Skocz do zawartości

[Zbiorowe zamówienie] Skórzane etui/pokrowiec do Pioneer XDP-100R


krz

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia ‎14‎.‎06‎.‎2017 o 11:30, Vaiet napisał:

 Dobra, panowie. Ponieważ uważam, że cena za dedykowane etui do Pionka jest chora, nie ustając w swoich staraniach, znalazłem rozwiązanie. Na ETSY.COM po wpisaniu chociażby frazy "DX200 case" pokaże się etuja za ok. 200zł ze sklepu VALENTINUM. Rozmawiałem z Valentinem (bardzo miły człek), który powiedział, że już od dłuższego czasu chciał zrobić etui na Pionka, ale nie mógł znaleźć urządzenia w Kijowie. Obecnie znajomi pomagają mu znaleźć egzemplarz na Ukrainie, ale jeżeli się nie uda, to w poniedziałek wysyłam mu swoją sztukę. Cena pewnie będzie w okolicach dwóch stówek, ale patrząc na wykonanie modeli, które ma dostępne... To ja jestem pod wrażeniem. Oczywiście wyślę mu z bumperami, ale powiem, żeby zrobił też pomiar pod Pionka bez nich, to pewnie zrobi dwa modele. Będę was informował jak będzie się rozwijać sytuacja, bo ja na pewno skorzystam z jego usług nawet, gdybym miał kupować tylko jedno etui dla siebie i jedno dla mojego taty ;)

Ja w to wchodzę:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki update. Na początku przyszłego tygodnia wysyłam Valentinowi moją sztukę. Sam używam bez bumperów, ale wiem, że są wśród nas zwolennicy używania Pionka z tymi zbędnymi elementami. Może z tym etui się przekonacie, że nie warto ;P

 

Niemniej szip na Ukrainę to jakieś 7 dni roboczych, potem Valentin potrzebuje jeden dzień na zdjęcie wymiarów. Ile czasu zajmie mu wykonanie pierwszych sztuk nie wiem, ale jak będzie trzeba, to zostawię mu Pionka dłużej, żeby mógł odpowiednio etuję dopasować. Cena jak mówiłem będzie w okolicach 200zł, bo za tyle ma większość etui dostępnych na ETSY. Także liczę po cichu, że do połowy lipca będą już gotowe finalne modele do zamówienia :D Jeżeli ktoś z was decyduje się od razu na zamówienie, to spróbuję pogadać z Valentinem, żeby wysłał je razem z moimi dwiema celem oszczędności, bo wysyłka na Ukrainę to jakieś 40-50zł, a ile w drugą stronę... nie wiem, ale na pewno nie mniej. Może nawet udałoby się zdobyć jakąś fajniejszą cenę, bo nawet te 10-15zł mniej, to wysyłka po kraju ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dostałem skórzanego Koreańczyka dedykowanego teoretycznie Onkyo.

Niecałe 100 zł + przesyłka

Jak dla mnie pasuje i wygląda idealnie i to jest end-game jeśli chodzi o futerał  dla pionka :)

 

 

IMG_2254.JPG

IMG_2253.JPG

Edytowane przez Arturos1967
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do etui od Valentina, to myślę, że będzie i z klapką i bez. Póki co musi mieć urządzenie, żeby zdjąć wymiary, bo o designie nie rozmawialiśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, krz napisał:

Wrzucisz więcej zdjęć? Góra, dół?

 

Nie mam teraz już czasu. Może później. Góra całkiem otwarta a dół zamknięty (z dwoma dziurkami : na zasilanie i na coś co jest w Onkyo a teraz to dzięki temu głośniczek nawet nieźle słychać)  :)

U sprzedawcy zdjęcia wszystkiego chyba były.

13 minut temu, Arturos1967 napisał:

 

Nie mam teraz już czasu. Może później. Góra całkiem otwarta a dół zamknięty (z dwoma dziurkami : na zasilanie i na coś co jest w Onkyo a teraz to dzięki temu głośniczek nawet nieźle słychać)  :)

U sprzedawcy zdjęcia wszystkiego chyba były.

 

Aaa - No i jest tam w zestawie jeszcze taki casik (niby na słuchawki) , ale ten dałem 7-letniemu synowi bo ja już taki piątkowy na prezerwatywy mam ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem to etui. Wyszło 135 PLN z przesyłką .Paczka doszła w 9 dni :D. Minusem dla niektórych (mi nie przeszkadza) może być brak wycięcia na przyciski funkcyjne i w związku z tym utrudniona  obsługa intuicyjna (trzeba spojrzeć). Dodatkowo do transportu np. w plecaku używam etui shiru .IMG_20170621_211129.thumb.jpg.83a4d058be16cb8985ebe5c7a41adb27.jpgIMG_20170621_210844.thumb.jpg.f3f968a8c1699c492763cdf46b924cf1.jpgIMG_20170622_114149.thumb.jpg.b5133f1743fa376c12b9bb2c095e10e5.jpgIMG_20170621_211321.thumb.jpg.c6d865e01c56b9408c6f73c236d8003b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arturos1967 to wycięcie pod zasilanie jest dokładnie tam gdzie port w Pionku i można go ładować bez wyjmowania z pokrowca?

 

Jak się ma sytuacja z tymi przyciskami fizycznymi? Da się je wciskać mimo braku wycięć czy pokrowiec jest w tym miejscu za gruby i nie jest to możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można ładować w pokrowcu.

 

Przyciski obsługuje się przez skórę gdzie są zaznaczone właściwe miejsca (symbole przycisków).

Na pewno bez pokrowca obsługuje się łatwiej i bezwzrokowo (zaznaczona pauza) , ale nie jest to dla mnie żadnym problemem i była to kwestia dnia abym się zupełnie przyzwyczaił i o tym nie myślał.

Edytowane przez Arturos1967
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, LuQi napisał:

No to elegancko, w takim razie przy obecnej cenie to świetne rozwiązanie. Na zdjęciach wydaje się dużo lepiej wykonany niż ten dedykowany, który jest prawie 2 razy droższy, więc sprawa jest jasna :)

 

Nie mam żadnych pod tym względem wątpliwości. I możesz sobie wybrać 3 kolory oraz 2 sposoby wykończeńia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Arturos1967 napisał:

 

Nie mam żadnych pod tym względem wątpliwości. I możesz sobie wybrać 3 kolory oraz 2 sposoby wykończeńia.

No tak... tylko w przypadku obu wersji czarnych czy wykończenia z klapą ceny już nie są tak atrakcyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, LuQi napisał:

@Arturos1967 to wycięcie pod zasilanie jest dokładnie tam gdzie port w Pionku i można go ładować bez wyjmowania z pokrowca?

 

Jak się ma sytuacja z tymi przyciskami fizycznymi? Da się je wciskać mimo braku wycięć czy pokrowiec jest w tym miejscu za gruby i nie jest to możliwe?

Można by spróbować wyciąć otworki na fizyczne przyciski.

https://allegro.pl/listing?string=wybijak wycinak&chsk_sm=0&order=m&bmatch=s0-uni-1-1-0511

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności