Skocz do zawartości

Pioneer XDP-100R


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

Cena wyższa niż cena karty Sandisk 200 gb.

 

Wysłane z mojego SHIELD Tablet K1 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Joseph_k78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,dostałem w prezencie pioneer dxp100r i chciałbym kupić słuchawki do niego,myśle o oppo pm3.czy możecie mi napisać czego się spodziewać po tym połoczeniu czy pioneer je napędzi i wysteruje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem kolego. Trochę nie ten dział i zdecydowanie za mało informacji, żeby okazać Tobie jakąkolwiek pomoc. Napisz proszę w dziale "Co kupić" i zawrzyj odrobinę więcej onfo chociażby o muzyce jakiej słuchasz, twoich oczekiwań względem otrzymywanego dźwięku, czy samego przeznaczenia. Budżet w jakim chciałbyś się zmieścić też byłby mile widziany, zawęzi sferę poszukiwań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dawindyk, a czy byłbyś w stanie wskazać różnice w brzmieniu między połączeniem Onkyo->B1 i Onkyo->Headonic? Zastanawiam się właśnie nad zakupem jednego bądź drugiego... Czy warto dopłacić do Headonica (myślę o wersji z akumulatorem)? Zależy też mi na tym, żeby wzmacniacz nie szumiał, mam same wysokoskuteczne słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi działa onkyo player na androidzie, tylko jest płatny, i warto zabulić

Kupiłem kiedyś Onkyo HF Player jak była promocja. To jest zupełnie inna appka, pisana pod smartfony właśnie ale w porównaniu do tych z XDP-a i DPX-a bardzo ograniczona i archaiczna (nie ma nawet obsługi folderow).

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez rymcymcym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Onkyo HF Player na Note 4 i iPodzie T5g. Mi tam wystarcza. Gram z reguły po albumach albo po artystach.

 

Przy okazji cieszę się że Rymcymcym działa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób można odróżnić wersję EU and od tej bez limitu? Przymierzam się do zakupu, ale po doświadczeniach z ZX1 wolałbym wersję bez ograniczeń. Czytałem na HF, że jeden gość kupił z Hong-Kongu wersję z limitem głośności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób można odróżnić wersję EU and od tej bez limitu? Przymierzam się do zakupu, ale po doświadczeniach z ZX1 wolałbym wersję bez ograniczeń. Czytałem na HF, że jeden gość kupił z Hong-Kongu wersję z limitem głośności.

Na pewno z Japonii dostaniesz wersję nonEU. Co do reszty świata, pewności nie mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dawindyk, a czy byłbyś w stanie wskazać różnice w brzmieniu między połączeniem Onkyo->B1 i Onkyo->Headonic? Zastanawiam się właśnie nad zakupem jednego bądź drugiego... Czy warto dopłacić do Headonica (myślę o wersji z akumulatorem)? Zależy też mi na tym, żeby wzmacniacz nie szumiał, mam same wysokoskuteczne słuchawki.

Nie mam wersji z aku wiec nie chce gdybac ale Headonic generalnie jest sporo lepszym wzmacniaczem od B1 - w zasadzie kazdy aspekt jest lepszy, zwlaszcza holografia. Nioewatpliwym plusem B1 jest cena i wielkosc ale w innych kategoriach Headonic wygrywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób można odróżnić wersję EU and od tej bez limitu? Przymierzam się do zakupu, ale po doświadczeniach z ZX1 wolałbym wersję bez ograniczeń. Czytałem na HF, że jeden gość kupił z Hong-Kongu wersję z limitem głośności.

Czytałeś w ogóle ten wątek? Wiesz czym się różni eu od jp? To Ci podpowiem, tym że jak kupisz JP to nie będziesz miał gwar. Ot cała różnica . Edytowane przez Teti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Dawindyk, a czy byłbyś w stanie wskazać różnice w brzmieniu między połączeniem Onkyo->B1 i Onkyo->Headonic? Zastanawiam się właśnie nad zakupem jednego bądź drugiego... Czy warto dopłacić do Headonica (myślę o wersji z akumulatorem)? Zależy też mi na tym, żeby wzmacniacz nie szumiał, mam same wysokoskuteczne słuchawki.

Nie mam wersji z aku wiec nie chce gdybac ale Headonic generalnie jest sporo lepszym wzmacniaczem od B1 - w zasadzie kazdy aspekt jest lepszy, zwlaszcza holografia. Nioewatpliwym plusem B1 jest cena i wielkosc ale w innych kategoriach Headonic wygrywa
Tutaj moim zdaniem odpowiedz tkwi tylko w funkcjonalnosci. Jesli nie ma byc malutki i bardzo mobilne to przewaga headonica nie ulega watpliwoscini jest jedynym wyborem. Mimo ze maly to pewlnoprawna stachonarka. A ta zawsze polozy na lopatki mobilne rozwiazanie. A Headonic to nie byle jaka stacjonarka.

B1 rozwaz tylko jesli taka mobilnosc jest Ci niezbedna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mi działa onkyo player na androidzie, tylko jest płatny, i warto zabulić

Kupiłem kiedyś Onkyo HF Player jak była promocja. To jest zupełnie inna appka, pisana pod smartfony właśnie ale w porównaniu do tych z XDP-a i DPX-a bardzo ograniczona i archaiczna (nie ma nawet obsługi folderow).

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

ale muzycznie/dźwiękowo apka Onkyo jest świetna, do tego jest tak napisana, że wyciska ze sprzętu maksa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności