Skocz do zawartości

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

jak ktoś ma chwilę niech wbija i krótko opisze jak go Linsoul potraktował - trzeba tępić chwasty, niech ludzie wiedzą gdzie kupują - wszedłem, spełniłem audiofilski obowiązek i zapraszam :)

 

 

"Kolejny przypadek gdy Linsoul próbuje zrobić z ludzi durni."

 

https://www.head-fi.org/threads/thieaudio-signature-series-tribrid-iems.936212/post-17330018

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, hubercik12311 napisał(a):

Spiral doty pojawiają się często na Amazonie, shopeee. Czasami też na olx

 

Na shopee podobno łatwo o podróbki.

54 minuty temu, x86 napisał(a):

@side TRI Clarion warto wypróbować. Zaaplikowałem je na wszystkich swoich IEMach :) Z H40 przynajmniej pode mnie przebiły Spiral Dot. 
 

 

Widzę, że na linsoul :D Obczaję sobie zaraz rozmiary. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, side napisał(a):

Na shopee podobno łatwo o podróbki.

Kupowałem tutaj kilka razy, różne rozmiary i zawsze przychodziły oryginały.

https://shopee.pl/2-Pary-Samsung-EP-FX10-Spiralna-Kropka-Zastosuj-Do-Słuchawek-Dousznych-4mm-6-3mm-SMP-iFit-Silikonowe-Nauszniki-i.551137674.13421031403

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, side napisał(a):

Ano, dwie stówy za gumki są ponad moją zgodą. Za tyle można mieć przyzwoite słuchawki i dongla.

200 zł no ładny ktoś biznes robi , toć to cena niezłych dragów a i waga podobna zapewne 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Nazar70 napisał(a):

A mi się wydawało, że uskuteczniam rozpustę kupując 2 pary AZLA SednaEarfit Crystal za 140 zł :D

JVC przynajmniej się nie degradują się same z siebie jak AZLA. Ale mimo wszystko lubię ich brzmienie.

Zawsze kupuje JVC na spółkę, więc wychodzi 120 zł na parę. 

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, side napisał(a):

 

Dziękuję za konkretne ostrzeżenie. Wziąłem s12pro od producenta, a Raptgo z naszego bazarku.

 

Mam nadzieję, że mi podejdą, bo czekam na nie od @dweet, a opinie w necie są bardziej niż zadowalające pod kątem sq do ceny. Zobaczymy.

 

Z innej beczki. Jakie tipsy polecacie? Bo przecież seal najważniejszy. Na oku mam Moondrop Spring (te bez problemu są na np. HiFigo), ale gdzie kupić np. Spiral Dot? A może są jakieś równie dobre gumki nie taakie drogie:)

Ja ostatnio kupowałem SpiralDoty tutaj: https://www.mtmtaudio.com/en-pl/products/jvc-spiral-dot-silicon-earphone-eartips-medium-m-size-2-pairs

4 godziny temu, side napisał(a):

 

 

4 godziny temu, side napisał(a):

 

 

4 godziny temu, side napisał(a):

 

Edytowane przez rudzik9
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Palpatine, @telemach zapewne macie na myśli pierwszą wersję Azli - nie Crystal - te akurat, chociaż wyglądają praktycznie tak samo, są wykonane z trochę innego materiału i na szczęście nie utylizują się szybko - na zdjęciu para założona na Pandamony, a kupiona w marcu zeszłego roku. oViRQmeFRu16ffazBp_LQQmH9qirQvAmEVbkstA1

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy przy gumkach, to chcę dopytać o otwory. Nie mam teraz w domu suwmiarki, ale wychodzi mi, że obecne gumki mają 5 lub 6 mm otwór. Czy podzielacie spostrzeżenie, że im węższy, to więcej basu i mniej przestrzeni, czy raczej ma to związek z głębokością aplikacji?

Pytam, bo zawsze pasowały mi brzmieniowo te szersz niż węższe i np. spiral dot widzę, że są 4 mm, a Moondrop Spring 5,5 mm.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mykupyku napisał(a):

jak ktoś ma chwilę niech wbija i krótko opisze jak go Linsoul potraktował - trzeba tępić chwasty, niech ludzie wiedzą gdzie kupują - wszedłem, spełniłem audiofilski obowiązek i zapraszam :)

 

 

"Kolejny przypadek gdy Linsoul próbuje zrobić z ludzi durni."

 

https://www.head-fi.org/threads/thieaudio-signature-series-tribrid-iems.936212/post-17330018

 

Widziałem, w sumie to niezłe "kamikaze" wyszło :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Nazar70 napisał(a):

@Palpatine, @telemach zapewne macie na myśli pierwszą wersję Azli - nie Crystal - te akurat, chociaż wyglądają praktycznie tak samo, są wykonane z trochę innego materiału i na szczęście nie utylizują się szybko - na zdjęciu para założona na Pandamony, a kupiona w marcu zeszłego roku. oViRQmeFRu16ffazBp_LQQmH9qirQvAmEVbkstA1

 

mam różne wersje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mykupyku napisał(a):

jak ktoś ma chwilę niech wbija i krótko opisze jak go Linsoul potraktował - trzeba tępić chwasty, niech ludzie wiedzą gdzie kupują - wszedłem, spełniłem audiofilski obowiązek i zapraszam :)

 

 

"Kolejny przypadek gdy Linsoul próbuje zrobić z ludzi durni."

 

https://www.head-fi.org/threads/thieaudio-signature-series-tribrid-iems.936212/post-17330018

 

To mniej więcej tłumaczy dlaczego wolałem kupić używkę praktycznie w cenie w której oni sprzedają nowe ...

Ogolnie polityka linsoul to jakiś żart... kiepski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, side napisał(a):

Mam nadzieję, że mi podejdą, bo czekam na nie od @dweet, a opinie w necie są bardziej niż zadowalające pod kątem sq do ceny. Zobaczymy.

Myślę, że będziesz zadowolony. Gdyby nie tych kilka kwestii, o których napisałem to bym je pewnie sobie zostawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mykupyku napisał(a):

jak ktoś ma chwilę niech wbija i krótko opisze jak go Linsoul potraktował - trzeba tępić chwasty, niech ludzie wiedzą gdzie kupują - wszedłem, spełniłem audiofilski obowiązek i zapraszam :)

 

 

"Kolejny przypadek gdy Linsoul próbuje zrobić z ludzi durni."

 

https://www.head-fi.org/threads/thieaudio-signature-series-tribrid-iems.936212/post-17330018

 

 

Widziałem właśnie, że napisałeś. Dzięki za udział w temacie. Bardzo słusznie, popieram w pełni, każdy kto ma jakieś złe doświadczenia z nimi niech wchodzi i opisuje. Trzeba to tępić, a być może przyczyni się to do spadku ich sprzedaży i przemodelowaniem swojego biznesu (choć nie mam nadziei), co wszystkim by wyszło na dobre.


Usiądę i zbiorę swój materiał dowodowy, a potem zrzucę im bombę atomową. Tak jak mnie potraktowali pewnego razu to już jest przegięcie maksymalne. W mojej sprawie nawet interweniował HBB, ale jak się domyślacie - nic to nie dało.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, side napisał(a):

Jak już jesteśmy przy gumkach, to chcę dopytać o otwory. Nie mam teraz w domu suwmiarki, ale wychodzi mi, że obecne gumki mają 5 lub 6 mm otwór. Czy podzielacie spostrzeżenie, że im węższy, to więcej basu i mniej przestrzeni, czy raczej ma to związek z głębokością aplikacji?

Pytam, bo zawsze pasowały mi brzmieniowo te szersz niż węższe i np. spiral dot widzę, że są 4 mm, a Moondrop Spring 5,5 mm.

Temat u mnie na tapecie . Walczyłem trochę z subbasem w TRI I3. Był zbyt dominujący . Już myślałem tak ten typ ma i przypadkiem z innymi dokami dostałem takie gumki. Bardzo im to pomogło zdjęło ciężar otworzyło przestrzeń i detal. Nawet miałem się pytać o sprawdzone namiary na silikonowe tipsy z takimi szerokimi tulejkami .? Ktoś ,coś ?

IMG20230108072031.jpg

Edytowane przez Tomek1777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2023 o 17:18, side napisał(a):

Ja chciałem kupić Heyday, a są tylko na Linsoul, ale po historiach opisanych w tym (w tutejszym) wątku, odpuściłem...

@SeagaL Założysz osobny wątek na HF?

Nie ma po co zakładać dodatkowych wątków, trzeba cisnąć w tym jednym.

 

Edytowane przez docentore
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shanling M8 + Monarch 2 + ISN G4 kabel to jest end game. To jest analogowa stacjonarka w kieszeni.

Scena, dynamika, barwa, pozycjonowanie, bas, detal (poje**ny), to wszystko jest lepsze niż R2R dac sparowany z lampowym wzmakiem od Felix audio i Abyss Diana/Hifiman Arya/Hifiman He-6s, hd820, których było mi dane słuchać w mp3store.

Dapy typu AKsp1000, 1000M, 2000T, przenośne typu AK Acro ca1000 wymiekają przy tym nie tylko z moimi Monarchami.

Wiadomo, że słuchawki robią główną robotę, ale the M8, to jest coś, co dodaje niesamowitego ciepła i drivu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

THIEAUDIO Oracle

Czy dobrze to kminie

Widzę że generalnie jest wszędzie wersja w kolorze błękitnym . To jest MK 1 ?

Znalazłem też taką gdzie wyraźnie jest napisane MK2 ma kolor miodowy

https://starspickeraudio.net/products/pm-best-price-thieaudio-oracle-2est-2ba-1dd-electrostatic-dynamic-ba-hybrid-iem-earphone

Goście który   ma MK1 mówi żeby brać tylke je , nie pakować się MK2 które są już przekombinowane ?

Potwierdzacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
 

THIEAUDIO Oracle

Czy dobrze to kminie
Widzę że generalnie jest wszędzie wersja w kolorze błękitnym . To jest MK 1 ?
Znalazłem też taką gdzie wyraźnie jest napisane MK2 ma kolor miodowy
https://starspickeraudio.net/products/pm-best-price-thieaudio-oracle-2est-2ba-1dd-electrostatic-dynamic-ba-hybrid-iem-earphone
Goście który   ma MK1 mówi żeby brać tylke je , nie pakować się MK2 które są już przekombinowane ?
Potwierdzacie ?
Potwierdzamy, potwierdzamy.

MKI są świetne, MKII to lipa - próbowali się przejechać na sukcesie MKI i się wyłożyli. Jeśli będziesz zamawiał to tylko i wyłącznie z drugiej ręki lub od dystrybutora z UE, absolutnie nie od oszustów z Linsoul.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności