Skocz do zawartości

Pioneer XDP-100R


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

Wycinanki zakończone, to święta prawda że człowiek uczy się na błędach (szkoda tylko że na swoich) trochę za duży otwór mi wyszedł, nie przyjrzałem się dokładnie, a jest spory zapas.

Patrząc od przodu, lewa ramka może śmiało mieć 18-20 mm. a cała reszta 15 mm. wycięcie na pokrętło głośności, może mieć 10 mm. głębokości ( w tej chwili jest 13 mm.) choć już teraz można kręcić jednym palcem bez problemów. To wycięcie będzie obszyte.

Oczywiście zamówiłem już drugi egzemplarz, i będzie cacy :-) bo naprawdę widzę potencjał w tym etui.

Boki są z gumy, ale będą z materiału wyciętego na okienko ekranu, i będzie to wiele lepiej wyglądać.

Wymyśliłem sobie, że docelowo cała ramka będzie obszyta drugim szwem od wewnątrz, co powinno poprawić estetykę :-) Ale to dopiero uzgodnię z kolegą tapicerem, jak wróci z urlopu za około dwa tygodnie.

Tak więc, narazie proszę wyglądem sie nie zrażać, bo jest to prototyp :-) Teraz, to nawet, gdyby oryginalny kosztował 100 zł. to i tak bym go nie kupił, bo ten jest dużo przyjemniejszy w dotyku, taki mięciutki :-) (tylna ścianka, która została, jest podszyta gąbką) boczne wystające szwy, napewno lepiej zabezpieczą grajka, po upadku (jeśli taki się zdarzy)

Jak widać było na poprzednich zdjęciach, w tym etui nie trzeba nic przerabiać, bo świetnie pasuje do Pioneera, jeśli ktoś nie potrzebuje dostępu do ekranu. Ale jeśli ktoś zdecyduje się na przeróbki, to można śmiało pytać o szczegóły na PW, wystarczy że juz ja zapłaciłem frycowe :-) (zakup drugiego etui)

I jeszcze zapomniałem dodać, że to nie ja sprzedaję te etui :-) ja tylko próbuję je dostosować do sprzętu, który gra super, a producent oryginalnego etui, jest z innego świata, i chce nam sprzedać za 60$, coś co w produkcji masowej kosztuje 6$.

 

FullSizeRender 8 18.13.23.jpg

FullSizeRender 9 18.13.23.jpg

FullSizeRender 10 18.13.23.jpg

FullSizeRender 11.jpg

FullSizeRender 12.jpg

IMG_3167.JPG

5 godzin temu, ceramic napisał:

W sumie i w tym od telefonu można na ekran okienko wyciąć :)

 

 

Niestety nie, wtedy ramka jaka pozostanie, będzie zbyt cienka, żeby była praktyczna.

Edytowane przez Skora
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajnie się zapowiada,  niezła funkcjonalność, gabaryty i czas pracy na jednym ładowaniu. Jednak cena wyjściowa raczej nie przebije tej z ostatniej promocji. No chyba że w jakimś super preorderze ;)

 

Podobno w UK ma się pojawić w maju.

Edytowane przez LuQi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest taki drogi ten 30R. Względem ceny Pioneera z ibooda jakieś 500 zł więcej, ale oferuje normalne gabaryty, pewnie trochę większą moc skoro gniazdo BAL. Nie wiem tylko, czy ma również 2 sloty na karty i czy jest poza tym coś, co przekona teraz do pozostania przy XDP-100R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu mam i ja :D Idealnie mieści się do pokrowca w którym noszę s7  w obudowie UAG. Póki nie przyjedzie szkło na ekran i te 15x7 cm do którego był na forum wrzucony link musi wystarczyć.

 

20170410_180522.jpg

20170410_180605.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Skora napisał:

Koledzy, jak się dostać poprzez Pioneera do serwera NAS ? W Fiio nie ma z tym problemu z pozimu firmowego odtwarzacza, a tutaj klapa ;-( czyba że o czymś nie wiem.

 

Stokowy odtwarzacz nie ma takiej opcji. Sprawdź Usb Audio Player Pro, albo Hiby Music.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, ale nie za bardzo ogarniam Androida, czyli te aplikacje mam dodatowo ściągnąć ? Coś mi sie sie wydaje że dodatek "pro" w Usb Audio Player będzie płatny ?

No dobra, ściągam słuchawki (rozłączam stokowy odtwarzacz) i idę szukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Skora napisał:

Sory, ale nie za bardzo ogarniam Androida, czyli te aplikacje mam dodatowo ściągnąć ? Coś mi sie sie wydaje że dodatek "pro" w Usb Audio Player będzie płatny ?

No dobra, ściągam słuchawki (rozłączam stokowy odtwarzacz) i idę szukać

 

Nie musisz zdejmować słuchawek, włącz aplikacje sklepu w Pionku i instaluj aplikacje. UAPP chyba jest płatny, ale działa dobrze z serwerem NAS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Skora napisał:

Zgadłem, 29.21 za Usb Audio Player, trochę to dziwne, że biedne Chińczyki, dają za darmo coś, co bogate Japońce sprzedają za 5$

 

No ja trochę tych aplikacji sprawdziłem i UAPP wypada najlepiej jeśli chodzi o obsługę NAS. Poza tym obsługuje Tidala.

Może ktoś coś jeszcze zaproponuje...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyślę sprawę, i może kupię, ale szczerze mówiąc, to myślę o sprzedaży Pioneera, bo jeśli nawt Fiio x5 III, według jednych jest troszkę gorszym grajkiem, a wdług innych jet lepszym, to napewno jest grajkiem bardziej fukcjonalnym od Pioneera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności