Skocz do zawartości

Astell&Kern AK380


all999

Rekomendowane odpowiedzi

  • MP3store

Moim zdaniem nie kupowanie playera tej klasy przez brak radia to jest rzeczywiście jakaś ściema. Przecież radio nawet internetowe NIGDY nie będzie miało jakości zadowalającej dla audiofila i tyle. Więc pakowanie radyjka (jeszcze tego "z powietrza") do sprzętu za 17k mogącego odtwarzać praktycznie wszystko jest jakimś nieporozumieniem. To tak jakby ktoś sobie kupił taki sprzęt i LCD3 czy inne do słuchania muzyki w formacie mp3 bo mu to wystarczy. Jest kilka rzeczy jakich się nie robi: Nie malujesz starego mustanga na różówo, nie instalujesz do niego instalacji LPG, nie słuchasz mp3/radia na kałachach. To po prostu nie wypada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie kupowanie playera tej klasy przez brak radia to jest rzeczywiście jakaś ściema. Przecież radio nawet internetowe NIGDY nie będzie miało jakości zadowalającej dla audiofila i tyle. Więc pakowanie radyjka (jeszcze tego "z powietrza") do sprzętu za 17k mogącego odtwarzać praktycznie wszystko jest jakimś nieporozumieniem. To tak jakby ktoś sobie kupił taki sprzęt i LCD3 czy inne do słuchania muzyki w formacie mp3 bo mu to wystarczy. Jest kilka rzeczy jakich się nie robi: Nie malujesz starego mustanga na różówo, nie instalujesz do niego instalacji LPG, nie słuchasz mp3/radia na kałachach. To po prostu nie wypada.

 

No cóż jakbym był na zakupie 100 calowego telewizora za kilkadziesiąt tysiecy dolców i okazało by się że nie odbiera tvp2 to tez bym sie dwa razy zastanowił przed zakupem skoro nie moge na nim oglądnąć M jak Miłość.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm..czyli jak ktoś kupi telewizor 4k to już nie może zwykłej telewizji pooglądać bo to nie ta jakość ?

Szczerze to z tym radiem też mi się ściema wydaje...ale może ów Pan tak, ma, że znudzony wgranymi plikami chciałby od czasu do czasu posłuchać coś innego ?

Tak poza tym jakiś player HiRes oprócz A15 ma radio ?

 

"Nie malujesz starego mustanga na różówo, nie instalujesz do niego instalacji LPG, nie słuchasz mp3/radia na kałachach. To po prostu nie wypada."

Różnica jest tak, że o ile z Mustangiem po prostu nie wypada to o tyle na Kałachu po prostu się nie da...

 

Up: Spawny z TV wyprzedziłes mnie

Edytowane przez Nemrod
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moim zdaniem nie kupowanie playera tej klasy przez brak radia to jest rzeczywiście jakaś ściema. Przecież radio nawet internetowe NIGDY nie będzie miało jakości zadowalającej dla audiofila i tyle. Więc pakowanie radyjka (jeszcze tego "z powietrza") do sprzętu za 17k mogącego odtwarzać praktycznie wszystko jest jakimś nieporozumieniem. To tak jakby ktoś sobie kupił taki sprzęt i LCD3 czy inne do słuchania muzyki w formacie mp3 bo mu to wystarczy. Jest kilka rzeczy jakich się nie robi: Nie malujesz starego mustanga na różówo, nie instalujesz do niego instalacji LPG, nie słuchasz mp3/radia na kałachach. To po prostu nie wypada.

 

No cóż jakbym był na zakupie 100 calowego telewizora za kilkadziesiąt tysiecy dolców i okazało by się że nie odbiera tvp2 to tez bym sie dwa razy zastanowił przed zakupem skoro nie moge na nim oglądnąć M jak Miłość.

Hehe, laików skradli...

 

ale jest tvp2 hd :)

 

Przyznam, ze ja to bałbym się 380 brać do ręki...

 

Z wrażenia moglbym się spocić, AK wypaść i się sknocić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś ma ostatnie Audio Video z testem DAPów? Jakiś skan może...

Megatest odtwarzaczy z Audio-Video.

 

Prosz...

 

https://www.dropbox.com/sh/81q35t3nqqobfre/AADRD04DHVbG_lgOMUJbGQLCa?dl=0

 

 

Oczywiście po przeczytaniu testu zapraszam do kiosku.

Edytowane przez all999
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Jeżeli już chcecie iść przykładem z telewizorem to tak jakby ktoś nie kupił najnowszego telewizora 50 cali oled zakrzywiony ekran itd bo telewizor nie ma wejścia na slajdy i nie może ich wyświetlać.

 

tapatapatapa!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już chcecie iść przykładem z telewizorem to tak jakby ktoś nie kupił najnowszego telewizora 50 cali oled zakrzywiony ekran itd bo telewizor nie ma wejścia na slajdy i nie może ich wyświetlać.

 

tapatapatapa!!

No nie wiem, analogowe radio jest nadal standardem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już chcecie iść przykładem z telewizorem to tak jakby ktoś nie kupił najnowszego telewizora 50 cali oled zakrzywiony ekran itd bo telewizor nie ma wejścia na slajdy i nie może ich wyświetlać.

 

tapatapatapa!!

 

Ja w każdej chwili moge dać linka do clipa który kosztuje ponad 100 razy mniej niż kałach i ma radio. W takim razie proszę o linka do taniego Tv z "wejściem na slajdy"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziemy teraz krytykować ludzi bo chcą raz na jakiś czas posłuchać radia na audiofilskim grajku? Normalnie nie wierzę w to co czytam. Może on tam wcale muzyki w tym radiu nie słucha, tylko jakiś swój ulubiony program. Krytykować w tym wypadku można tylko producentów. Bo aspiracje to mają a najprostszej rzeczy nie potrafią zrobić. :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co radio uwlacza powadze?

Tez dla mnie parodia aby kombajn za taka kase nie mial podstawowej funkcjonalnosci bedacej nadal standardem w wiekszosci krajow.

Jak chce podsluchac wywiadu czy wiadomosci niebede sie przepinal do drugiego urzadzenia

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bronię ale czy... hifimany maja radio? Czy cowon ma radio? Czy iBasso ma radio? Czy Fiio ma radio?

Nie kryje byłoby miło mieć radio dobrej klasy w takim sprzęcie, ale nadal uważam że to zmniejszyłoby poziom audiofilskości, Czy cedeki za kilka tysi ten topowy high end ma odtwarzanie mp3?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ibasso czy fiio nie robia sobie marketingu takich kombajnow. Tylko prosty grajek z prostym UI i prosto wyceniony.

Tak jak w soprtowym aucie wybacze brak radia (dx100 czy hm901) tak w limuzynie juz nie (ak, P1, ZX2). Swoja droga cowon i sony maja?

Edytowane przez grubbby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A aparat wbudowany ma? Ipod touch ma!

 

Co do radia, jak się podepnie pod wolną dziurkę goły kabel, to powinien złapać sygnał z rozgłośni Rydzyka. Wada jest taka, że zacznie być wtedy wykrywalny dla policyjnych radarów, co się może skończyć oskarżeniem o posiadanie nielegalnej broni.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Może producent kiedyś doda opcję internetowego radia, ale tak na prawdę kałacha kupuje się nie po to żeby słuchać radia ale po to, żeby była możliwość słuchania najlepszej możliwej przenośnej jakości muzy, radio takiej nie zapewnia. Internetowe - fakt, kałach mógłby mieć, ale z drugiej strony nie wiem czy powinien. Ja rozumiem, że są ludzie kupujący np. forda f150 w wersji raptor tylko po to, żeby sobie do kościoła co niedziele dojechać 2 przecznice, ale moim zdaniem to troszkę przesada. Takie jest moje zdanie jako CZŁOWIEKA, a nie jako sprzedawcy.

Poza tym słuchałem dzisiaj AK380 i teraz będzie ból konkretny z powrotem do swojego przenośnego zestawu (Note3+dragonfly przez USB OTG). Fajnie gra, szeroko, doskonale przetwarza cały dostępny zakres pasm, na jednym z nagrań Vangelisa słyszałem niskie pomruki na początku nagrania, których normalnie nie było słychać na tym co mam teraz. Mi się podoba, bez względu na cenę. Fajnie, że są dostępne na rynku takie sprzęty, w razie gdy wygram wreszcie w lotto to będę wiedział co kupić żeby było dobrze :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem ja "z drugiej strony".

Jeśli ktoś słucha radia (przez internet), to zdecydowanie doceni tą możliwość - jeśli taka będzie, np. tak jak ja na dx100.

Nawet idąc dalej, dla niektórych jest to (streaming z kompresją lub bezstratny) normalne wymaganie co do sprzętu i jest na równi z odtwarzaniem plików offline.

Może trochę przesadnie, ale prawdziwie napiszę, że dla mnie przy wyborze sprzętu do kupna, AK odpadło na starcie i został dx100 - właśnie z powodu radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności