Skocz do zawartości

Audiofilski raj


Gapcza

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszy wieczór był niesamowity. Na moim stole znalazły się Cayiny iHA-6 i iDAC-6, Little Dot Mk6+ i Little Dot II++, Aune X1s, SWS Atlantis, DT-R10 990 Vintage 600 Ohm, HD600, AKG K340....Tak, byłem w audiofilskim raju :)

 

A jak wyglądało wasze najfajniejsze audiofilskie Eldorado ?

 

 

DSCF7709.JPG

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak se posłuchałem FiiO X3 MKI po taczce 5G. Moja pierwsza nówka :). Przeskok był niesamowity. No nie mogłem uwierzyć, że ta muza tak może fajnie brzmieć. Trochę biednie w porównaniu do Twojego biurka :P. Ale wtedy złapałem bakcyla :D

Edytowane przez MGH
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak se posłuchałem FiiO X3 MKI po taczce 5G. Moja pierwsza nówka :). Przeskok był niesamowity. No nie mogłem uwierzyć, że ta muza tak może fajnie brzmieć. Trochę biednie w porównaniu do Twojego biurka :P. Ale wtedy złapałem bakcyla :D

 

Ja tak miałem jak pierwszy raz podłączyłem do kompa Prodigy Cube Black Edition i Superluxy HD330 - względem integry to było wielkie wooow A potem choroba zaczęła się rozwijać...biegunka zakupowa...i ten nieszczęsny króliczek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jak ze swoimi Ultrasone Edition 5 pojechałem do Fatso i na biurku stały Staxy 009. Posłuchałem i mnie powaliły, a później zobaczyłem jeszcze takie duże drewniane coś i to były SWSy. Myślałem o nich całą drogę do Kutna, a była straszna burza. Następnego dnia dzwoniłem do Fatso, czy mógłbym je kupić...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złośliwi jesteście nie pokazujcie zdjęć HD800 bo nie wytrzymam ;)

 

Ale bez tego co w pierwszym poście czyli sprzętu słuchawki same nie zagrają.

 

Mi w pamięci zostanie wizyta, którą dzięki uprzejmości jednego z kolegów z forum miałem

u jednego z recenzentów. Pojechałem ze swoimi słuchawkami wtedy jeszcze HD800 i UE5L,

tamtego dźwięku nie mogę zapomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze byłem "głośnikowy" ale pamiętam, że kupiłem AKG 272 HD bo w Saturnie była wyprzedaż i wyszło z - 40 % od ceny w internetach i słuchałem ich z dziurki od DACa aktualnie posiadanego czy wzmacniacza stereo i jakoś słuchawki mnie nie ciągnęły. Czasem w nocy słuchałem chwilę. Wszystko do momentu jak posłuchałem LCD-2. Szczena mi opadła. Wtedy zacząłem odsłuchy itp. Cały czas teraz chcę iść do przodu ale Audeze gra na tyle dobrze, że nie mogę znaleźć czegoś co by znów mnie zwaliło z nóg. Chciałbym usiąść przy takim stole jak zamieścił autor wątku i mieć całą noc :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze byłem "głośnikowy" ale pamiętam, że kupiłem AKG 272 HD bo w Saturnie była wyprzedaż i wyszło z - 40 % od ceny w internetach i słuchałem ich z dziurki od DACa aktualnie posiadanego czy wzmacniacza stereo i jakoś słuchawki mnie nie ciągnęły. Czasem w nocy słuchałem chwilę. Wszystko do momentu jak posłuchałem LCD-2. Szczena mi opadła. Wtedy zacząłem odsłuchy itp. Cały czas teraz chcę iść do przodu ale Audeze gra na tyle dobrze, że nie mogę znaleźć czegoś co by znów mnie zwaliło z nóg. Chciałbym usiąść przy takim stole jak zamieścił autor wątku i mieć całą noc :)

Jak tak LCD2 podchodzą to warto a nawet koniecznie pomyśleć od LCD3...jest tylko lepiej.

Tudzież można odskoczyć do TH900 a jeżeli ma być lepiej technicznie to T1 rev2.

Edytowane przez Soundman1200
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@checkitout: spróbuj Dharm D1000 na padach od Audeze. Są lepsze od LCD-3. Ale tylko w tej konfiguracji.

 

 

Co do tematu, sprzed paru miesięcy, jeszcze bez nowych nabytków:

 

yFTxjc2.jpg

 

Pewnie za jakiś czas zrobię nowe fotki zbiorcze, tym razem pewnie na zwykłym białym tle tak jak zawsze.

Edytowane przez EvilKillaruna
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@checkitout: spróbuj Dharm D1000 na padach od Audeze. Są lepsze od LCD-3. Ale tylko w tej konfiguracji.

 

 

Co do tematu, sprzed paru miesięcy, jeszcze bez nowych nabytków:

 

yFTxjc2.jpg

 

Pewnie za jakiś czas zrobię nowe fotki zbiorcze, tym razem pewnie na zwykłym białym tle tak jak zawsze.

 

Ale gdzie je odsłuchać w Warszawie ?

 

 

 

Ja zawsze byłem "głośnikowy" ale pamiętam, że kupiłem AKG 272 HD bo w Saturnie była wyprzedaż i wyszło z - 40 % od ceny w internetach i słuchałem ich z dziurki od DACa aktualnie posiadanego czy wzmacniacza stereo i jakoś słuchawki mnie nie ciągnęły. Czasem w nocy słuchałem chwilę. Wszystko do momentu jak posłuchałem LCD-2. Szczena mi opadła. Wtedy zacząłem odsłuchy itp. Cały czas teraz chcę iść do przodu ale Audeze gra na tyle dobrze, że nie mogę znaleźć czegoś co by znów mnie zwaliło z nóg. Chciałbym usiąść przy takim stole jak zamieścił autor wątku i mieć całą noc :)

Jak tak LCD2 podchodzą to warto a nawet koniecznie pomyśleć od LCD3...jest tylko lepiej.

Tudzież można odskoczyć do TH900 a jeżeli ma być lepiej technicznie to T1 rev2.

 

 

 

LCD - 3 są dużo droższe i mam wrażenie, że nie do końca warto tyle do nich dokładać. Fostexy muszę obadać z lepszym wzmacniaczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dobrym wzmacniaczem to beyery dt150 i dt990 mogą wyrwać z laczków. Podobnie jak ath r70x i akg q701. Jak trafisz sprzęt co dopełnia im sygnatury to klękajcie narody.

Dt150 i R70x na ten przykład lubią się z........Audeze Deckard.

Dla mnie raj w takiej konfiguracji.

Q701 bardzo mi podchodzą na Aune X1s jako dac i klonie lemana autorstwa DziadkaMroza612. Potęga grania.

Niestety setupów tak zacnych jak te powyżej słuchałem raczej niedbale, ale od dobrze napędzonych pozycji z początku tego posta, moje ucho nie wychwyciło znaczącej poprawy. Nie ja tyle znaczącej aby usprawiedliwić różnicę w cenie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności