Skocz do zawartości

Za co nienawidzimy lub kochamy APPLE ! (z kulturą !)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

@Sławku... to mój wątek. Gdzie mamy się spierać o jabłka ?

 

Na forum dedykowanym?

A gdzie hejtersko negatywny bagaż dyskusji będzie równoważony wkładem merytorycznym w tematykę danego forum. Tak samo jak dyskusja o polityce, nawet bardzo ostra, ale ma sens na forum politycznym, o światopoglądzie na forum o tej tematyce. Ale już wykorzystywanie działu offtopowego, forum o innej tematyce, na rozkręcenie hejtu kompletnie tematycznie z forum nie związanego, nie niesie za sobą żadnej wartości merytorycznej. Absolutnie żadnej. A kończy się zawsze tak samo przy tematyce "gorącej" gdzie ludzie nie potrafią się kontrolować...

 

Dobry przykład, mój wpis porządkowy, na który zresztą zareagowałeś:

http://forum.mp3store.pl/topic/145179-za-co-nienawidzimy-lub-kochamy-apple-z-kultura/?p=1434403

 

a dalej hejterski wpis, jakby nigdy nic:

http://forum.mp3store.pl/topic/145179-za-co-nienawidzimy-lub-kochamy-apple-z-kultura/?p=1434485

 

Formalnie powinienem bana sprzedać na 2 tygodnie. I każdemu innemu który się podobnie zachowa. Tak rozdamy z 10 banów... I w imię czego, wątku niemerytorycznego? O to niby ma chodzić na forum tematycznym, aby ludzi kosić za coś takiego, w ramach niekontrolowanych zachowań, wynikających z prowokacyjnej offtopowej tematyki?

 

Z punktu widzenia forum, sam poruszany temat nie jest warto odstawiania takich cyrków.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja mogę napisać za co kocham moją Taczkę 6G :) Za niewielkie gabaryty, fenomenalną jakość wykonania (uwielbiam klik i feel przycisków), kosmiczną płynność i responsywność systemu i... jakość dźwięku tego kurdupla :)

 

Zazwyczaj niewielkie gabaryty się kojarzą z nano, szufelkami itd.

Aż się boję spytać, które DAPy uważasz za duże xD

Taczki są małe, kiedyś miałem chyba 2g i miło wspominam. Sam bym kupił 5g/6g ale za bardzo podkreślają bas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol? 4G gra ciepło, ale 6G ani trochę. Wręcz chłodno, bardziej chudo na basie od Pionka i średnica też zimniejsza. Dlatego chociaż ogólna jakość dźwięku super, to wybieram jednak naturalniej grającego Pionka, przez co Taczka w zasadzie używana jest od święta

 

Wypalone mieczem świetlnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemniej potwierdza się opinia ogólna o apple-fanatykach - beton zbrojony twardy. Co ciekawe znani mi androidowcy nie usiłują na siłę udowadniać swoich poglądów, za to osobniki jabłczane jak najbardziej.

 

http://forum.mp3store.pl/topic/145179-za-co-nienawidzimy-lub-kochamy-apple-z-kultura/?p=1434403

 

Więcej prosić nie zamierzam.

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niemniej potwierdza się opinia ogólna o apple-fanatykach - beton zbrojony twardy. Co ciekawe znani mi androidowcy nie usiłują na siłę udowadniać swoich poglądów, za to osobniki jabłczane jak najbardziej.

 

http://forum.mp3store.pl/topic/145179-za-co-nienawidzimy-lub-kochamy-apple-z-kultura/?p=1434403

 

Więcej prosić nie zamierzam.

Nie jesteś słowny Sławku po prostu i to jest największy problem. Ile ****oburz było w wątku z telefonami 4-5, po których zawsze obiecywałeś zbanowanie prowokujących i hejterów? Potem było kilka hejterskich wpisów na które taka sama reakcja z twojej strony. Tak działa moderator? Brakuje ci zdecydowania jako administrator co doprowadza do patologi na forum, czego esencją są bezkarne wpisy zacytowanego przez ciebie użytkownika, a twoje obietnice są takie same jak polityków. Nic nie zmieniają. Edytowane przez Sound John
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SJ nie obraź się ale jesteś arogancki i sam zasługujesz na urlop. ;) Może w kontaktach z niewiastami taka postawa się sprawdza (nie jest tajemnicą poliszynela, że lubią dupków) ale na forum już niekoniecznie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Niemniej potwierdza się opinia ogólna o apple-fanatykach - beton zbrojony twardy. Co ciekawe znani mi androidowcy nie usiłują na siłę udowadniać swoich poglądów, za to osobniki jabłczane jak najbardziej.

http://forum.mp3store.pl/topic/145179-za-co-nienawidzimy-lub-kochamy-apple-z-kultura/?p=1434403

 

Więcej prosić nie zamierzam.

Nie jesteś słowny Sławku po prostu i to jest największy problem. Ile ****oburz było w wątku z telefonami 4-5, po których zawsze obiecywałeś zbanowanie prowokujących i hejterów? Potem było kilka hejterskich wpisów na które taka sama reakcja z twojej strony. Tak działa moderator? Brakuje ci zdecydowania jako administrator co doprowadza do patologi na forum, czego esencją są bezkarne wpisy zacytowanego przez ciebie użytkownika, a twoje obietnice są takie same jak polityków. Nic nie zmieniają.

 

 

 

 

Nie powinienem tego robić bo to zadziała na naszą niekorzyść jako moderatorów, poza tym teoretycznie to nie jest miejsce po temu, ale dobrze, napiszę tutaj, szczególnie że wywołałeś mnie do tablicy i wydajesz na mój temat opinie i wyciągasz fałszywe wnioski na podstawie niepełnego obrazu sytuacji, to zrobię to, wbrew sobie i regułom sztuki moderatorskiej, forum już bardziej się od tego nie popieprzy, a my jesteśmy moderatorami tylko z nazwy tak naprawdę.

 

Otóż od dłuższego czasu, coś się porobiło z silnikiem, albo to celowe działanie administracji. Niestety nie jesteśmy w stanie tego na bank ustalić, gdyż administracja praktycznie na forum nie zagląda, jest zero kontaktu, a nasze próby w tym kierunku pozostają bez odzewu. W każdym razie, od dłuższego czasu, moderatorzy nie mają możliwości dodawania ostrzeżeń i przydzielania restrykcji regulaminowych. Więc to nie moja niekonsekwencja, ani brak zdecydowania, a zastana sytuacja. Więc bardzo proszę nie wydawaj pod moim adresem krzywdzących opinii. Jedyne co możemy robić na chwilę obecną, to prosić, ukrywać posty, działać jako maszynki do przenoszenia postów komisowych do archiwum, usuwać wpisy, zamykać wątki.

Ale tego czego zaniechanie mi zarzucasz, nie możemy po prosotu robić, bo silnik wali błędami. Admina nie ma, żeby ustalić czy to celowe działanie, czy coś się sypnęło, nie ma komu naprawić, boty spamują. Generalnie od tej strony forum leży i kwiczy.

Jedyne co mogę to apelować, albo faktycznie zamknąć wątek, aby się syf nie rozlewał.

 

EDIT

Przy okazji, to że ujawniłem że jest ten problem, to naruszenie sztuki moderatorskiej. Mam tego absolutną i pełną świadomość. Ale skoro zainteresowanie administracji forum jest na poziomie zerowym, to nie mam oporów.

Jednocześnie informuję, że postanowiłem zrezygnować z funkcji, bo działanie bez możliwości działania, to żadne działanie. A taka sytuacja jak ma miejsce, nic dobrego nie przyniesie nikomu, a pojawiają się takie zarzuty jak zacytowany. Co dodatkowo powoduje dyskomfort, całkowicie zbędny. I na pewno niezawiniony przez moderatorów. To po prostu nie ma sensu. I warto napisać o tym publicznie, może wreszcie kogoś na górze ruszą takie radykalne ruchy. Inaczej to tylko droga w dół, po równi pochyłej....

Edytowane przez SlawekR
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z powyżej opisaną sytuacją, nie mając pod ręką innych możliwości, jednocześnie widząc w jaką stronę zmierza dyskusja tutaj, postanowiłem zrobić co mogę i czym (niestety) tylko dysponuję.

 

Zamykam wątek.

Edytowane przez SlawekR
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności