Skocz do zawartości

Astell&Kern AK380


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym słuchałem dzisiaj AK380 i teraz będzie ból konkretny z powrotem do swojego przenośnego zestawu (Note3+dragonfly przez USB OTG). Fajnie gra, szeroko, doskonale przetwarza cały dostępny zakres pasm, na jednym z nagrań Vangelisa słyszałem niskie pomruki na początku nagrania, których normalnie nie było słychać na tym co mam teraz. Mi się podoba, bez względu na cenę. Fajnie, że są dostępne na rynku takie sprzęty, w razie gdy wygram wreszcie w lotto to będę wiedział co kupić żeby było dobrze :D

 

Masz mozliwosc odniesc AK380 do Fiio X5 II ?

To o czym piszesz to zaobserwowalem wlasnie na niepozornym X5 II , a mocno mi tego brakowalo w X5, zaznaczam na tych samych plikach i sluchawkach (Edition 5 i FAD HopeIV)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do audiofilskich DAPów. Mamy tu zarówno starą tendencję czyli sprzęt super grający i superdrogi ale i surowy. Bez technicznych ozdobników, bez fajerwerków. Ale na rynek weszły nowe technologie. Streaming, transport plików po WiFi, kupowanie plików HiRes, DSD. Dlaczego nie robić tego z poziomu DAPa lub z połączenia DAP-tablet czy telefon ? I za chwilę okaże się możliwy streaming plików HiRes przez Sieć. Nawet bardzo purystyczne sprzęty, zaczną mieć takie dodatki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

na jednym z nagrań Vangelisa słyszałem niskie pomruki na początku nagrania, których normalnie nie było słychać na tym co mam teraz.

Podaj proszę tytuł tego nagrania.

 

Dolączam się do prośby :)

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

na jednym z nagrań Vangelisa słyszałem niskie pomruki na początku nagrania, których normalnie nie było słychać na tym co mam teraz.

Podaj proszę tytuł tego nagrania.

 

Dolączam się do prośby :)

 

to sobie strzelił w kolano :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Thank you Alex An for your information about Firmware update 1.07.

I just update my first AK 380 FW 1.00 direct to 1.07

As the second update Firmware 1.03 came out i have not update .

Sofar i am very happy with this Firmware 1.07 .

It make improvement on my AK 380 Sound Quality

 

Overall has fuller sound and more to warm and detail sound

 

Better bass impact and bass speed

 

Mid has better pronounce

 

Only high slightly less bright

Imo"

 

 

Ciekawe, że najlepszy i najdroższy dap świata może brzmieć wyraźnie lepiej po aktualizacji softu.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to rozumiem. Nie ma radia, nie spełnia wszystkich moich wymagań, nie jestem przekonany w 100% to nie kupuje.

Mnie osobiście też brakuje zwyklego radia w S5.

 

Parę dni temu byłem w mp3store. Słuchałem P30 i nie kupiłem ich głównke dlatego, że nie dają żadnevo etui. Śmieszne? Może i tak, ale mam do tego prawo :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Thank you Alex An for your information about Firmware update 1.07.

I just update my first AK 380 FW 1.00 direct to 1.07

As the second update Firmware 1.03 came out i have not update .

Sofar i am very happy with this Firmware 1.07 .

It make improvement on my AK 380 Sound Quality

Overall has fuller sound and more to warm and detail sound

Better bass impact and bass speed

Mid has better pronounce

Only high slightly less bright

Imo"

Ciekawe, że najlepszy i najdroższy dap świata może brzmieć wyraźnie lepiej po aktualizacji softu.

Jak widać może ;)

W moim, też kiedyś najlepszym i najdroższym (chociaż przez chwilę) dap'ie świata :) AK120 dźwięki wybrzmiewały w zależności od softu. Ze wszystkich dostępnych (przesłuchanych) firmware'ów wybrałem 1.32 - według mnie najlepszy do rocka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności