Skocz do zawartości

Poczta Polska, kurier DPD UPS,paczkomaty inpost 24/7 i inne usługi spe


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co czytałem, to maja braki kadrowe - szczególnie na WERach, wiec do pracy biorą byle kogo .

W sumie najlepsze jeszcze przed nami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widać miałem długi czas szczęście do dobrych pracowników w obszarze. Widocznie się zmienili na nowych i nagle poczułem prawdziwą magię PP :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, paczka z zadeklarowaną wartością ginie gdzieś pomiędzy Pruszczem Gdańskim, a Australią. Byłem dziś na poczcie z wypełnionym drukiem reklamacji, a Pani mi mówi, że muszę mieć oryginał potwierdzenia nadania. Mam w mailu zdjęcie bardzo dobrej jakości, druk przesiałem. Wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio patrze a na skrzynce lezy jakis list. Zupelnie inna ulica (nawet niepodobna nazwa), ale dla listonosza wystarczylo, ze zgadzal sie numer bloku i mieszkania. Prawidlowo powinien dotrzec jakies 8-10km dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, ze to na sotrtowni się pomylili .

Mi kiedyś przyszedł list na Dawida a zaadresowany był na Norwida ;)

Różnica nieduża ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, paczka z zadeklarowaną wartością ginie gdzieś pomiędzy Pruszczem Gdańskim, a Australią. Byłem dziś na poczcie z wypełnionym drukiem reklamacji, a Pani mi mówi, że muszę mieć oryginał potwierdzenia nadania. Mam w mailu zdjęcie bardzo dobrej jakości, druk przesiałem. Wystarczy?

nie jestem ekspertem, ale oni też mają kopię...

 

niech pani łaskawa uchyli rąbka tejemnicy i powie, który to przepis wymaga oryginału nadania... i po kiego im ich kopia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety poziom obsługi InPost pikuje ostro w dół. Już ponad tydzień czekam na paczkę do odbioru w paczkomacie....dwa dni temu otrzymałem e-mail z informacją, że w moim paczkomacie niestety zabrakło miejsca na moją paczkę, ale to nic. Po wskazaniu nowego miejsca do odbioru (sklep Żabka nieopodal) paczka wędruje już drugi dzień - dramat, chyba jednak pora definitywnie zrezygnować z paczkomatów ... ekh ... szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rudnis86 święta idą, paczkomaty przeżywają oblężenie. Tydzień czy dwa temu inpost ostrzegał, że będą cyrki i prosił, żeby wcześniej prezenty kupować, więc w sumie można się było na to przygotować.

Edytowane przez Jimmi Dragon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście byłem przygotowany na grudniowe oblężenie, ale przygody z InPost trwają niestety już od jakiegoś czasu.

 

Co ciekawe wczoraj otrzymałem informację, że paczka czeka na odbiór, dzisiaj chciałem odebrać przesyłkę....i jakie było moje zdziwienie kiedy okazało się, że żadnej paczki dla mnie nie ma. Napisałem do BOK, czekam na odpowiedź, najprawdopodobniej kurier się pomylił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś szwankują na stronie InPostu statusy. Paczka przez większosć dnia ma status ODEBRANA PRZEZ KURIERA Kurier odebrał paczkę od Nadawcy i przekazuje ją do oddziału InPost (chociaż została nadana w Paczkomacie), jedynie zmienia się godzina statusu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę pochwalić pocztę polską. Kuzynka nadała do mnie list w poniedziałek a w czwartek listonosz w Szkocji mi go dostarczył

Bo dopóki to są listy, nie paczki, to nie ma udziału jakichś kurierów z łapanki i jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj musiałem od kuriera spod paczkomatu brać przesyłkę. Szkoda mi go było, musiał stać do 21 na wietrze i deszczu i szukać paczek w workach.

Mój się nie zjawił, na drugi dzień musiałem i tak iść do paczkomatu ponownie, tak że ten punkt mobilny taki sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poniedziałku, od 7 rano, moja paczka ma status "przekazano do umieszczenia w paczkomacie". Mimo, że wybrałem sklep Fresh. Na infolinię dodzwonić się nie ma szans.

takie to zgłaszam elektronicznie i sami oddzwaniają

 

ale staram się unikać paczkomatów... to paczkomatoły są...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczta robi znów to samo. Teściowa miała dostać paczkę od kuzynki. Zawsze jest w domu (zdrowie jej nie pozwala wychodzić). Teść znalazł tylko awizo w skrzynce. Kurier nawet nie zadzwonił do nich domofonem. To i tak lepiej niż u mnie . Ja nawet awizo ani SMSa nie dostałem przy trzech paczkach. Gdyby nie tracking w internecie, nie wiedziałbym, że paka jest na poczcie. Na moją reklamację, dostałem tylko przeprosiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontakt z pomocą/reklamacje w Paczkomatach to jest jakiś pier...dramat, w poniedziałek nie nadałem paczki, bo się minimalnie nie mieściła, swoją drogą bardzo ciekawe, że do tego samego gabarytu i opłaty raz otwiera ci niską szufladeczkę a innym razem 3-krotnie wyższą, więc się skrzaczył paczkomat, wyrzucił błąd i paczka widniała już jako nadana, a następnie zagubiona kiedy pan odbierający paczki nic nie znalazł w szufladce. W poniedziałek próba kontaktu telefonicznego- nie ma kur...szans żeby konsultant odebrał, wiadomość do pomocy- zero odzewu, reklamacja wczoraj popołudniu- zero odzewu, wtf?! Pozostaje tylko opłacić jeszcze raz i nadać, i liczyć, że z łaski swojej za miesiąc odpowiedzą i pewnie nie zwrócą kosztów, bo trzeba było obciąć opakowanie do wysokości wąskiej półeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba, ja kupiłem sobie coś tam na allegro, wybrałem w ciul drogą przesyłke kurierską, a Pan to włożył do jakiegoś punktu Pickup, który ma 5 dni na doręczenie. Szlag mnie trafia na polskich januszy biznesu. Normalnie masakra...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2016-12-16 18:59:46 Przyjęcie przesyłki w oddziale DPD

2016-12-16 18:58:59 Przesyłka odebrana przez Kuriera

 

W takim tempie zaraz będę miał przesyłkę u drzwi. Odpukać nie zapeszać!

Edytowane przez KaszaWspraju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności