Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

S.M.S.L M2 - TEST


WojtekC

Rekomendowane odpowiedzi

Nie każdy recenzujący ma pozwolenie na rozebranie sprzętu :). Raz że z bezpieczeństwa własnego, bo jak coś uszkodzi to ręczy za ten sprzęt własnym portfelem, dwa że być może z chęci odsprzedaży później przez zlecającego recenzję w stanie jak najbardziej nienaruszonym. Inna sprawa, że nie każdy chce się w to bawić i zostawia sobie takie opcje na ten bardziej wartościowy sprzęt z wyższej półki, chociażby żeby znaleźć odpowiedź na pytanie dlaczego tyle kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaba ta recenzja..nie dowiedziałem się praktycznie,jak gra to urządzenie,czy neutralne,czy raczej coś dodaje lub narzuca w muzyce.Z jakimi słuchawkami testowane i jak one brzmiały na urządzeniu w podziale na zakres tonów. Dla mnie bliżej to technicznej zajawce,niż recenzji.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchałem sam. Tak na szybko - nawet fajnie gra. Naciska przyjemnie na średnicę, dźwięk ogólnie "normalny" w pozytywnym tego słowa znaczeniu, nie egzaltuje skrajów. Scena bardziej na szerokość. Bardzo fajne rezultaty uzyskałem póki co z K301. O dziwo sprzęt nie ma też specjalnych problemów z ich napędzeniem (100 ohm / 94 dB SPL).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie skrobię swoje przemyślenia. DT990 PRO 250 już niestety nie pędzi jak trzeba, ale podejrzewam, że gdyby dało mu się dostarczyć prąd z gniazdka, to by dał im radę. Niestety zasilanie przez USB ma swoje ograniczenia. Ale fakt faktem, gra bardzo przyjemnie jak za coś w tych pieniądzach.

 

Edyta. Na wyjściu słuchawkowym z R70X było biednie, ale po wpięciu ich w Line Out... No pędzi to słuchawki 470 Ohm xD

Edytowane przez Vaiet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi atehami to nie wyczyn. To najdziwniejsze 470Ohm w całym audioświecie. Jakby to metaforą chcieć opisać : zawodnik sumo biegnący jak równy z równym z Boltem :)

R70x idą przyzwoicie z clipa sport!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, zdążyłem to potempotem zweryfikować. Przedziwne są xD Ale za to jak idą z Smsl M6... Cudo

 

Za to M2 z Mee P1 po Line Out gra źle. Z normalnej dziurki lepiej Oo

Edytowane przez Vaiet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się znaczy się, że są pewne ubytki dźwiękowe. Nie ma tragedii, bo ma zadziwiająco sporo mocy jak na coś, co idzie po USB z kompa (vide 500mah), ale mimo dosyć ciepłej, dociążonej sygnatury przy DT990 czuć niedostatki basu i nieco za ostrą, a przy tym pozbawioną wyrazu górę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem, nie mam wielkiego doświadczenia w DACach, ale taki np. UD120 dźwiękowo go moim zdaniem rozjeżdża. Owszem- funkcjonalnie słabuje, bo to tylko dac, bez pokrętełek, światełek i wyjść optycznych, ale w kategorii dźwięku wolę jednak UD120.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności