Skocz do zawartości

Fanklub pchełek


Play

Rekomendowane odpowiedzi

Mam monki mam ep30, przy ep30 monki brzmią trochę jak ze szklanego pudełka i sucho, w sumie to nie wiem Panowie czym Wy się tak tutaj jaracie... No chyba, że mam popsute monki wtedy sorki wielkie.

 

 

edit: no i ciekawe czy podobieństwo tylko zewnętrzne

 

 

1.jpg

Edytowane przez brunnerius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam Monki i EP30. EP30 to jak na razie najwygodniejsze słuchawki jakie miałem (no może nie licząc jednych no-name jak byłem dzieciakiem). Jednak pod względem SQ w porównaniu do Monków EP30 w ogóle nie mają dołu, nasycenia i separacji. Fakt na tle pierwszych lepszych Senków czy nawet AKG to EP30 wychodzą sporo lepiej bo grają czysto i dosyć chłodno co lubię ale przynajmniej klasę niżej od Monków. Monki grają inaczej, znacznie cieplej i bardziej środkiem niż EP30 więc jest to inna bajka ale to moje zdanie, jak napisałem w recenzji całkowicie subiektywne. Jedni się zachwycają słuchawkami Marshall Major a ja pomimo tego, że mi się bardzo podobają to nie słyszę różnicy pomiędzy nimi a jakimikolwiek no-name za 50zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygnatura to już preferencje :ph34r:

No w sumie racja ;) żonie na przykład monki bardziej podchodzą.

 

Też mam Monki i EP30. EP30 to jak na razie najwygodniejsze słuchawki jakie miałem (no może nie licząc jednych no-name jak byłem dzieciakiem). Jednak pod względem SQ w porównaniu do Monków EP30 w ogóle nie mają dołu, nasycenia i separacji. Fakt na tle pierwszych lepszych Senków czy nawet AKG to EP30 wychodzą sporo lepiej bo grają czysto i dosyć chłodno co lubię ale przynajmniej klasę niżej od Monków. Monki grają inaczej, znacznie cieplej i bardziej środkiem niż EP30 więc jest to inna bajka ale to moje zdanie, jak napisałem w recenzji całkowicie subiektywne. Jedni się zachwycają słuchawkami Marshall Major a ja pomimo tego, że mi się bardzo podobają to nie słyszę różnicy pomiędzy nimi a jakimikolwiek no-name za 50zł.

W sumie odniosę się tylko do pogrubionego powyżej ;) "badam pssss" ;)

 

Ok, monki źle nie grają, ale czy jest się czym jarać ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@crysis94 nie wiem, ja na forum takiego nie widziałem ;) <- tego co się marszalami jara ;)

 

ale ja się nie jaram ani ep30 ani monkami, ja się pytałem czym Wy się tu jaracie, padło, że ceną, to ok, niech będzie :)

Edytowane przez brunnerius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przypuszczam, że EP zagrają wtedy jak no-name za 15zł. :) Szkoda tylko, że są takie duże bo gdyby już te 0.5mm były mniejsze to byłaby szansa, że bym się przyzwyczaił. Kurde to trochę jak z kobietami i ich butami, nie ważne jak byłyby niewygodne to i tak będzie próbowała rozchodzić. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Monki są pół-otwarte więc wiele nie zrobisz. Możesz zamiast pianek założyć jakieś gluty i przez to będziesz miał lepszą izolację w uchu ale żeby mieć pełną izolację musiałbyś pozatykać otwory w obudowie a to zabije kompletnie brzmienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak ktoś w okolicy będzie miał to chętnie sprawdzę ;)

Słuchasz z gąbka czy bez?

 

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka

 

Bez gąbeczki moki ale przez ostatnie 2 godziny dałem im szansę z gąbeczką i kurcze... No kurcze nieco muszę odszczekać ;) Niezłe są :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś w okolicy będzie miał to chętnie sprawdzę ;)

Słuchasz z gąbka czy bez?

 

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka

Bez gąbeczki moki ale przez ostatnie 2 godziny dałem im szansę z gąbeczką i kurcze... No kurcze nieco muszę odszczekać ;) Niezłe są :)

Ja jako treble-head nie trawię ich bez gąbek - dziwne strojenie wtedy.

Też właśnie preferuję gąbkę z dziurką - bez za ciemno i ciepło dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności