Skocz do zawartości

Akcesoria Do D2


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Według mnie trochę za duży przez co odtwarzacz będzie ci się w nim mocno wywalał i choć raczej się nie zniszczy to może to być denerwujące. Poza tym nie ma otworów na ekran, słuchawki ani przyciski

 

Zaryzykuje (juz zamowilem). Widziales jego wymiary? Mam crystal case a w nim D2 ma ok80x59x20 czyli wymiar pokrowca 9cm moze byc jedynie ciut za duzy. Wydaje mi sie, ze bedzie ok. Otwor na ekran jest mi niepotrzebny. Chce futeral, w ktorym bez uszczerbku bede mogl trzymac D2 podczas jazdy na rowerze (w kieszeni predzej czy pozniej uszkodzi sie wtyczka a na smyczy na pewno nie). No i w miare estetyczny. Narazie uzywam do tego celu mocno zbrutalizowany futeral od komorki ;).

 

Pisalem do czlowieka, ktory wystawil te aukcje czy szyje pokrowce na zamowienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostal tylko czerwony. Ale napisz do faceta to wystawi Ci czarny :). futeral do samsung i50 czy jakos tak). Poczatkowo pytalem o to czy szyje na miare ale ten jest w sam raz :)

 

Przegrzebalem allegro wszerz i wzdluz zeby odnalezc to cudo :]

 

 

[EDIT] http://allegro.pl/item206048115_futeral_sa..._mp3_skora.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi wskazać jakiś sklep internetowy, gdzie mogę kupić folię na ekran D2 bez przycinania? Kupiłem Hori, ale nie wyszło :(. Już nie wiem czy ten ekran ma 2,5 cala czy 2,4 cala. I żeby ta folia była dobrej jakości, bezproblemowa w aplikacji. Chciałem wrócić jeszcze do tematu zamówień z zagranicy. Mi podobają się te silikonowe "opakowanka" na odtwarzacz, ale u nas ich nie ma. Jest taki ciekawy temat na iaudiophile: http://iaudiophile.net/forums/showthread.p...ost&t=15425 Pokazana jest tam większość akcesoriów, jaka jest dostępna do D2. Niby można kupić z zagranicy, ale jak się ma PayPal. Może się zbierze kilku chętnych na folie i silikon?

 

P.S. Czy jakiś posiadacz może się wypowiedzieć na temat plastikowych futerałów. Jak one się sprawują po dłuższym okresie używania, czy nie rozlatują się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Carrying_Case_Front_m.jpg

 

Mam pytanie odnośnie tego futerału- można gdzieś go dostać w jakimś sklepie w Polsce? Bo w mp3store jest teraz dostępny tylko inny typ futerału- a ten jest chyba funkcjonalniejszy (przyczep do paska). Szukałem i nigdzie nie ma, a z zagranicy nigdy nic nie sprowadzałem i raczej nie miałbym jak i kiedy tego zrobić.

Pzodrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Carrying_Case_Front_m.jpg

 

Mam pytanie odnośnie tego futerału- można gdzieś go dostać w jakimś sklepie w Polsce? Bo w mp3store jest teraz dostępny tylko inny typ futerału- a ten jest chyba funkcjonalniejszy (przyczep do paska). Szukałem i nigdzie nie ma, a z zagranicy nigdy nic nie sprowadzałem i raczej nie miałbym jak i kiedy tego zrobić.

Pzodrawiam

szkoda że kolejny futerał do D2 nie należy do tanich ( 134 zł )icon2.gif

Zobacz tutaj :

 

http://merlin.pl/IAUDIO-D2-Case-Black/brow...208,567976.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności