Skocz do zawartości

The Bit Opus#1


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Rychło się przekonamy, spróbuję dzisiaj wieczorem jeśli the Bit udostępni paczkę z aktualizacją.

 

Coś im się serwer wywalił.

 

https://www.dropbox.com/s/9m95ocnllzt66oz/Update-Lollipop.zip?dl=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ściągam:) Ale i tak dop. wieczorem sprawdzę bo w pracy jestem.


Kilka spostrzeżeń, na szybko.

DAC działa, bez dodatkowych sterów do win. Sygnał z Opusa może wyjść stereo, bal albo line-out. Kilka razy coś chrupnęło, taka mikroprzycinka ale od dłuższej chwili jest ok(win 8.1). Opus się ładuje. % stanu baterii wyświetla się po rozwinięciu górnej belki.

 

Regulacja GAIN działa. Ale na czułych dokach szum, niezależnie od ustawienia gaina, jest taki sam.

Reakcja na ustawienia korektora jest natychmiastowa.

Jest line-out - różna głośność w zależności od ustawień gaina.

Jest zegarek :)

I zupełnie nowy ciemny interfejs, co przy słabych kątach ekranu średnio imo wygląda. Jest też większa czcionka. Jest górna belka do ściągania.

 

Playlist i lyrics nie sprawdzałem.

 

Dźwiękowo chyba nic się nie zmieniło:) Chociaż... wydaje mi się, że jest inaczej, jeszcze lepsza separacja i trochę większa głębia... ale to mogłem sobie wmówić.

 

Wgrywajcie, działa:)

Edytowane przez Jaworrr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mi się nie podoba, to że dalej nie można wzbudzać playera przez fizyczny play. Po wygaszeniu ekranu i zatrzymaniu odtwarzania fizyczne przyciski aktywne są przez ok 5 sec;/


Jest też fajny ficzer; kliknięcie w okładkę przełącza między widokami okładki, parametrów pliku (wcześniej nie dało się podejrzeć formatu, teraz jest to, wielkość w mb i jakieś pierdółki), oraz lyrics.

Edytowane przez Jaworrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A co mi się nie podoba, to że dalej nie można wzbudzać playera przez fizyczny play.

Żeś się uczepił jak przysłowiowy rzep psiego ogona

No to jestem w dupie...

Aktualizacja skończyła się komunikatem : error firmware File not found.

 

 

Co teraz?????

Nie wiem czy nie czeka Cię serwis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestem w dupie...

Aktualizacja skończyła się komunikatem : error firmware File not found.

 

 

Co teraz?????

Dwa pliki wrzuciles na opusa?

 

A co mi się nie podoba, to że dalej nie można wzbudzać playera przez fizyczny play.

Żeś się uczepił jak przysłowiowy rzep psiego ogona

No to jestem w dupie...

Aktualizacja skończyła się komunikatem : error firmware File not found.

 

 

Co teraz?????

Nie wiem czy nie czeka Cię serwis
Oj tam:) żeby wszyscy mieli takie problemy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja się zaczęła i wyskoczył komunikat pod koniec czy nie zaczął aktualizować i wypluwa taki komunikat?

 

Podejrzewam, że źle wgrałeś te pliki i tyle. Instrukcja: https://audeos.pl/pl/p/file/b061dcc83d860c2a20c0f4c3ef9257a4/How-to-upgrade-firmware.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarrro, kombinuj bo warto.

 

Jeszcze dwa fajne ficzery trafiłem; poziom głośności można zmieniać również paluchem na ekranie, wywołuje się przez przeciągnięcie tym samym:) paluchem od dolnej połowy okładki do górnej belki i puszczenie.

Drugi to dwuklik w nazwę kawałka podczas odtwarzania, szybki dostęp do pozostałych kawałków w albumie (albo katalogu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności