Skocz do zawartości

[Zbiorowe zamówienie] Skórzane etui/pokrowiec do Pioneer XDP-100R


krz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy wycięcie otworów na przyciski akurat w tym etui nie pogorszy komfortu ich używania. Po zdjęciach widzę ze skóra ma swoją grubość, a przyciski nie wiele wystają ponad obudowę. Nawet przy idealnym rozmieszczeniu wyciętych otworów przyciski nawet się nie zrównają z powierzchnię pokrowca. Wydaje mi się ze raczej będą wgłębione, co tylko może utrudnić ich używanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arturos1967 paradoksalnie okrągłe otwory pod przyciski w etui mogą utrudnić a nie ułatwić wciskanie. Kiedyś wyciąłem w silikonowym etui takie otwory i było trudniej wcisnąć przycisk niż wcześniej. Co innego jak jak masz podłużne wycięcie pod wszy wszystkie przyciski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki za kolejny projekt z pokrowcem do pionka ;)  Poprzedni trwał tak długo (i nic z tego nie wyszło) , że pionek pójdzie na sprzedaż, a w jego miejsce wyskoczy x5 lll, a tam w komplecie mam 2 etui do wyboru i nie muszę się już martwić o zabezpieczenie. Dziwne, że sprzedają takie drogie sprzęty, a trzeba się martwić o zabezpieczenie go. W standardzie powinni dodawać przynajmniej silikonowy pokrowiec, choć "skórzane" są znacznie lepsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 22.06.2017 o 13:26, Vaiet napisał:

Szybki update. Na początku przyszłego tygodnia wysyłam Valentinowi moją sztukę. Sam używam bez bumperów, ale wiem, że są wśród nas zwolennicy używania Pionka z tymi zbędnymi elementami. Może z tym etui się przekonacie, że nie warto ;P

 

Niemniej szip na Ukrainę to jakieś 7 dni roboczych, potem Valentin potrzebuje jeden dzień na zdjęcie wymiarów. Ile czasu zajmie mu wykonanie pierwszych sztuk nie wiem, ale jak będzie trzeba, to zostawię mu Pionka dłużej, żeby mógł odpowiednio etuję dopasować. Cena jak mówiłem będzie w okolicach 200zł, bo za tyle ma większość etui dostępnych na ETSY. Także liczę po cichu, że do połowy lipca będą już gotowe finalne modele do zamówienia :D Jeżeli ktoś z was decyduje się od razu na zamówienie, to spróbuję pogadać z Valentinem, żeby wysłał je razem z moimi dwiema celem oszczędności, bo wysyłka na Ukrainę to jakieś 40-50zł, a ile w drugą stronę... nie wiem, ale na pewno nie mniej. Może nawet udałoby się zdobyć jakąś fajniejszą cenę, bo nawet te 10-15zł mniej, to wysyłka po kraju ;)

Witam,

Jak wygląda sytuacja? Jest już jakieś info?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, bo dopiero wysyłam jutro mój odtwarzacz. Szalony tydzień, nie miałem nawet kiedy podjechać na pocztę, ale mam już sprzęt spakowany, także sprawa rusza z kopyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki update. Paczka w drodze, ale coś widzę, że w Warszawie nie spieszą się z jej puszczeniem dalej. :) Po cichu liczę, że może dzisiaj w końcu ruszy w dalszą podróż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Vaiet napisał:

Szybki update. Paczka w drodze, ale coś widzę, że w Warszawie nie spieszą się z jej puszczeniem dalej. :) 

Muszą sprawdzić czy zaawansowanej technologi nie wysyłasz na wschód ;)... Pionka mogą zatrzymać i zarekwirować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności