Skocz do zawartości

Fanklub pchełek


Play

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jeżeli ktoś jest funem wokalu/średnicy, i lubi granie /\ to właśnie dokonałem dla niego odkrycia większego niż monki :)
A są to takie nołnejmowe słuchaweczki gallery_56851_789_195928.jpg

A tutaj link https://pl.aliexpress.com/item/HIFI-In-ear-Earphone-64-Ohm-DIY-Heavy-Bass-Sound-Quality-Music-Earphones-HIFI-Earbuds-DJ/32677773445.html?spm=2114.010108.3.131.SutDiK&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2_10091_10090_10088_10089,searchweb201603_1&btsid=1ef2fd65-dd4e-4b38-aebd-af564fe4d0cd

Naprawdę wokal w tej cenie - 34 zł, to jest coś niemożliwego nawet jakby kosztowały 3/4 razy więcej to i tak bym je kupił. Mają jedną zaletę, lub też wadę, wokal zawsze będzie na pierwszym planie, potem średnica. Reszta częstotliwości dopełnia granie. SQ w tej kasie powala. Trzeba robić hajpa.

Up Jako że nie mają nazwy własnej, proponuję ,,wokalówki". ^_^

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie dotarły qian 25 i wypadają bardzo fajnie. W porównaniu do monków brzmią czyściej i bardziej naturalnie. Moim zdaniem to aktualnie jedne z najlepszych wśród najtańszych pchelek. Można je znaleźć za 4 dolary z przesyłką

Edytowane przez ikar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja ostatnio słucham Sony Sth30 i fakt, że są przebasowione, ale po eq ten basik na całkiem fajne zejście i dociążenie jak na pchełki :-) Góra nieco mniej rozdzielcza niż w monkach+, ale scena jest IMO fajniejsza. I są niesamowicie wygodne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ja na razie wygrzewam Senfery PT15 w szufladzie ;), niewygrzane brzmiały do złudzenia tak samo jak moje ulubione, niedawno nabyte pchły ;) kiedy nie były wygrzane :)

 

Nie mów, że jak kc08t?

To nie powiem. Za wczesnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Senferki się trochę rozbujały czas coś o nich szepnąć, więc szepnę, wszystkie monki (classic, plus i candy) i toporki zlane po dupie aż miło. W każdym zakresie senfery zajeżdżają je z przytupem i bez najmniejszego problemu. Dół, sprężysty, pod kontrolą, w pełnym jego zakresie, może midbas trochę się tuli do niższej średnicy ale w żadnym wypadku nie miesza, średnica, no cóż, tyci a pyci cofnięta ale to tyci nic nie ważne bo jest cudownie przepięknie intymnie i zaskakująco sexi, góra, góra, ach ta góra :) i to tyle o nich.

 

Jak wypadają w porównaniu z o dobre 6,5 raza droższymi KC08T, no cóż, gdybym miał najpierw senfery to pewnie może i bym na ostre nie popatrzył, ale... Ale mam ostre i ucho w ucho, są dokładniejsze, bardziej zrównoważone, rozdzielcze i przestrzenne, czy różnica w cenie odzwierciedla różnicę w jakości, kontrowersyjnie powiem, że senfery są warte dźwiękowo 3/4 ceny ostrych ale nie pozbędę się ostrych bo w kwestii dźwięku są lepsze całościowo i mają "bad ass look" przy nich senferki wyglądają jak czopki z klocków lego.

Jednak, wracając do jakości oferowanego dźwięku, warto je mieć.

 

Podsumowując, senfery i ostre to do złudzenia bardzo podobne granie, jednak ostre wygrywają całościowo, odczuciowo placebowo itp, a na serio to po prostu są lepsze.

 

W kwestii budowy, kopułki z metalu jakiegoś solidne, gniazda solidne, wtyki na kabelku solidne trzymają sie jak diabeł sołtysa, co do samego kabelka, to obawiam się, że srebro to to tylko po wierzchu ;) no, to tyle.

Jak ktoś chce to po nowym roku mogę, w zamian za jakieś inne, puścić do posłuchania/sprawdzenia na własne uszy :) kontakt na PW

Edytowane przez brunnerius
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Monkach bez plusa zawsze brakuje mi góry a w Plusach czy Toporkach według mnie jest za mało dołu, za mało dociążenia. Rozumiem, że te są pod tym względem bardziej zbalansowane czy bardziej w którąś ze stron się przechylają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Senferki się trochę rozbujały czas coś o nich szepnąć, więc szepnę, wszystkie monki (classic, plus i candy) i toporki zlane po dupie aż miło. W każdym zakresie senfery zajeżdżają je z przytupem i bez najmniejszego problemu. Dół, sprężysty, pod kontrolą, w pełnym jego zakresie, może midbas trochę się tuli do niższej średnicy ale w żadnym wypadku nie miesza, średnica, no cóż, tyci a pyci cofnięta ale to tyci nic nie ważne bo jest cudownie przepięknie intymnie i zaskakująco sexi, góra, góra, ach ta góra :) i to tyle o nich.

 

Jak wypadają w porównaniu z o dobre 6,5 raza droższymi KC08T, no cóż, gdybym miał najpierw senfery to pewnie może i bym na ostre nie popatrzył, ale... Ale mam ostre i ucho w ucho, są dokładniejsze, bardziej zrównoważone, rozdzielcze i przestrzenne, czy różnica w cenie odzwierciedla różnicę w jakości, kontrowersyjnie powiem, że senfery są warte dźwiękowo 3/4 ceny ostrych ale nie pozbędę się ostrych bo w kwestii dźwięku są lepsze całościowo i mają "bad ass look" przy nich senferki wyglądają jak czopki z klocków lego.

Jednak, wracając do jakości oferowanego dźwięku, warto je mieć.

 

Podsumowując, senfery i ostre to do złudzenia bardzo podobne granie, jednak ostre wygrywają całościowo, odczuciowo placebowo itp, a na serio to po prostu są lepsze.

 

W kwestii budowy, kopułki z metalu jakiegoś solidne, gniazda solidne, wtyki na kabelku solidne trzymają sie jak diabeł sołtysa, co do samego kabelka, to obawiam się, że srebro to to tylko po wierzchu ;) no, to tyle.

Jak ktoś chce to po nowym roku mogę, w zamian za jakieś inne, puścić do posłuchania/sprawdzenia na własne uszy :) kontakt na PW

Ło Panie ... ale pojechałeś !

 

Jaka w nich jest średnica przetwornika ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie posłuchałem Monków Plus po balansie - przynajmniej klasa wyżej od zwykłego kabla. Lepsza kontrola, scena, emocje i rozciągnięcie na skrajach. No po prostu czarują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś linka do sklepu wysłać ,zeby razem z kablami od razu były?

o tu kupiłem

http://ujeb.se/hVOxl

Ło Panie ... ale pojechałeś !

 

Jaka w nich jest średnica przetwornika ?

Pewnie jak w ostrych, 16mm, bo kopułki są identycznych niemal wymiarów, różnią się delikatnie "dizajnem" niemniej niczego sobie uciąć nie dam bo nie rozbebeszałem i rozbebeszać nie planuję ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie posłuchałem Monków Plus po balansie - przynajmniej klasa wyżej od zwykłego kabla. Lepsza kontrola, scena, emocje i rozciągnięcie na skrajach. No po prostu czarują.

To można je tak przerobić ?

 

@brunnerius - też nie znałem.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ja sobie posłuchałem Monków Plus po balansie - przynajmniej klasa wyżej od zwykłego kabla. Lepsza kontrola, scena, emocje i rozciągnięcie na skrajach. No po prostu czarują.

To można je tak przerobić ?

 

O ile mi wiadomo, można od razu takie kupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności