Skocz do zawartości

Akcesoria Do D2


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

Cowon do dyspozycji odda komplet akcesoriów. Będą one prawdopodobnie dostępne od razu podczas premiery. W zestaw akcesoriów do D2 wchodzą następujące produkty:

 

Skórzany futerał - Z zasłonięciem wyświetlacza, otwierany jak futerały do PDA. Z kieszonkami na karty SD.

 

Futerał plastikowy - Chyba brak ochrony na LCD. Wykonany ze sztywnego platiku.

 

Line-in converter - znana już wszystkim przejściówka do podłączenia kabelka line-in

 

TV-Out cable - z trzema cińczami i końcówka do podłączenia do D2.

 

Line-In - ... ;)

 

Folia ochronna na wyświetlacz - prawdopodobnie rewelacyjnie będzie stanowiło komplet z plastikowym futerałem.

 

 

Carrying_Case_Back_m.jpg Carrying_Case_Front_m.jpg Carrying_Case_m.jpg line_in_converter_m.jpg

line_in_m.jpg Protection_Film_m.jpg Shield_Case__1__m.jpg Shield_Case__2__m.jpg

Shield_Case__3__m.jpgShield_Case__4__m.jpg TVout_Cable_m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość Jacques La Fey

bzdura, skoro jest usb b to może pełnić tą funkcję, line-in, video/line-out jest więc jaki problem dać prosty sygnał z pilota rozpoznawany przez to usb b, wystarczyło by: >>, <<, ||, >, /\, \/ ..., patrze na swój pilot od walkmana z liceum i no trochę mnie to dziwi, że super nowość ma taką wadę, ani wygodnych przycisków do sterowania na "ślepo" ani pilota ..., ale myślę, że to i tak mój faworyt ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bzdura, skoro jest usb b to może pełnić tą funkcję, line-in, video/line-out jest więc jaki problem dać prosty sygnał z pilota rozpoznawany przez to usb b, wystarczyło by: >>, <<, ||, >, /\, \/ ...,

 

jak by Ci to powiedzieć, nie bzdura tylko konstrukcja playera. Cowon A2 posiada pilota przez normalnego jacka a działał on wyłącznie z A2 - z żadnym innym iAUDIO. Więc jak nie przystosowali tego przed produkcją, to już teraz tego najwidoczniej się nie da zrobić.

 

 

patrze na swój pilot od walkmana z liceum i no trochę mnie to dziwi, że super nowość ma taką wadę, ani wygodnych przycisków do sterowania na "ślepo" ani pilota

 

playery flashowe z założenia nie mają pilotów, bo w wielu przypadkach był by on wielkości samego playera. w przypadku D2, już udowadniałem (i mp3fan potwierdził), że bez wzrokowa nawigacja jest możliwa.

 

 

Czas pokaże, może Cowon coś wymyśli, póki co się nie zapowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hmm crystal case + folia na LCD to wg mnie obowiazek przy D2 jesli chcemy by byl zawsze piekny :)

 

TV-OUT + crystal case + folia na LCD ciekawe jaki tego wyjdzie koszt ale i tak i tak to kupie ;) Czekam do przyszlego tygodnia jakie ceny poda ksy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D2 Line-In Converter 49

D2 TV-OUT Cable 99

D2 Carrying Case 149

D2 Metal Sticker A 119

D2 Metal Sticker B 119

D2 Metal Sticker C 119

D2 Metal Sticker D 119

D2 Shield Case 39

 

Przy okazji powiem, że pojawią się też:

T2 Metal Sticker A (Silver/Gold) 79

T2 Metal Sticker B (Silver/Gold) 79

T2 Metal Sticker C (Silver/Gold) 79

T2 Metal Sticker D (Silver/Gold) 79

T2 Shield Case 49

F2 Transparent Case 49

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sądzę :) znaczy wiem, że plakaty mam dostać, ale nie sądzę, żebym był tak dobry i się nimi podzielił, bo mam do obdarowania dużo sklepów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie moja nokia po 3 miesiącach wyglądała 4 razy gorzej niż teraz po 4 wygląda D2, ale rozumiem. Niestety foliek nie byliśmy w stanie zamówić - to co widzicie, to jest all co się dało (za wyjątkiem kabla line-in który uznaliśmy, że kupicie sobie za 15 zł a nie za 40 pare).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- kontakt@mp3store.pl pisz tam ron i napewno da się zrobić tak żeby nie płacić dwa razy za transport.

 

 

- nie mam pojęcia kiedy. sądzę, że 15-16 kwietnia będą już mp3story mieć towar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, na allegro tego jest mnóstwo. jedynie trzeba sobie samemu przyciąć, i chyba nie powinno to zbytnio wpłynąć na dotykowe funkcje ekranu. mam taka folię na lcd aparatu, i to już 2 lata!!!

 

Również takich używam, ale się zastanawiam czy to nie wpłynie właśnie na dotykowy ekranik. Najwyżej się kupi i zobaczy, nie jest to straszny wydatek ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności