Skocz do zawartości

Fanklub pchełek


Play

Rekomendowane odpowiedzi

Porównam Wam drogą okrężną.

Tomahawki to takie MX980-985, ale ze znacznie większymi od nich kopułkami, lepszą ( trochę szerszą ) sceną i trochę gorszym basem, bo Sennki schodzą troszkę niżej.

Gdyby w to porównanie włączyć Monki to są one taką trochę uboższą ich wersją, bo grają podobnie choć trochę biedniej,a w kwestii wykonania są typową budżetówką, no bo jak inaczej przy ich cenie ?

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monki to typowa V- fun. fun. fun. Mx980 to już nie jest do końca sam Fun. MX grają jak typowe Senki.

 

Natomiast Tomahawk- to jasniejsza wersja MX- szersza scena, holografia lepsza ale już brak takiego zejścia.

 

Ja bym powiedział że w sumie Monki to taka wypadkowa, ale budżetowa z budżetowym dźwiękiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Jak były ciemnawe to pianek nie dopasowałeś - ja poświęciłem całe, żeby zrobić z jeszcze większą dziurką - nic do zarzucenia w kwestii tonalnej i czytelności teraz :)

W kwestii tonalnej nie masz zastrzeżeń? Ja jednak wolę lepiej dociążone na średnicy MX500, mimo, że basu mniej. Monki przypominają mi charakterem DT990pro (typowe a nie te które ma Retter), zwłaszcza charakterem średnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem sobie jakieś tanie thompsony z allegro, bo miały w zestawie podobne gluty, o których mowa była ostatnio. Wszystko fajnie, część zmian w dźwięku na plus, ale nastąpiło jakieś mocne przykrycie wyższych partii średnicy, przez co średnio się tegob słucha :/ trzeba poszukać dobrego zamiennika, bo patent dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko nie gluty ... Gluty są niesłuchable ...

Znaczy te od yurbudsów też dają ciała?

 

U mnie yurbudsy nie dały ciała z MX985, pisałem o tym.

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem sobie jakieś tanie thompsony z allegro, bo miały w zestawie podobne gluty, o których mowa była ostatnio. Wszystko fajnie, część zmian w dźwięku na plus, ale nastąpiło jakieś mocne przykrycie wyższych partii średnicy, przez co średnio się tegob słucha :/ trzeba poszukać dobrego zamiennika, bo patent dobry

Może jakieś dodatkowe otwory zrobić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiś pchełek tylko,że mniejszych od Monków-są niestety trochę za duże.Uniwersalnie grające z basem ale bez przesady. Zródło to Clip Sport i w sumie zwykła integra bez bajerów.Dobrze wykonane. Fajnie jakby cenowo wypadały jak Monki,ale może być coś droższego jeśli warto dorzucić trochę ''kwitu'' ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności