Skocz do zawartości
FiiO FA1 - przedsprzedaż Czytaj więcej.. ×
Cowon Plenue D2 - preorder Czytaj więcej.. ×
Promocja Mp3store - Zamrożone Ceny! Czytaj więcej.. ×
  • 0
flake9

Słuchawki nauszne do maksymalnie 150 zł

Pytanie

Szukam jakichś słuchawek nausznych do maksymalnie 150 zł. Od 4 lat używam Cresynów CS-HP500, jednak przez ten czas trochę się sfatygowały. Są klejone w jednym miejscu, a od kilku miesięcy przerywa mi wtyczka, dlatego trzeba trzymać ją w jednym miejscu, co jest trochę uciążliwe przy wyjściu na miasto. Myślałem, by kupić nowe, takie same, ale nie zawadziłoby spróbować jakichś innych, jeśli także oferowałyby ciepły dźwięk i (co dla mnie ważne) solidny, gruby kabel, jak przy wyżej wspomnianych Cresynach. Kto je widział, ten wie. Ma ktoś jakąś ciekawą ofertę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Pomyśl o Takstar HD 2000. Nawet chciałem je dziś sobie kupić, ale podwoje mp3store były zamknięte i nie chcieli moich pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Nie no, ładnie się zapowiadają, tylko tek kabel trochę cienko wygląda...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

No na to nie zwracałem uwagi. Może dlatego, że KOSS PORTA PRO mimo tego, że ich kabelki są drucikami grubości włosa to padły jak przetwornik padł, a miałem je 15 lat. Ale w tych HD 2000 kabel chyba nie jest taki słaby. Swoją drogą dziwi mnie jak ludzie rwą te kable. :huh:

Edytowane przez Rafacio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Inszy
      Firma Knowledge Zenith, bardziej znana po prostu jako KZ, dość szybko urosła z pozycji niemal nikomu nieznanego producenta słuchawek, do miana wręcz kreatora trendów wśród twórców niedrogich dokanałówek. Nie będzie przesadą twierdzenie, że modelowi ZST zawdzięczamy bardzo duży wybór budżetowych konstrukcji hybrydowych.
      Właśnie taką hybrydą, łączącą w jednej obudowie przetwornik dynamiczny i armaturowy, są słuchawki KZ ZSN, które trafiły do nas na testy ze sklepu GearBest i są dostępne w sprzedaży za około 60 złotych. Do tej pory KZ obierało drogę małych kroczków w rozwoju swojego brzmienia, ale czy oferując tak niedrogie słuchawki zrobili krok w dobrą stronę?

Odpowiedzi staram się udzielić pod poniższym linkiem
      https://kropka.audio/test/sluchawki/kz-zsn-recenzja/

• Przez olopancio00
      Witam 

Od niedawna sytuacja zmusiła mnie do porzucenia muzyki ze sprzętu stacjonarnego DANON 1520AE (wzmacniacz, i CD).
      Odkurzyłem szufladę i znalazłem Ipoda kupionego wieki temu, znalazłem również wzmacjiacz Fiio Mont Blanc. Niestety nie mam żadnych porządnych dousznych słuchawek(JBL za 80zł).
      Mój wybór padł na Yinyoo HQ12, po ich podłączeniu do Ipoda czy wzmacniacza pojawia się szum, który nie występuje kiedy połączę je do telefonu SAMSUNG S9 czy CD DENONA.
      Poza tym brak mi dynamiki i basu, ogólnie słuchawki grają dobrze.  
      Myślę że powinienem zmienić źródło zastanawiam się nad DX150 lub AK70 MKII, w ostateczności Fiio M9.
      Czy może ktoś z was posiada te słuchawki i może doradzić z czym dobrze zagrają?
      Czytałem że AK70 ma sporo do powiedzenia jeżeli chodzi o niskie tony.

Z góry wielkie dzięki

• Przez AteM
      Witam mam dylemat co do kupna słuchawek i DAC'a, obecnie mam Encore Rockmaster O E podłączane do Fiio E10K, jednak po zakupie słuchawek dokanałowych Tin audio T2 pokochałem ich brzmienie które jest zbliżone do neutralności i gdzieś w lutym będę dysponował trochę większym budżetem i tu nasuwa się problem, na oku mam Somic V2 które raczej przypadną do brzmienia które mi się podoba (nie mam możliwości iść na odsłuch), a w razie jakby brakowało mi basu móc dokupić pady od HM5 i nie byłoby już takiego problemu, jednak kwestia źródła, taktyki są takie, zamówić Somic v2 i jeśli usłyszę i przypadnie mi bardziej do gustu brzmienie wtem sprzedać zestaw i zainwestować w sprzęt z wyższej półki bądź kupić Somic v2 i do tego źródło np Encore mDSD czy Aune T1 i przy tym pozostać aczkolwiek w przyszłości zainwestować w lepsze słuchawki. W słuchawkach interesuje mnie scena, wokal jak i wyraziste brzmienie, przy rockmaster o e całość jest dla mnie zbyt przytłumiona i nie dość "czysta" o ile mogę to tak określić, pomijam kwestie duszności w tych słuchawkach dlatego patrzyłbym przychylnym okiem na konstrukcje otwarte.
    • Przez creetov
      witam, 
      od pewnego czasu przymierzam się do kupna słuchawek dokanałowych za około 150zł,  czytałem różne fora, ale w końcu postanowiłem sam napisać! moja uwagę zwróciły słuchawki brainwavz m1 są to najlepsze słuchawki w tej cenie? jakie jest wasze zdanie?
        słuchawki mają być przeznaczone głównie do muzyki czasem filmów,  slucham prawie wszystkiego,  telefon to samsung a6+ 

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności