Skocz do zawartości

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, SeagaL napisał(a):

Potwierdzamy, potwierdzamy.

MKI są świetne, MKII to lipa - próbowali się przejechać na sukcesie MKI i się wyłożyli. Jeśli będziesz zamawiał to tylko i wyłącznie z drugiej ręki lub od dystrybutora z UE, absolutnie nie od oszustów z Linsoul.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki . Do ceny na Linsoul doliczam Vat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, dweet napisał(a):

 

Do ceny z Linsoul doliczasz koszt psychologa i straconego czasu

Hehe a mniej psychologiczna odpowiedź ? Tak czy nie ? Jestem dotarty przez życie w bojach i wasze opowieści o Linsoul mnie nie zrażają 😉. Ostatnio wyrwałem od Chińczyka kabel który przestał działać po 2 miesiącach na jednym kanale . Także daje rade 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tomek1777 napisał(a):

Hehe a mniej psychologiczna odpowiedź ? Tak czy nie ? Jestem dotarty przez życie w bojach i wasze opowieści o Linsoul mnie nie zrażają 😉. Ostatnio wyrwałem od Chińczyka kabel który przestał działać po 2 miesiącach na jednym kanale . Także daje rade 😁

 

Nie chodzi o dotarcie i wytrwałość tylko nie wspieranie oszustów i chińskich januszy

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tomek1777 napisał(a):

Patrz wyżej . Ja ich nie mam zamiaru wspierać. To oni mi zrobią dobrze czy będą czy nie będą chcieli

 

W sensie, że zapłacisz im swoje pieniądze?

Oni właśnie dlatego robią, to co robią i mają nas gdzieś, bo zawsze będzie ktoś to i tak od nich będzie kupował. Nieważne co odwalą :(

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Tomek1777 napisał(a):

Patrz wyżej . Ja ich nie mam zamiaru wspierać. To oni mi zrobią dobrze czy będą czy nie będą chcieli

Jeszcze się bardzo zdziwisz w razie co ;) Ale co my tam wiemy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tomek1777 napisał(a):

Ok będę po waszej myśli działał. Można słuchawki kupić bezpośrednia na stronie

https://www.thieaudio.com/

 

Czyli jak rozumiem u producenta . Ktoś ma jakieś doświadczenia z nimi ?

Ale wiesz, że to jest marka Linsoul'a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomek1777 napisał(a):

Jestem dotarty przez życie w bojach i wasze opowieści o Linsoul mnie nie zrażają

 

Godzinę temu, Tomek1777 napisał(a):

To oni mi zrobią dobrze czy będą czy nie będą chcieli

 

4 minuty temu, Tomek1777 napisał(a):

Ok będę po waszej myśli działał.

 

Co się stało ? Czemu wymiękasz ? Co z naszą rozrywką ? :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, marek_m napisał(a):

 

 

 

Co się stało ? Czemu wymiękasz ? Co z naszą rozrywką ? :D 

Hehe. To że byłem kopany w d.. setki razy nie onacza że to moje hobby😉.

 

27 minut temu, trez0r napisał(a):

Ale wiesz, że to jest marka Linsoul'a?

Jeśli firmują się jako producent . To bezpośrednio odpowiadają za swój  produkt . Zresztą o czy my mówimy . Jakbym pracował w swoim prawniczym wykształceniu to bym w najgorszym wypadku rzeźbił jakiś urzędniczy etat i wszystkiego się bał . Ludzie trochę wiary ! Z ruskimi się dobrze dogadywałem to i Chińczyków ogarnę 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Tomek1777 napisał(a):

Jeśli firmują się jako producent . To bezpośrednio odpowiadają za swój  produkt .

Doczytałem co to ten linsoul. Myślisz, że będą ich obchodziły pretensje i roszczenia jakiegoś faceta z Polski oddalonego od nich o tysiące kilometrów? Oleją cię i ****o będziesz mógł zrobić. Do Chin pojedziesz dać im w mordę?

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Rafacio napisał(a):

Doczytałem co to ten linsoul. Myślisz, że będą ich obchodziły pretensje i roszczenia jakiegoś faceta z Polski oddalonego od nich o tysiące kilometrów? Oleją cię i ****o będziesz mógł zrobić. Do Chin pojedziesz dać im w mordę?

Poleci i nakrzyczy. I będzie walczył o swoje prawa! Ręcyma i nogyma!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, hubercik12311 napisał(a):

Poleci i nakrzyczy. I będzie walczył o swoje prawa! Ręcyma i nogyma!

 

Nie idzie się dogadać z irlandzkim Ryanairem, czy francuskim FNACiem, ale jasne, Chińczycy na pewno będą dbali o zadowolenie ludzi, z kraju o którym nigdy nawet nie słyszeli xD

48 minut temu, marek_m napisał(a):

 

Takich ludzi nam trzeba 👍

 

Ukrainie najbardziej ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, dweet napisał(a):

 

Nie idzie się dogadać z irlandzkim Ryanairem, czy francuskim FNACiem, ale jasne, Chińczycy na pewno będą dbali o zadowolenie ludzi, z kraju o którym nigdy nawet nie słyszeli xD

 

Ukrainie najbardziej ;)

Będzie kolejnym bohatyrem 😎

https://youtu.be/epeQwq-aYV0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak długo temu nie kupiłem słuchawek to nie jestem audiophilem czy złapałem za ogonek króliczka?

Czy po prostu z dobrobytu posiadania słuchawek się najadłem.

Zauważyłem różnicę w dźwięku wave i mp3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba o radę dot. dalszych kroków w kształtującym się nałogu ;). Z IEM posiadam S12 pro, Mele, Kinera Nanna i wszystkie mi się podobają, każde na swój sposób. Miałem też IKKO OH10, ale trochę mnie za bardzo przytłaczały basem, żeby następnie uderzyć ;) wysokimi tonami.

 

Myśląc co dalej :) to powiem, że wciąż i niezmiennie uwielbiam moje pierwsze IEM Tripowin Mele. Nie odbieram ich ani jako przesadnie basowych ani ciepłych. Podoba mi się ich taki surowy dźwięk np. w porównaniu do aksamitnych Kinera. Podobają mi się wokale z taką pewną specyficzną fakturą. Niemniej chodzi mi po głowie idea ewentualnego zakupu lepszych Mele. Pytanie czy to nie jest jakiś utopijny pomysł, bo może Mele są dla mnie doskonałe właśnie dzięki swojej niedoskonałości ;).

 

I teraz pytanie, które IEM mogłyby być lepszymi Mele - może np. z lepszą separacją czy sceną? Założyłem, że o charakterze Mele może decydować specyfikacja tj. Dynamic Driver oraz zbliżony, jeśli nie identyczny tuning. Na liście potencjalnych kandydatów mam Oxygen lub Hana 2021, ewentualnie w nieco powiększonej specyfikacji Theaudio Clairvoyance. Ma ktoś możliwość porównania ww. słuchawek z Mele ? A może są jakieś inne IEM będące jak lepsze Mele? A może nie ma sensu iść w tym kierunku tylko nadal cieszyć się Mele i szukać innych muzycznych smaków do kolekcji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie zapowiadające się słuchawki. Jakaś nowa marka albo podmarka KZ (tipsy wyglądają jak KZ Starline). Nie wiem dlaczego zrobili zapis fonetyczny, ale Chińczyków nie idzie zrozumieć. DD 7 mm + 2 BA od Knowles, modne ostatnio kanaliki i aż 4 przełączniki do zmiany brzmienia. Dostępne w Waszym ulubionym sklepie, ale również na aliexpress.

 

https://www.youtube.com/watch?v=--pPmJN1CZk

https://pl.aliexpress.com/item/1005005140465433.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Inszy napisał(a):

Empire Ears Odin

 

Już jechałem do sklepu, ale patrzę trybryda, więc odpada 😉😅

 

PS. Myślałem o Hana 2021, ale za dużo różowego złota 😄, no i finalnie wczoraj zamówiłem Penon Serial. Zobaczymy... skoro aż 3x DD to chyba jakiś progres musi być ;)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie się działo ! Mocna liga :).

Oriolus MK2 i Kinera Nanna już dobrze znam.

Mesty mam je w uszach dopiero pól godziny i za wcześnie na wnioski ale co mogę powiedzieć, że inaczej je sobie wyobrażałem na podstawie Waszych licznych wpisów. Uszy uszom nie równe ;) . Jestem nimi zaskoczony .

Mexty na razie leżą i sobie na nie patrzę. Piękne są ! Rozmiar XXL, zobaczymy czy moje uszy je pomieszczą ;) . Wrócę z opisami i porównaniem. Wszystkie słuchaweczki są bardzo ładne.

 

edit.

Sprawy idą do przodu . Dwie  grają wg szkoły która można nazwać muzykalna. Drugie dwie pochylają odrobinę bardziej nad techniką.

IMG20230117105059.jpg

 

Możecie sobie zapodać ten utwór i sprawdzić jak brzmi początek . Konkretnie jak odbieracie szum morza . To daje pogląd na ile real jest to co odtwarza wasz sprzęt. Zresztą można posłuchać do końca, jest wdzięcznie  ;) .

Screenshot_2023-01-17-15-25-35-56_05744ec5f290d57c8d661ef31c5cf064.jpg

Edytowane przez Tomek1777
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dan821 Moim zdaniem podobne do Mele są TRI I3 Pro, ale czy lepsze? Miałem oba modele równocześnie i zważywszy na cenę 49$ i chyba prawie 200$ nie widziałem powodu, aby dopłacać do I3 Pro, bo różnice były zbyt małe i nie tylko na korzyść droższego modelu. Natomiast chętnie bym przetestował zwykłe I3, a póki co Mele grają sobie elegancko z tipsami Tennmak Whirlwind (ogólnie dobrze do nich pasują takie z szerokim otworem) i nie zapowiada się na to, aby cokolwiek co nie wydrenuje portfela im zagroziło.

 

Penon Serial wyglądają ciekawie - zarówno z wyglądu (są wesołe, choć IMO mogli sobie odpuścić te napisy) jak i z uwagi na dość nietypową konstrukcję z trzema dynamikami. Jeżeli dobrze opracowano zwrotnicę to może być naprawdę interesująco. Daj znać, gdy już paczka dotrze.

 

Odnośnie Tanchjim Hana 2021 to też mnie odstraszyły te złote wstawki, bo białe słuchawki bardzo lubię.

Edytowane przez Hustler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności