Skocz do zawartości

Fanklub Fostex


Gość Soundman1200

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Palpatine napisał:

On nigdy nie recenzowal Nighthawk Carbon tylko Owle. Nie wprowadzajcie ludzi w błąd. Uwaga odnośnie padow welurowych dotyczyla prezentacji dźwięku w Nighowlach.

A co innego ja napisałem? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeos to taki autorytet w świecie audio... Facet nawet nie potrafi zrobić porządnego rozeznania na tematy, które porusza w swoich reckach. Bardzo często jego widzowie poprawiają go w jego teoriach. Wyślijcie mu parę ładnie wyglądających słuchawek z działającym jednym kanałem, a i tak będzie się rozpływał na temat dźwięku i padów, bo inaczej mu gra :).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, Zeos to taki koleś co nagrywa filmiki na youtube i mówi w nich, co sądzi :) . A czy ludzie się jego opinii słuchają, to już przecież ich prywatna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wsłuchałem się teraz w jego recenzję sów i na początku wydawało mi się że mówił, iż próbował welurów również na jastrzębiach i mu nie podpasowały, ale to moje niezrozumienie tekstu. No ale starczy tego OT na temat AQ w temacie Fostexów. Wczoraj obejrzałem filmik z produkcji TH900 i robi wrażenie - jak ktoś jeszcze nie widział to polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie,jako założyciel klubu Fostexa, daję żółtą kartkę...he,he.

Nie da się pisać o Fostexach nie myśląc o Hawkach, niby różne granie ale jednak podobne.

Ten filmik z produkcji TH900 to już chyba każdy z forum zna;)

Przymierzam się do zakupu padów od TH900mk2 do TH610.

Ciekawe jak to wpłynie na ich przekaz...wygodne też są te pady ,mile je wspominam.

Edytowane przez Soundman1200
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i zaspokoiłem swoją ciekawość - jednak nie moje granie.

ktoś dobrze opisał te słuchawki jako poprawione/bardziej wyrafinowane msr7.

sybilizacje słyszalne dla mojego ucha (ale msr7 znacznie gorsze pod tym wzgledem).

 

te słuchawki byłyby fajne dla mnie gdyby dodać trochę średniego basu oraz nieco utemperować górę. ostrzejsza rockowa muzyka (zwłaszcza gorzej nagrana) nie brzmi dobrze na tych słuchawkach. za to elektronika świetnie i przestrzennie. na pewno nie nazwał bym tych słuchawek basowymi ani ciepłymi. raczej neutralność skierowana w stronę jasności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, chronic_pl napisał:

no i zaspokoiłem swoją ciekawość - jednak nie moje granie.

ktoś dobrze opisał te słuchawki jako poprawione/bardziej wyrafinowane msr7.

sybilizacje słyszalne dla mojego ucha (ale msr7 znacznie gorsze pod tym wzgledem).

 

te słuchawki byłyby fajne dla mnie gdyby dodać trochę średniego basu oraz nieco utemperować górę. ostrzejsza rockowa muzyka (zwłaszcza gorzej nagrana) nie brzmi dobrze na tych słuchawkach. za to elektronika świetnie i przestrzennie. na pewno nie nazwał bym tych słuchawek basowymi ani ciepłymi. raczej neutralność skierowana w stronę jasności :)

Na czym odsłuchiwałeś TH610 i czy były w pełni wygrzane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chronic_pl napisał:

no i zaspokoiłem swoją ciekawość - jednak nie moje granie.

ktoś dobrze opisał te słuchawki jako poprawione/bardziej wyrafinowane msr7.

sybilizacje słyszalne dla mojego ucha (ale msr7 znacznie gorsze pod tym wzgledem).

 

te słuchawki byłyby fajne dla mnie gdyby dodać trochę średniego basu oraz nieco utemperować górę. ostrzejsza rockowa muzyka (zwłaszcza gorzej nagrana) nie brzmi dobrze na tych słuchawkach. za to elektronika świetnie i przestrzennie. na pewno nie nazwał bym tych słuchawek basowymi ani ciepłymi. raczej neutralność skierowana w stronę jasności :)

 

W takim razie musisz posluchac nighthawk/owl.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły mi z powrotem Th610 + Questyle od Karmazynowego...

Szybkie podłączenie T50 mk3 ..i no cóż mina taka:(

Jednak Th610 zjadają je żywcem, ze dwie klasy lepsze granie we wszystkich zakresach...

Większa scena,wyrazistość,czystość przekazu,Bliżej Wokal, lepsza średnica ,bas lepszy itd....pogrom.

Th610 są niesamowite...chyba trafiłem na swój Święty Graal....he,he.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ileż tych świętych Graali już było,na szczęście ten najtańszy z tych co były, czyli progres następuje....he,he.:P

Trzeba sprecyzować, moje ulubione zamknięte słuchawki...;)

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawki te miłe zamulacze i ciemno grające słuchawki, podziękuję...

Ja potrzebuję wyrazistości i przejrzystości w tej cenie, Th610 biją Hawki mocno w tych zakresach...klasa!

 

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo pomyślałem :D 

No ale to chyba tak zwykle jest, że się jedzie po swoich ex- :P .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawki mają świetną górę ale to wszystko w ciemności przekazywane,więc jak się trafi na ciemne nagranie to...

TH610 mają cały przekaz jaśniejszy,i to taka różnica,niby nic a jednak sporo...

Stad pewnie tak sporo teraz ludzi co Hawki sprzedają...:P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakby dyskutować, że syrop klonowy jest gorszy od soku z pomarańczy.

Nie jest gorszy, jest inny :) . Oba dają wielką radochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Soundman1200 napisał:

Hawki te miłe zamulacze i ciemno grające słuchawki, podziękuję...

Ja potrzebuję wyrazistości i przejrzystości w tej cenie, Th610 biją Hawki mocno w tych zakresach...klasa!

 

 

...powiedział największy do niedawna na Forum orędownik i piewca Hawków.

I tyle jest warte zdanie każdego z nas na temat sprzętu audio :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale lepszych zamulaczy w tej cenie,ba i nie tylko ze świecą szukać...

Hawki lepsze dla mnie od LCD3 całościowo, i tyle znaczy zdanie maniaka audio...he,he.

Wszystko zależy od tego na prawdę jakiej głównie muzyki słuchamy...na co dzień

Ja słucham głównie elektronikę i ambient....więc TH610 są idealne do tego, ale zagrają też

dobrze każdy rodzaj muzyki.

Jak ktoś szuka gładkich i łagodnych w przekazie słuchawek ale z dużą dynamiką i rozdzielczością

to Hawki są najlepsze.

Jakbym miał kasę jak kiedyś to bym miał Hawki ,Th610,HD800, T1 rev2 ,LCD3 itd...

Ale że człowiek już biedak to mam słuchawki które najlepiej łączą wszystkie cechy tych słuchawek co wymieniłem,

oraz są najtańsze...myślałem o Hawkach też, mógłbym z nimi żyć równie dobrze jak z TH610, ale jednak wolę 

twardszy bas, i chyba to głównie zdecydowało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności