Skocz do zawartości

[Zbiorowe zamówienie] Skórzane etui/pokrowiec do Pioneer XDP-100R


krz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że to ostatnia lista...Wiedziałem, że nie doczekam;)

 

1. krz - 1 szt. - TAK NIE
2. werwolf16 - 1szt. - TAK : Obojętnie

3. Gourney - 1 szt. - TAK TAK

4. Fonzo - 2 szt. 1 szt  TAK TAK  rezygnuję z 1 sztuki

5. Bernie - 1 szt. - TAK TAK 

6. WojtekC aka Superata - 1szt. - TAK TAK  kupujący ponoć chce dodatkowo zapłacić za etui więc znów jestem.

7. crysis94 - 1 szt. - TAK TAK

8. LuQi - 1 szt. - TAK NIE

9. angstrom - 1 szt. - TAK : Obojętnie

10. ceramic - 1 szt. - TAK NIE

11. ArtuRRo - touok 1 szt. - TAK : ??? - przekazuję miejsce na liście wraz z Pionkiem

12. Arturos1967 - 1 szt. - TAK NIE

13. Karmazynowy - 1 szt. - TAK NIE

14 Vegetto87 - 2 szt TAK TAK  

15. paratykus - 1szt - TAK : Obojętnie

16. awayeah - 1 szt. - TAK Obojętnie

17. kommel - 1 szt. - TAK : TAK

18. Mayster - 1 szt. - TAK NIE

19. digitalimported - 1 szt. TAK TAK

20. deadman42 - 1 szt.  TAK : Obojętnie

21. hibi - 1 szt. - TAK NIE

22. Skora - 1 szt. - TAK : NIE

23. manuelvetro - 1szt TAK TAK

24. earphorny - 1szt. - TAK NIE

25. bruno63 - 1szt TAK : TAK

26. Ega - 1 szt. TAK TAK

27. Zyygy1 - 1 szt. - TAK : NIE
28. Blindziak - 1 szt. - TAK : Obojętnie

29. Noise - 1szt TAK NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem takie coś ,więc wypisuję się z 1 listy (o ile jeszcze taka jest). Podziękowania dla Krz za zaangażowanie i poświęcony czas , ale IMHO z tego prototypowego koszmarka raczej nic sensownego nie wyjdzie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, deadman42 napisał:

Zamówiłem takie coś ,więc wypisuję się z 1 listy (o ile jeszcze taka jest). Podziękowania dla Krz za zaangażowanie i poświęcony czas , ale IMHO z tego prototypowego koszmarka raczej nic sensownego nie wyjdzie.

 

Koniecznie daj znać jak to dostaniesz i czy rzeczywiście pasuje na pionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Dobra, panowie. Ponieważ uważam, że cena za dedykowane etui do Pionka jest chora, nie ustając w swoich staraniach, znalazłem rozwiązanie. Na ETSY.COM po wpisaniu chociażby frazy "DX200 case" pokaże się etuja za ok. 200zł ze sklepu VALENTINUM. Rozmawiałem z Valentinem (bardzo miły człek), który powiedział, że już od dłuższego czasu chciał zrobić etui na Pionka, ale nie mógł znaleźć urządzenia w Kijowie. Obecnie znajomi pomagają mu znaleźć egzemplarz na Ukrainie, ale jeżeli się nie uda, to w poniedziałek wysyłam mu swoją sztukę. Cena pewnie będzie w okolicach dwóch stówek, ale patrząc na wykonanie modeli, które ma dostępne... To ja jestem pod wrażeniem. Oczywiście wyślę mu z bumperami, ale powiem, żeby zrobił też pomiar pod Pionka bez nich, to pewnie zrobi dwa modele. Będę was informował jak będzie się rozwijać sytuacja, bo ja na pewno skorzystam z jego usług nawet, gdybym miał kupować tylko jedno etui dla siebie i jedno dla mojego taty ;)

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, krz napisał:

No i tak to od początku powinno wyglądać. Czekam na rozwój sytuacji :)

Jest jeszcze coś takiego - http://www.cmpg.co.jp/musashino/xdp300r_leather_case.html

cp-xdp300rlc1n_open.jpg

 Genialne! Dam Valentinowi hinta na to etui ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności