Skocz do zawartości

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, dweet napisał:


To ta poprawiona wersja Mele?

Niezupełnie. To nowe słuchawki, kopułka jak w Mele poza małymi modyfikacjami w tulejce, ale driver z Tanchjim Oxygen.
Więc wyglądają tak samo, ale to są inne słuchawki.

 

Poza tym Mele nie trzeba poprawiać :P

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, telemach napisał:

pytanie jak się będą miały vs Oxygen

Powiem jak przylecą, choć O2 już tylko z pamięci znam, sprzedałem kilka mcy temu. Na pewno lepszy fit. I kosztują 40% ceny :)


Wg HBB brzmią w 99% identycznie, wiem skąd ma pomysł i kto drajwera znalazł, byłem (wirtualnie) podczas powstawania 2 prototypów (zrobionych przez kogoś innego niż HBB) - obaj ludzie potwierdzili, że można z tego drajwera zrobić coś jak Oxygen.


Nie mam powodu, żeby kolesiowi, który coś firmuje swoim nazwiskiem nie wierzyć mając na uwadze powyższe. Wiem, że ludzie mają różne opinie o nim, ale ja go znam już jakiś czas, jestem w kontakcie z ziomem i na jego recenzjach (ani słowie) się nie zawiodłem nigdy (to do Ciebie Crinacle!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, docentore napisał:

Powiem jak przylecą, choć O2 już tylko z pamięci znam, sprzedałem kilka mcy temu. Na pewno lepszy fit. I kosztują 40% ceny :)


Wg HBB brzmią w 99% identycznie, wiem skąd ma pomysł i kto drajwera znalazł, byłem (wirtualnie) podczas powstawania 2 prototypów (zrobionych przez kogoś innego niż HBB) - obaj ludzie potwierdzili, że można z tego drajwera zrobić coś jak Oxygen.


Nie mam powodu, żeby kolesiowi, który coś firmuje swoim nazwiskiem nie wierzyć mając na uwadze powyższe. Wiem, że ludzie mają różne opinie o nim, ale ja go znam już jakiś czas, jestem w kontakcie z ziomem i na jego recenzjach (ani słowie) się nie zawiodłem nigdy (to do Ciebie Crinacle!).

 

Z ciekawości: jak cię zawiódł Crinacle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, dweet napisał:

 

Z ciekawości: jak cię zawiódł Crinacle?


Wypuścił KZ ZEX Pro pod swoim nazwiskiem. Za wypuszczenie słuchawek z taką górą powinni odbierać licencję na recenzowanie. Aha, wrzucił też szybką ocenę Tripowin Lea, które wg niego dostają 5/5 i są warte blisko 100$. W rzeczywistości brzmią jak zepsute radio.

Będę go oglądał dla rozrywki, bo fajniej mi się go ogląda niż Z oraz korzystał z jego pomiarów, ale rekomendację jego będę brał z przymrużeniem obojga moich oczu.

Edytowane przez docentore
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, docentore napisał:


Wypuścił KZ ZEX Pro pod swoim nazwiskiem. Za wypuszczenie słuchawek z taką górą powinni odbierać licencję na recenzowanie. Aha, wrzucił też szybką ocenę Tripowin Lea, które wg niego dostają 5/5 i są warte blisko 100$. W rzeczywistości brzmią jak zepsute radio.

Będę go oglądał dla rozrywki, bo fajniej mi się go ogląda niż Z oraz korzystał z jego pomiarów, ale rekomendację jego będę brał z przymrużeniem obojga moich oczu.

 

Heh, no ja właśnie o mało nie uległem jego hype'owi na ThieAudio Monarch Mk2, ale teraz mam trochę obawy...
Gość ma chyba dość specyficzne ucho np. zdzierające skórę z czaszki wysokimi tonami Fearless S8Z ocenia jako "safe, pleasing tuning" :)
A kanał na YT ma moim zdaniem genialny. W zalewie tych wszystkich sponsorowanych hyperów jego jazdy po np Meze są cudne :D

Edytowane przez dweet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dweet napisał:

 

Heh, no ja właśnie o mało nie uległem jego hype'owi na ThieAudio Monarch Mk2, ale teraz mam trochę obawy...
Gość ma chyba dość specyficzne ucho np. zdzierające powięź z czaszki wysokimi tonami Fearless S8Z ocenia jako "safe, pleasing tuning" :)
A kanał na YT ma moim zdaniem genialny. W zalewie tych wszystkich sponsorowanych hyperów jego jazdy po np Meze są cudne :D

Hehe, no właśnie jego video kontent to sztos. Już ma drugi kanał, crinacle+ - w razie gdybyś nie był świadomy tego, że stracił poprzedni 😕

 

Edytowane przez docentore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, docentore napisał:

Hehe, no właśnie jego video kontent to sztos. Już ma drugi kanał, crinacle+ - w razie gdybyś nie był świadomy tego, że stracił poprzedni 😕

 


Rozumiem że zadarł z niewłaściwym chińczykiem/campfire audio? :)


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MrSheep napisał:


Ja niestety uległem, w przyszłym tygodniu powinny być już u mnie, dam znać jak już przyjdą czy są cokolwiek warte :) 


O panie, to dawaj znać koniecznie! Cieszę się, że ktoś jednak popełnił ten "błąd" za mnie :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, dweet napisał:


Rozumiem że zadarł z niewłaściwym chińczykiem/campfire audio? :)


 

Nie wiadomo o co dokładnie chodzi, stracił dostęp do całego konta Google. Jest kilka wersji, najbardziej prawdopodobna mówi, że zmieniły się T&C YT w zakresie nagradzania subskrybentów, teraz podobno jest to na czarnej liście. Crinacle zrobił kilka akcji rozdawniczych świętując kolejne 10tki K subskrybentów. Ktoś go jednak musiał podkapować.

 

 

21 minut temu, MrSheep napisał:


Ja niestety uległem, w przyszłym tygodniu powinny być już u mnie, dam znać jak już przyjdą czy są cokolwiek warte :) 

Bo ja wiem czy niestety, podobno są dobre, lepsze od MK1. Daj znać jak dotrą.

Ja po raz drugi kupiłem ST7 (EJ07) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, docentore napisał:

Ja po raz drugi kupiłem ST7 (EJ07) :P

 

Ha ha, a ja myślałem, że tylko ja tak mam z EJ 07. To są takie słuchawki właśnie, raz myślę, że są jakieś słabe i nie wiem, jak ja mogłem tego słuchać, a po jakimś czasie wpadną mi w ręce i nie mogę przestać słuchać. 

Też chciałem już sprzedać, ale tego nie zrobiłem i mi przeszło (całe szczęście).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, xenofont napisał:

 

Ha ha, a ja myślałem, że tylko ja tak mam z EJ 07. To są takie słuchawki właśnie, raz myślę, że są jakieś słabe i nie wiem, jak ja mogłem tego słuchać, a po jakimś czasie wpadną mi w ręce i nie mogę przestać słuchać. 

Też chciałem już sprzedać, ale tego nie zrobiłem i mi przeszło (całe szczęście).

One nie są słabe, oj nie. Ale rozumiem co może przeszkadzać w nich, pewnie ten luz z jakim grają, nie tną przestrzeni instrumentalnej laserem na milimetrowe kawałki. Z drugiej strony mało jest takich słuchawek o takiej tonalności i technikach, w których można tak odlecieć i się zatracić w muzyce.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, docentore napisał:


Wypuścił KZ ZEX Pro pod swoim nazwiskiem. Za wypuszczenie słuchawek z taką górą powinni odbierać licencję na recenzowanie. Aha, wrzucił też szybką ocenę Tripowin Lea, które wg niego dostają 5/5 i są warte blisko 100$. W rzeczywistości brzmią jak zepsute radio.

Będę go oglądał dla rozrywki, bo fajniej mi się go ogląda niż Z oraz korzystał z jego pomiarów, ale rekomendację jego będę brał z przymrużeniem obojga moich oczu.

 

Crinacle rzeczywiście ma fajną charyzmę w swoich filmikach i jest w stanie nakłonić do zakupu czegoś, nie przeczę. Tylko, że bozia nam dała pomiary i można zerknąć sobie i voila!

 

Ja już widzę, że Lea jest daleko poza moim poziomem tolerancji strojenia. KZ ZEX Pro kupiłem z ciekawości i w sumie nie wiem jak je ocenić, bo grają dość specyficznie. Mele dają znacznie większą przyjemność ze słuchania.

 

graph (4).png

Edytowane przez FeX
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Palpatine napisał:

Crin jest pocieszny, jedna z bardziej pozytywnych postaci w świecie audio. A jego film o Meze to złoto ;)

Zdecydowanie. Polecam obejrzeć jego pierwsze klipy, kiedy miał 500 subskrybentów, bo kanał był na dalszym planie. Mega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Beh0lder napisał:

Pierwszy czy drugi raz?

Pierwszy raz. Pierwszy review tutaj:

https://youtu.be/JmxB4CdmZ24

51 minut temu, Inszy napisał:

Najlepsze recenzje, to dwie w wykonaniu Tyla: Ultrasone Edition 10 oraz Monster Beats by Dr. Dre Solo.

Ostatnio rozmyślałem o Tyllu, bo zatęskniłem za jego stylem.

Facet prowadzi całkiem fajne życie nomada z przyczepą.

Widziałem jeden czy dwa filmiki, zawsze się pojawia w roli komiwojażera na imprezach nomadów. :)

Ma chlop charyzmę.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Methuselah napisał:

 

IMO, świetna opcja w tej cenie. Dobrze wyważone, niezły bas, klarowna średnica, żywa, ale gładka góra. Taki żywszy niż zazwyczaj Harman. Preferuję je jednak z nakładkami jak SpinFit CP-100/100+ czy Symbio W peel.

Zgadza się. Świetne strojenie i bdb wykonanie. Dunu Titan S, to strzał w dziesiątkę.

Mogą spokojnie konkurować z iemami z półki wyżej.

Polecam też poeksperymentować z JVC Spiral Dots.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, docentore napisał:

Preorder TripoWin x HBB Olina ruszył. Zamówiona para :)


Jak wygląda sytuacja z VATeuszem na zakupy w Linsoul? Bo hypetrain na Olina mnie dopadł i ostatkiem sił z nim walczę, coś czuję że mnie rozjedzie…

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności