Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki z ANC w zakresie 400-500zł


Kapis

Pytanie

Witam.

Poszukuję słuchawek z ANC, nausznych w zakresie 400-500 zł. Lubię słuchać popu, jazzu i trochę muzyki klasycznej(dosyć jednak rzadko), więc mają służyć głównie do słuchania muzyki. Ponadto chciałbym się spytać czy technologia ANC naprawdę jest skuteczna i czy potrafi skutecznie wytłumiać hałaśliwe otoczenie. Dobrze by było gdyby były bezprzewodowe, jednocześnie z możliwością podpięcia ich manualnie odłączanym kablem i działania bez ANC. Oczywiście z opcją Bluetooth. Jeszcze pragnąłbym aby można było je dość łatwo regulować jeśli chodzi o rozpiętość i były dosyć duże. Jeśli chodzi o mikrofon wolałbym gdyby była możliwość jego odpinania lub był wbudowany.
W kwestii firmy nie będę na nic nakierowywał, gdyż niezbyt się w tym orientuję. Jednakże zaciekawiły mnie słuchawki Creative z serii Aurvana, lecz były na ich temat różne opinie i jestem niezdecydowany.

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie i pozdrawiam.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jeśli nie miałeś nigdy na uszach słuchawek z ANC to :

- nie jest tak, że one wytną Ci wszystko i masz absolutną ciszę

- ANC jest jednak na tyle skuteczne, że chroni nasz słuch przed nadmiernym podkręcaniem "gały"

- ANC zachowa się mniej lub bardziej skutecznie w zależności od "środowiska dźwiękowego" w którym musi pracować.

 

Ten filmik od 2 do 3 minuty obrazuje np. środowisko uliczne :

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki za odpowiedź. Tak wiem, że nie "wyłączą" mi świata całkowicie, ale chciałbym chociaż trochę zredukować hałas np. przy poruszaniu się publicznymi środkami transportu czy jak na filmiku w korku samochodowym. Właśnie o to mi chodzi abym nie musiał podkręcać głośności i psuć sobie słuchu, gdyż rzadko lubię słuchać na max głośności. 
Masz jakieś słuchawki z tego typu do polecenia? I trochę nie zrozumiałem o co chodzi z tym DPS.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności