Skocz do zawartości

iBasso DX200


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w każdym sprzęcie iBasso, podłącza się ten kabelek z rezystorem do wyjścia słuchawkowego i puszcza swoją muzykę na docelowej głośności. Jak grzałem swojego DX80, to zapodałem mu 2/3 na skali i tak sobie hulał. A żeby było zabawniej, to faktycznie działa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze primo to wrzućcie sobie najnowszy soft, potem reset fabryczny

 

potem tidal apk

 

czyta karty fat32 256gb bez problemu

 

a niewypalony magicznym kablem gra super, więc można grzać słuchając

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mykupyku czy doszedłeś może jak wpisać nazwę utworu lub wykonawcy aby wyszukać ? Czy aplikacja też Ci się potrafi sama wył ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba muszę poczytać instrukcję bo nie znalazłem jak zeskanować kartę.

drugie menu po prawej mańce, czyli jak w playerze raz przesuniesz w lewo masz menu audio i drugi raz cyk w lewo i jest skanowanie itp.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

pierwsze primo to wrzućcie sobie najnowszy soft, potem reset fabryczny

potem tidal apk

czyta karty fat32 256gb bez problemu

a niewypalony magicznym kablem gra super, więc można grzać słuchając

 

Odczytał Ci najnowszy soft 1.3.60?

Mi wyrzucił błąd.

Trzeba tego zipa raz rozpakować i z katalogu po rozpakowaniu skopiować... zipa na kartę sd i wtedy dx200 rozpozna swój soft...

 

spakowali go dwa razy głąby...

Mykupyku to moze bys napisal jak mozna by na ten sprzet umiescic tidala bo nie mam bladego oojecia a jutro bede mial cudenko

W setting w security zaznacz allow unknown sources

 

Wygooglaj tidal apk, ściągnij na kartę sd najnowszą wersję, chyba 1.15, potem w explorerze znajdź ten plik, kliknij i zainstaluj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się, coś się gryzło z jabłkiem.

Dzięki idzie skanowanie :)

 

 

Chyba muszę poczytać instrukcję bo nie znalazłem jak zeskanować kartę.


drugie menu po prawej mańce, czyli jak w playerze raz przesuniesz w lewo masz menu audio i drugi raz cyk w lewo i jest skanowanie itp.

 

Dźwiękowo jest bardzo dobrze, a na porównania przyjdzie czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mykupyku czy doszedłeś może jak wpisać nazwę utworu lub wykonawcy aby wyszukać ? Czy aplikacja też Ci się potrafi sama wył ?

Hmm... chyba iBasso nie przewidziało tej opcji :)

Nic się ni razu nie wywaliło, soft 1.3.6 czy coś, najnowszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się, coś się gryzło z jabłkiem.

Dzięki idzie skanowanie :)

 

 

Chyba muszę poczytać instrukcję bo nie znalazłem jak zeskanować kartę.

drugie menu po prawej mańce, czyli jak w playerze raz przesuniesz w lewo masz menu audio i drugi raz cyk w lewo i jest skanowanie itp.

 

Dźwiękowo jest bardzo dobrze, a na porównania przyjdzie czas.

 

 

Jak z holografią i przestrzenią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mykupyku jakieś porównania do znanych Ci DAP'ów? Z czym słuchasz?

nowy gra lepiej niż znane mi DAPy, czyli X7/AM3, DX90, Opus #1, Pioneer, AK300

 

to co od razu rzuca się na uszy to znakomita dynamika i szybkość, zapas mocy pozwalający na swobodne serwowanie dźwięku i jego kontrolę, są emocje i finezja, jest i muzykalnie ale też świetnie technicznie i rozdzielczo

 

 

 

co do barwy i sygnatury, to trzebaby poczekać te zalecane 200h aż się wypali, chociaż już z pudła jest bardzo dobrze

 

słuchane na sonorus IV, er4xr bal., flare r2s

 

a z minusów:

wyszukiwanie nie jest idealne, taki X7 znalazł i skatalogował 100% utworów, DX200 nie rozpoznał 41 szt., czyli ok. 1% nie skatalogował

 

DX200 wczytał ok. 25% mniej okładek od X7... który i tak nie wczytał 30% wszystkich...

 

Suwak głośności w playerze jest spoko, ale już pod androidem, np. w Tidalu jest już systemowy, mały i nieprecyzyjny, bez numeracji na skali

 

Explorer jest lichy

 

Ekran bardzo dobry, kolor, kontrast, kąty widzenia

 

No i nie ma wyszukiwania utworów w playerze...

 

No i jest duży... jak go ubrać w etui z zestawu to jest jak DX100... kloc do samoobrony

 

Separacja, holografia, przestrzeń, głębia, szybkość i kontrola wybrzmień, narastania i wygaszania dźwięku bardzo dobra, nawet więcej niż bardzo dobra

 

Zasięg WiFi i szybkość jak w telefonie ze średniej półki, jest dobrze ale nie jest bardzo dobrze

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze (dla mnie) - czy gra lepiej od dx100 lub chociaż nie gorzej?

Mogę wypożyczyć któremuś z posiadaczy dx200 mojego dx100 dla porównania. Ale niech Wam się najpierw wygrzeją :)

Nigdy nie będzie już takiego DX100...

Na Jego posiadaczy leciały audiofilskie panienki

A wódka była zimna i pożywna ;)

 

Na poważnie - jestem ciekaw jak Maciux przeprowadziłby porównanie - pojedynek DX200 z combem AK300/AK380 AMP. Tak dla sportu i wiedzy. Maciux zawsze fajnie takie rzeczy opisuje.

Tylko nie na Tidalu a na plikach flac.

 

Aha - no i gratulejce dla pierwszych posiadaczy legendarnego już na Forum iBasso DX200 !!!!

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie opis dźwięku pasuje mi do DX100. Też jestem ciekawy czy to krok do przodu w stosunku do DX100, czy krok w bok.

 

dawno temu i krótko słuchałem DX100, ale wydaje mi się, że DX200 to rozwinięcie a nie krok w bok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności