie, nie zauważyłem jakiś różnic w pracy z/bez folii.

PS. b. dobre folie produkuje firma brando, ale też się ceni :/

 

ja mam na PDA Brando Ultra Clear i jednak delikatną zmianę odczułem.

trzeba jakby trochę mocniej "tapnąć" w ekran. Ale ogólnie folijka rewelacyjna,

zmian w obrazie żadnych, a wiadomo, bezpieczniej,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, na allegro tego jest mnóstwo. jedynie trzeba sobie samemu przyciąć, i chyba nie powinno to zbytnio wpłynąć na dotykowe funkcje ekranu. mam taka folię na lcd aparatu, i to już 2 lata!!!

A mógłby ktoś wskazać na sprawdzoną folię ochronną na wyświetlacz dotykowy (Cowon D2), bo czarodzieje z Allegro wstawiają gadki marketingowe.... Spytałem konkretnie dwóch i dostałem sprzeczne info:

Sprzedawca nr 1 dał link i stwierdził, że nada sie coś takiego:

http://www.allegro.pl/item180196311_sony_d...poliweglan.html

Sprzedawca nr 2 dał link ten:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=179502232

i stwierdził, że to, to nie ,bo za twarde...

Zamawialiście juz coś do D2? Mister Jaszczuk, Cpu założyliście jakąś folijkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zamówiłem z ebaya z niemiec folię już dociętą wymiarowo do cowona D2 żeby się nie bawić wycinaniem. wyniosło mnie to 27zł za 5 folijek (bezklejowe oczywiście).

Eljon daj link do tej folijki ... thanks

a proszę bardzo, jedna z tych tańszych. oczywiście te Brando też są.

 

http://cgi.ebay.pl/5-x-DuraSec-ClearTec-pr...1QQcmdZViewItem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w jednym temacie już proponowałem by zbiorowo zamówić akcesoria. są kable TV są Line-in, Line-converter, folijki, silikonowe osłonki, te skórzane też. Karty SD 4GB kupiłem po 80zł ;)

jedynie na metalstickery nie ma co tanio liczyć.

kurde do środy jeszcze tak daleko. wrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do niedawna często handlowałem różnymi anime i gadżetami na allegro, i stosowałem taką metodę, że robiłem na życzenie aukcję, zainteresowany kupował, a ja następnie mu to sprowadzałem z drugiego końca świata. będę mieć dzisiaj czas to wystawię każdy z akcesoriów na allegro w większej ilości. zostawię tu linka, kto będzie chciał to niech zakupi, jak się uzbiera większa ilość to zamówię hurtem z tego iaudio store z ebaya i będę rozsyłać jak dojdą. myślę, że w ten sposób każdy będzie się czuł bezpiecznie i transakcje pójdą bezproblemowo. proszę tylko wziąć pod uwagę, że do ceny dojdzie koszt wysyłki większej paczki ze stanów, koszty prowizji allegro no i koszt już polskiej wysyłki (każdą z tych rzeczy da się spokojnie wysyłać listem a nie paczką - taniej). ale to i ta będzie o niebo taniej niż polska cena. sorry. ale pewne granice rozsądku są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do niedawna często handlowałem różnymi anime i gadżetami na allegro, i stosowałem taką metodę, że robiłem na życzenie aukcję, zainteresowany kupował, a ja następnie mu to sprowadzałem z drugiego końca świata. będę mieć dzisiaj czas to wystawię każdy z akcesoriów na allegro w większej ilości. zostawię tu linka, kto będzie chciał to niech zakupi, jak się uzbiera większa ilość to zamówię hurtem z tego iaudio store z ebaya i będę rozsyłać jak dojdą. myślę, że w ten sposób każdy będzie się czuł bezpiecznie i transakcje pójdą bezproblemowo. proszę tylko wziąć pod uwagę, że do ceny dojdzie koszt wysyłki większej paczki ze stanów, koszty prowizji allegro no i koszt już polskiej wysyłki (każdą z tych rzeczy da się spokojnie wysyłać listem a nie paczką - taniej). ale to i ta będzie o niebo taniej niż polska cena. sorry. ale pewne granice rozsądku są.

spoko jesli bedziesz mial konkurencyjne ceny to napewno nie bedziesz musial martwic sie o zbyt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności