Skocz do zawartości
  • 0

Sluchawki do 600zł


szwajcar

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Biegać w HFI-580? Nie próbowałem :P

 

Jeśli chcesz je do takich aktywnych form spędzania czasu, to lepiej wybierz dokanałowe. HFI-580 pewnie by spadły z głowy lub byś mógł je zapocić.


Ultrasone ma tą przewagę, że gra ze wszystkiego. Mój LG G2 już zaspokaja takie słuchawki, także player, który posiadasz spokojnie by je ogarnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problemem nie będą tutaj słuchawki, a bardziej odtwarzacz.

 

Na szybko wyczytałem, że ten Creative troszeczkę cierpi na niedobór basu, nie wiem, jak duży. Te słuchawki powinny się z nim dobrze w tym aspekcie zgrać.

 

Czy jest sens kupować słuchawki za 800zł do tego odtwarzacza? Według mnie nie bardzo, a nawet do tych 800zł, to chyba jedną z najlepszych propozycji będzie właśnie HFI-580, bo mają sygnaturę i brzmienie takie, jakiego oczekujesz i świetnie mi grają właśnie taką muzykę o której piszesz. Do klasyki, muzyki filmowej, jazzu, instrumentalnej się nie specjalnie nadają, ale elektronikę grają z świetnym powerem. Wczoraj wieczorem to właśnie HFI-580 miałem na głowie, kiedy to HFI-780 wisiały na wieszaku, bo miałem ochotę na coś konkretnego :)

 

HFI-580 to nie jest sam bas, bo reszta pasma jest bardzo detaliczna, tylko po prostu czuć tę moc, jakbyś był w klubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem w tym, że nikt z piszących tu kompletnie nie ma pojęcia co to znaczy "fajnie sobie posłuchać". Pod wskazany opis basu pasują w zasadzie każde lepsze słuchawki. Może pomocny będzie ten artykuł:

http://www.audiofanatyk.pl/jak-poprawnie-pytac-o-zakup-sluchawek-na-forach/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

crysis94, bo HFI-580 to słuchawki typowo pod taką muzę. W gatunkach takich, jak trance, house, electro, rap to naprawdę nie mają sobie równych w tych pieniądzach. W tych słuchawkach chodzi o przekazywanie energii z muzyki słuchaczowi (może zbyt poetycko:P) i robią to dobrze, a japa się cieszy, a głowa się buja :) Szkoda, że mam też HFI-780, które są bardziej zrównoważone i lżejsze w basie i ogólnie mi bardziej pasują, ale power jest po stronie 580-ek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Poszukuję słuchawek dokanałowych do słuchania muzyki elektronicznej oraz hity z eski(pop?) (techno, minimal, elektrohouse, rap) co więc wymaga mocnego dołu i dosyć wyrazistej góry. Słuchawek będę używał do jazdy na rowerze, siłowni, gry w kosza, No i żeby bassik był

 

W skrócie:

Sluchawki Dokanalowe

Cena max 600zl

Bass :)

z jakimis mocowaniami na uszy opcjionalnie

 

 

Pasujace do Fiio x1

Edytowane przez szwajcar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

J.w. Otwieranie kolejnego tematu o tym samym jest bezmyślne i bezpodstawne. Wątki połączyłem.

 

 

 

EDIT: i proszę bez niepotrzebnego podbijania czekać cierpliwie na odpowiedzi. Następna próba ślizgania się po bandzie będzie niestety nagrodzona.

Edytowane przez EvilKillaruna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Taki "bass" jest wystarczająco mocny?

Largemouth_bass-600%20reverse.jpg

I skończ z tym spamowaniem oraz wiecznym podbijaniem przez pisanie tego samego. Widocznie Twój temat nie jest tak interesujący (bo był wałkowany wielokrotnie na forum - wystarczy poszukać, paluszki Ci od tego nie uschną).

Ewentualnie chcesz poprowadzenia za rączkę, ale to też nie nastąpi, bo nikt za Ciebie decyzji nie podejmie - Twoja kasa, Twój wybór. Nikt nie wie jaki masz słuch i jak odbierzesz dany model słuchawek.

PS. Nie ma czegoś takiego jak "fajne słuchanie", które każdemu podpasuje. Poczytaj istniejące tematy i coś sobie wybierz, bo nikt Cię niańczył nie będzie. Zwłaszcza że jesteś wysoce upierdliwy ze swoim spamowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Cześć chce kupić słuchawki do odwarzacza creative vision w , lubie bass wrecz go kocham, slucham rapu trance house i hity z eski, słuchawki mogą byc nauszne ewentualnie douszne

moze np DT770 80ohm mają bardzo mocny wykop na basie :)

Edytowane przez PeterMac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności