Skocz do zawartości

Pioneer XDP-100R


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie wymienili na nowy egzemplarz. Nie podjęli się wymiany gniazda.

 

Wysłane z mojego SHIELD Tablet K1 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Joseph_k78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłałem im skan faktury razem z paczką. Mowa o serwisie EIC - oficjalny serwis Onkyo.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Joseph_k78
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiem wątpić czy AK Junior brzmi lepiej. Jak go słuchałem, słabo wypadał. Pewnie w szranki z Pionkiem mogą stanąć AK300, AK240, może AK70. I pewnie tu okaże się, że co kto woli a nie, że któryś o wiele lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły do mnie kabelki zbalansowane do HD598 i do Denonów AH MM400. Obie wtyczki siedzą bardzo ciasno, czego życzyłbym sobie w gnieździe 3,5mm. Wreszcie nie mam obaw by uchwycić także za wtyczkę by sięgnąć po odtwarzacz☺

 

Wysłane z mojego SHIELD Tablet K1 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Joseph_k78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na dzień dzisiejszy mam już dość pioneera jako firmy. Najpierw wypuszczają za kilka tysięcy złotych "produkt beta" na rynek z wadliwym gniazdem, a potem od 47 dni firma rozpatruje, w ramach gwarancji, problem luźnego złącza słuchawkowego w xdp-100r i końca nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Onkyo rozpatrywał równe 2 tygodnie o samej wymianie. Ja myślałem, że na dniach mi wyślą naprawiony sprzęt do domu a tu dostaję maila, że producent dopiero wydał decyzję o wymianie na nowy i dopiero wysyłają ten uszkodzony do Japonii (chyba). Pod koniec czekania na sprzęt (po miesiącu) już mnie po prostu ch.. strzelał na samą myśl o tym wszystkim.

 

Wysłane z mojego SHIELD Tablet K1 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Joseph_k78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji. Jak kupowałem DX80, to zdecydowanie go wybrałem spośród AK juniora i fiio X5. A potem pionek okazał się lepszy od ibasso. Tak, że tego.

Kwestia preferencji i priorytetów - słuchałem dx80 i bardzo mi się podobał, wybrałem juniora, bo był bardziej poręczny, a dźwiękowo to było po prostu inne granie niż inna półka.

 

Plus AK Junior to obecnie naprawdę sensownie wyceniony grajek, który nie ma problemów z niczym. Dla bardzo mobilnych to dobra opcja.

 

Jak się on ma do pioneera? Pewnie nijak, a opinia to taka recenzencka ekstrawagancja, którą lepiej puszczać mimo uszu niż się nią ekscytowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Onkyo rozpatrywał równe 2 tygodnie o samej wymianie. Ja myślałem, że na dniach mi wyślą naprawiony sprzęt do domu a tu dostaję maila, że producent dopiero wydał decyzję o wymianie na nowy i dopiero wysyłają ten uszkodzony do Japonii (chyba). Pod koniec czekania na sprzęt (po miesiącu) już mnie po prostu ch.. strzelał na samą myśl o tym wszystkim.

Sprawdziłem warunki gwarancji, którą udziela Pioneer i tak się zabezpieczyli, że nie podają terminu w którym powinni rozpatrzeć gwarancję.

Niestety sprzęt mam kupiony od poprzednika z forum ( nie bez problemów ), który z kolei został kupiony na firmę, więc rękojmia nie obowiązuje. W przeciwnym razie po 2 tygodniach mieliby pozamiatane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak to z tym gniazdem jest w końcu ? Dużo ludzi pisze tutaj że lipa ,chciałem kupić sobie xdp-100 ale teraz to już sam nie wiem ,a może ktoś coś wie czy w 300 zmienili i lepiej dołożyć ?sorry ale sam już zgłupiałem a byłem zdecydowany na zakup .

Jest lipa, w nowym ponoć zmienili gniazdo. Jest w komisie, pytaj właściciela.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kupiony już ,się kurde zastanawiałem za długo ,ale dzięki za szczerość ,a tak z innej beczki to niestety świadczy o Pioneerze nie najlepiej .

Ale za to brzmi ******ście ☺️

 

 

Jak szlag trafi gniazdo to niekoniecznie :ph34r:

Edytowane przez Mayster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności