Skocz do zawartości

Beyerdynamic DT 990 PRO 250Ohm kontra DAC,AMP,Integra i smartfon


bolo_kolo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Ci powiem jak ja zrobiłem, nie mialem jakiejs duzej gotowki by sie pakowac w jakies wymagajace sluchawki do ktorych bym potrzebowal wzmacniacza takze stwierdzilem, ze kupie sluchawki zamkniete (izolacja i te sprawy) zeby mozna bylo napedzic grajkiem (iPod Shuffle 4g) i integra takze wybor padl na akg k551 (uzywki od Czarnej :) ktore zrekablowalem i zmodowalem) i sluchalo mi sie bardzo dobrze, a ostatnio mialem zastrzyk gotowki (ostalo sie troche po wakacjach) i po przeczytaniu recenzji na audiofanatyku (i zagranicznego head-fi) zakupilem Aune t1 z ktorymi akg moim zdaniem graja bardzo dobrze, a nawet swietnie bo juz nie sa suche i nudne tylko dostaly zycia i jest frajda z muzyki :D a za jakis czas moze do kompletu dokupie jakies otwarte Beyery (dt 990 albo dt880 250ohm) podobne obie sie bardzo dobrze zgrywaja z Aune :) wtedy mozna na spokojnie wydatki rozlozyc w czasie i nie "przemeczac sie" jak to powiedziales, tylko sie cieszyc muzyka od poczatku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale zobacz na zalety. Masz taki 'mobil', siadasz z nim rano lub wieczorem na balkonie lub w ogrodzie, z kubkiem kawy i co czujesz... nie wolność?

Nie mówię żeby się z tym na jogging wybierać :)

Siadam w ogrodzie (na pewno nie w wakacje - za dużo roboty) z ER4S i też czuję wolność :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siadam w ogrodzie i też czuję wolność.

Siadam i też czuję wolność.

Ogólnie czuję wolność.

Popieram zdanie Jaworrra, mobilność nie oznacza tylko wyjścia na ulicę ale chociażby możliwość położenia się na kanapie gdzie nie mamy stacjonarki i cieszenie się muzyką w pełnym wymiarze.

Edytowane przez kommel
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszku !!! To o powiedziałeś jest piękne !!!

 

Powiem nieco w stylu Manuela : AK120 plus HE400i oraz kanapa . And I am Free ;). Aaaaa. Jeszcze kawa z mlekiem.

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolność to stan umysłu :).

 

Słuchawki już zakupiłem, choć jeszcze ich nie mam. Miałem szczęście że koleżanka Czarna sprzedawała swoje ! Tak więc będę miał wersję 32Ohmową.

Dziękuje wszystkim za pomoc, opinie, i każde inne 3 grosze - każde brałem pod uwagę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem HP100 prawie dwa lata. Sprzedałem miesiąc temu, nie żeby byłe złe, po prostu za dużo się króliczków nazbierało.

Bardzo dobry bas, niezła scena jak na zamknięte. Nowoczesne brzmienie.

Skoro temat i tak jest o 990PRO to byłbym bardzo wdzięczny, gdybyś mógł napisać cokolwiek na temat DT990 vs HP100, bo może jeszcze nie teraz, ale w bliżej nieokreślonej przyszłości będę mocno rozważał ich zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DT990 to otwarta konstrukcja z większą sceną i lepszą separacją. Więcej powietrza, bardziej naturalne brzmienie ale potrzebują już wzmacniacza. DX 50 daje już rady.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności