Skocz do zawartości

Pioneer XDP-100R


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

Górny Śląsk. Po moich przemyśleniach sprzedam pionka, bo jednak fiio bardziej mi pasuje i nie sprawia takich problemów. Poza tym łapie lepszą synergię ze słuchawkami których najczęściej używam. Da się tutaj gdzieś dać ogłoszenie o sprzedaży pionka? 

Poza tym może też być tak, że Wy macie jakąś inną wersję tego odtwarzacza i nie macie założonych blokad głośności. A być może u mnie takie blokady są założone. Ja swojego mam z ibooda na najnowszym oprogramowaniu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górny Śląsk. Po moich przemyśleniach sprzedam pionka, bo jednak fiio bardziej mi pasuje i nie sprawia takich problemów. Poza tym łapie lepszą synergię ze słuchawkami których najczęściej używam. Da się tutaj gdzieś dać ogłoszenie o sprzedaży pionka? 
Poza tym może też być tak, że Wy macie jakąś inną wersję tego odtwarzacza i nie macie założonych blokad głośności. A być może u mnie takie blokady są założone. Ja swojego mam z ibooda na najnowszym oprogramowaniu 

Blokada w domyśle jest tak ustawiona, że musisz wejść w ustawienia dźwięku i znaleźć opcję Variable Line Out (nie Line Out, które jest ustawione "na sztywno"). Po wybraniu wyskoczy informacja o konieczności zrestartowania odtwarzacza i cieszysz się 30-40% wzrostem głośności. Innych blokad raczej nie ma.

Wysłane z mojego SHIELD Tablet K1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię dźwięk dociążony, ale jednak dla mnie basu w AK300 było za dużo na tle prezentacji Pionka. Sygnatura XDP-100R jest naturalna i na tyle neutralna, że polubi się z masą słuchawek. DX200 robił szał, ale na ten przykład zamieniał HD600 w nauszne subwoofery, co też było przesadą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pionek gra jak KANN ! Ta sama półka jeśli chodzi o SQ.

 

"W dodatku jego moc ruguje konkurencję w rodzaju recenzowanego onegdaj Pioneera, który wprawdzie grał równie wyrafinowanym dźwiękiem, ale szczególnie okazał się słabowity" Pan Piotr z VLO NIE korzystał :P dlatego pionek szczególnie słabowity. Niemniej na tle Kanna, to jak najbardziej.

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, ceramic napisał:

No ale chyba bardziej do domu niż przenośnie te hd600

 

No i? Można się położyć albo usiąść w fotelu bez plątania się w kable celem relaksu. Nie każdy i nie zawsze będzie od razu słuchać ze stacjonarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Vaiet napisał:

No i? Można się położyć albo usiąść w fotelu bez plątania się w kable celem relaksu. Nie każdy i nie zawsze będzie od razu słuchać ze stacjonarki.

Skoro daje radę to zawsze jakieś rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Superata napisał:

Ja właśnie dla HD600 kupiłem Pionka. 

A używasz pod te słuchawki jakiegoś wzmaka? Też mam HD 600, ale potrzebowałbym więcej mocy do pionka pod te słuchawki. Jak sądzisz jaki wzmacniacz by się sprawdził? Może Aune b1 albo coś innego poleciłbyś? Z góry dzięki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i? Można się położyć albo usiąść w fotelu bez plątania się w kable celem relaksu. Nie każdy i nie zawsze będzie od razu słuchać ze stacjonarki.

I na ogród można wyjść z otwartymi nausznikami do stacjonarki

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Właśnie aby nie używać wzmaka(i wszelkich niedogodności z tym związanych kabelki i zawężanie sceny oraz zmiany brzmienia) zdecydowałem się na Pionka. VLO załatwia sprawę. 

Mi B1 się nie podobał zawężał scenę i dodawał sporo basu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności