Skocz do zawartości

Astell&Kern AK380


all999

Rekomendowane odpowiedzi

a dla mnie to wyglda jak ladny player z dorzucona przeokropna zewnetrzna bateria... :/

co do cen to nie zaczynajmy tu znow...

 

acz odnosnie serii mk I - dla mnie to nadal kosmos bo ak100 mk I gra po prostu dla mnie slabo. Gorzej niz dx90 wiec czemu mam placici wiecej nawet za uzywke? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dopiero od serii MK II i 240tki. Na serię MK I (100,120) można patrzeć realnie. Ja swojego kupiłem taniej niż w sklepie. Inne playery (Plenue P1, Calyx M) też są drogie. Właściwie tylko 240 i 380 to ceny dla zamożnych. Do używanej 120 II można jeszcze startować , będzie jeszcże Junior.

Nie chcę rozpoczynać nowy temat ale do wymienionych tu playerów dochodzą nowe o równie zaporowej cenie.

Chodzi mi o nową markę-- Lotoo.PAW.Gold. Produkt obecnie egzotyczny.

Dla zainteresowanych test....http://blog.pclab.pl/violator/Lotoo.PAW.Gold-test.Wysoka.p%C3%B3%C5%82ka.wysokiej.p%C3%B3%C5%82ki.DAP-%C3%B3w,524

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaostrzymy @wulkan, jak Ci się podoba nowy player?

 

Mnie nie urzekł ale najważniejsze to jak on gra. A wracając do pierwszej wersji ak120/ak100 to używane można wyrwać w niezłej cenie,a jakość dźwięku jest rewelacyjna i mnie satysfakcjonuje i niech każdy myśli co chce ale ja swoje zdanie mam i będę przy nim obstawał :). Ciekawy jestem wciąż ak240 no i ak380 rzecz jasna ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotoo PAW Gold już od pewnego czasu jest znany i dość sporo się o nim pisze na headfi, więc to żadna tam nowość i egzotyka :) Używki do kupienia za jakieś 1 200 funtów czy 1 400 euro na headfi.

,,,więc to żadna tam nowość i egzotyka :) .

Jestem pewien że do zdecydowanej większości TU to nowość i egzotyka :ph34r:

Hej

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sorry z czym oni do ludzi. Oficjalna odpowiedz na zapytanie:

 

Q: "AK380 Specs ?? TIDAL/QOBUZ streaming support ?"

 

A: "There is currently no new updates with Tidal and Qobuz support."

Ale pacz jaki ładny:

 

c65d4a2ca368317f07e401a274cca453.jpg

 

3b39e302a4cd925cbfb0b30bbaeb8370.jpg

 

8bebfd5c58505e6181c9ff69b0cde83a.jpg

 

7e77080b8ae9557a55299503bbd30db1.jpg

 

a8829825b0185f85da4bbe6e74937495.jpg

 

1976acdcb713e966c1426a99044d100e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Al: toć on wygląda, jakby go projektował Chińczyk w MS Paincie przy pomocy ekierki. Kanciasty brzydal. Rynny po bokach to na odpływ wody? :lol:

nimi mają spływać łzy właściciela po pierwszym poważnym odsłuchu, jak sobie przypomni ile zapłacił :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności