Skocz do zawartości

Dali Zensor 5 - sluchal ktos?


grubbby

Rekomendowane odpowiedzi

jak graja gorzej niz topazy to juz srednio :/

@krz - oklej pieknie w czarny albo bialy polysk i pogadamy :PPP choc nie... Ty masz 15... jak nie potrafia tynku ze scian odrywac to nie biore :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za późno wracam, żeby złapać dzienne światło do zdjęcia. Odgrzebałem stare zdjęcia jak sprzedawałem JBL.

Łezka mi się zakręciła za E100, ale przy zensorach są bez szans.

bez szans brzmieniowo czy walory uzytkowe zadecydowały ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za późno wracam, żeby złapać dzienne światło do zdjęcia. Odgrzebałem stare zdjęcia jak sprzedawałem JBL.

Łezka mi się zakręciła za E100, ale przy zensorach są bez szans.

Fajne obie pary, ale białe to nie moja bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Dali zdecydowała przeprowadzka i "ścianka rtv" na której mogłem umieścić sprzęt. Później kolor - wiecie jak to jest - listwy są białe i była to jedyna opcja nienaruszająca miru domowego:-)

JBL podobały się bardziej, jest masa jest zabawa jednak dźwięk jest zdecydowanie na korzyść Zensorów, czystość brzmienia i o dziwo lepszy, bardziej soczysty bas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubby, na kłopoty z burczybasem najlepszym rozwiazaniem są kolumny zamknięte. Te z mojej sygnaturki są takie i mam spokój z dudnieniem.

Albo kup se od Rocha z AS paczki Labirynthos - linia transmisyjna na focalu i morelu. Duże ale zacny dzwiek. Goni je za 3 klocki, w tej cenie to rarytas, słuchałem. Zajrzyj na hifi giełdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubby, na kłopoty z burczybasem najlepszym rozwiazaniem są kolumny zamknięte. Te z mojej sygnaturki są takie i mam spokój z dudnieniem.

Albo kup se od Rocha z AS paczki Labirynthos - linia transmisyjna na focalu i morelu. Duże ale zacny dzwiek. Goni je za 3 klocki, w tej cenie to rarytas, słuchałem. Zajrzyj na hifi giełdę.

Damn. Piękne kolumny. Szkoda, że takie wielkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pylonach siedzą bardzo tanie przetworniki. To nie są zle kolumny, miałem nawet topazy20, ale góra po pewnym czasie pokazuje spore niedociągnięcia - cóż zastosowany tu papierowy stożek to koszt 40pln. Sluchane przeze mnie sapphire 25 pokazały lepszą górę i efektowny dźwięk, ale bas mają trudny do upilnowania i przypominający czasem kartonowe pudelko, fu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zobacze te diy z AS - pewnie jak cos zrobi mi pod kolor? :)

audionanik - jakby Twoje byly biale bym pewnie je bral - bo pewnie pamietasz kiedys sie juz nimi interesowalem jak sprzedawac chciales :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chęć sprzedaży sounddeco przeszła mi jak katar, to dobre kolumny.

A labirynthosa nie nazwałbym dijerką. Niestety ta manufaktura już nie istnieje więc nici z kolorków.

Strzeliłem byka, Labyrinthos oczywiście.

Edytowane przez audionanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to slabo. bo:

1. wielkie :/

2. maja grac u mnie wlasnie w trudnych warunkach. pokoj niby 24m ale ksztalt L i bez zrobionej akustyki - dodatkowo odsluch z kanapy z odleglosci 2m...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności