Skocz do zawartości

Akcesoria Do D2


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jaką i gdzie najlepiej kupić folie ochronną i czy ona jest niezbędna? Nigdy nie miałem taczskrina w łapie? Pozdraawiam

Chociażby tu. http://allegro.pl/10532_folie_ochronne_na_lcd.html

Nie jest ona niezbędna, ale sprawi, że wyświetlacz będzie się rysował w znacznie mniejszym stopniu (będzie się rysowała folia, a nie wyświetlacz). Tylko bierz poliwęglanową, jak już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o rozmiary samej folijki! nie wiem ile to będzie cm, bo w calach wymiarach na allegro nie znalazłem...

Kup tą http://allegro.pl/item184967427_az_2_folie...cm_i_8x6cm.html

Na pewno nie będzie za mała ;)

 

poza tym przycinanie to też trochę lipa...

Na mojego iFP sam przycinałem - wystarczy trochę skupienia i ostre nożyczki. Efekt rewelacyjny ;)

 

A jak chcesz mieć gotową, to kup od jakiegoś gościa, który oferuje docinanie na konkretny model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze cos z zupelnie innej beczki....ale w temacie akcesoria. Otoz bede mial swego D2 z USA(oszczednosci) i martwi mnie tylko ta ladowarka co jest w pudelku, bo jak wiadomo oni maja tam ten swoj prad 110V. Dawno dawno dawno temu mialem taka ladowarke do mego irivera SlimX i450 (bodajze) tez sciagniete z USA, no i na wtyczke ladowarki dalem tylko taka zwykla mala plastikowa przejscioweczke/nakladke co by pasowala do "naszego normalnego" gniazdka. Oczywiscie zjaralo misie wejscie i nie moglem ladowac playerka i wrocil na 6 m-cy do stanow. No wiem ze za madry to wtedy nie bylem. Nauczony tym przykladem po nabyciu iAudio U3 (ze stanow a jakze) pierwsze co zrobilem to pobieglem do elektryka spytac zo ztym robic. No wiec, za ich rada, kupilem nowa ladowarke (z napisem: INPUT 100V-220V ~ 0.5A OUTPUT 5.0V ~ 2A) i za pare zloty przelozyli mi do niej koncowke/wtyczke z orginalnej ladowarki iAudio, tak tez zrobilem jakis czas wczesniej z ladowarka do iRiver SlimX. TYLKO ZE... o ile iRiver-a moge ladowac normalnie o tyle ta ladowarka do U3 raz dziala a raz (zazwyczaj niestety) NIE. Czy ktos mi moze powiedziec czy trzeba bedzie przerobic ladowarke do D2 ?? jak to zrobic zeby NAPEWNO dzialala w "naszych" warunkach, a moze macie jakis wlasny patent?? czy poprostu kupic w polsce nowa oryginalna (wydatki) :( Bo przede wszystkim nie chce ryzykowac utraty sprzetu na miesiace... HELP

 

P.S Zaprawde fajne to forum, troche zajelo mi przeczytanie np. tego 66 stronicowego watku :) ale zato wiem juz "prawie" wszystko co chcialem, przejzalem tez kilka innych forow (juz nie doczekam chyba recenzji clixa na mp3fan :) bo ta D2 byla extra ) no i decyzja stala sie baaaaardzo prosta. Yuuupi - dobrze dowiedziec sie czego sie tak naprawde chce!! ja naprawde chce d2 :D Dzieki wielkie wszystkim formowiczom. Pozdrawiam i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa jest o tyle śmieszna, że ładowarka, która jest w zestawie jest "goła"+ końcówka. chodzi o to, że w zestawie masz ładowarkę zkończoną dwoma płaskimi blaszkami, i osobno końcówkę, którą się na te blaszki nasuwa. to prawdopodobnie znaczy, że chyba produkują jedną ładowarkę i zależnie od regionu dodają tylko końcówkę.

czyli wystarczy, że zdobędziesz polską końcówkę i problem z głowy. tylko skąd?

 

a tak na otarcie łez to powiem, że jeszcze swojej wogóle nie używałem, a bateria ani razu nie zeszła mi ponizej 3 kresek :) to naprawde czołg jeżeli chodzi o czas działania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i na wtyczke ladowarki dalem tylko taka zwykla mala plastikowa przejscioweczke/nakladke co by pasowala do "naszego normalnego" gniazdka.

 

 

czyli wystarczy, że zdobędziesz polską końcówkę i problem z głowy. tylko skąd?

 

Myślę że to nie będzie duży problem, no chyba że te dwa bolce są jakoś sprytnie w plastiku zabudowane, w co jednak wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności