Skocz do zawartości

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, LeonidK napisał(a):

Jakie są w tym momencie najlepsze/najciekawsze planarne IEM'y na rynku bez względu na cenę?

Wysłane z mojego DN2103 przy użyciu Tapatalka
 

 

Tangzu Wu Zetian

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są w tym momencie najlepsze/najciekawsze planarne IEM'y na rynku bez względu na cenę?

Wysłane z mojego DN2103 przy użyciu Tapatalka


To ja jeszcze dla dopełnienia dorzucę Raptgo HOOK-X. Kupujesz Raptgo HOOK-X i/lub Tangzu Zetian Wu i można póki co zamykać temat planarów.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Palpatine napisał(a):

Z ich QC to nawet ruletka zapewniona ;)

To prawda choć ja miałem szczęście.

2xDM6

2xDM7 (jedna parę mam do dziś)

1xDM8

Żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 17.01.2023 o 23:58, SeagaL napisał(a):

 

Słuchałem Penon Serial. Świetne są. Po przesłuchaniu do dzisiaj za mną chodzą. Muzykalne, rozrywkowe brzmienie, dynamiczne, z energią i wykopem. Takie UM 3DT na sterydach (w dobrym tego słowa znaczeniu).

Ponieważ już jestem po odsłuchach :), mogę też potwierdzić, że Penon Serial są świetne, nawet jeszcze nie wygrzane ;). Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Recenzji i precyzyjnych opisów jest sporo w internecie, rzeczywiście imo nie są na pewno chłodno analityczne, ale za to niesamowicie muzykalne. Spotkałem się z opisami, że grają analogowo (cokolwiek to miałoby znaczyć ;), niemniej np. przy odsłuchu B. Jean Jacksona dały mi jakieś nostalgiczne :)wrażenie cofnięcia się sporo lat wstecz do mojego pierwszego walkmana. Ciekawe...

Ze słuchawkami mam tak, że w miarę szybko wiem czy będzie to przygoda krótka czy długa (w sumie niezależnie od ich SQ) i tutaj czuję, że Serial jest częścią stałej kolekcji.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie można gdzieś dostać wtyk 2.5mm z kabla  Letshuoer S12 Pro ? Jakoś nie mogę go namierzyć w necie , a może są jakieś inne odpowiedniki z tym układem pinów we wtyku ?
Skorzystaj z najprostszego i najszybszego rozwiązania: odezwij się do sklepu Letshuoer, zapewne za kilka drobnych dolarów chętnie Ci wyślą. To bardzo porządny sklep z super obsługą.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Robert73 napisał(a):

Panowie można gdzieś dostać wtyk 2.5mm z kabla  Letshuoer S12 Pro ? Jakoś nie mogę go namierzyć w necie , a może są jakieś inne odpowiedniki z tym układem pinów we wtyku ?

Zrób zdjęcie jak wygląda to może Ci coś pomogę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Robert73 napisał(a):

Tak to wygląda.

 

20230225_151519_HDR.jpg

20230225_151329.jpg

Może te spasują ci. Wieczorem coś jeszcze poszukam i podrzucę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sigmot wprowadza zmianę brzmienia za pomocą wymiennych wtyczek na kablu w EN 1000

image.png

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, atr3yu napisał(a):

Takie szybkie pytanie, słuchawki Penon z której strony kupować

penonaudio.com czy penon-official.com i czemu są dwie?

Nie chcę skłamać ale to chyba to samo. Ja z przyzwyczajenia zamawiam na penonaudio. Nigdy nie było problemów.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korea nie Chiny, ale Ucotech RE-2 zapowiadają się na najnowszy flavor of the month. Na canjamie ludzie zaczęli kupować po przesłuchaniu aż się wyprzedały. Nawet demo na stoisku poszło XD

Ucotech RE-2 Dynamic Universal IEM | Bloom Audio

20230226_140454.jpg

Edytowane przez Blizniak
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności