Skocz do zawartości

Astell&kern AK Jr.


Mercury

Rekomendowane odpowiedzi

Krótkie pytanie:czy AK Jr ma funkcję blokowania przycisków(Hold) a szczególnie pokrętła głośności?

Jest blokada potencjometru:setting>Lock i kółko zablokowane(funkcja działa po wyłączenie ekranu).Podpowiedz Mp3/W-wa,ul.Działdowska- dziękuję

Dziwnym jest jednak dla mnie,że nie można zablokować przycisków(fakt,że są małe ale ta możliwość powinna istnieć)

Edytowane przez laocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem trochę zniesmaczony!zgrałem z CD Pink Floyd DSOTM do kompa(WMP) -WMA podłączyłem juniora przegrałem do pamięci wew odpaliłem i po ok.2,5 min cisza w słuchawkach i napis na ekranie LCD-NO STRIM.Wyłączyłem włączyłem.Zrobiłem scan biblioteki i wrrrr tym razem po 2,5min cisza i napis cannot find file i wracam do DX90

Edytowane przez laocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek zgrałem wma(bezstratne,najlepsza jakość)Windows Vista,Junior wyłącza muzykę DSOTM-ostatni rem. >na ekranie napis NO STRINI> wył.i wł. juniora>zrobiony skan biblioteki>włączam folder DSOTM>po ok.2,5-3,5 min wyłącza się dźwięk>na ekranie LCD cannot find file.

Dziś podjadę na Działdowską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę wrażeń z krótkiego użytkowania AK Junior. Odtwarzacz jest lekki, zrobiony jakby "do ręki" Boczne kółeczko Volume, wtopione w obudowę - niezły pomysł. Bardziej dyskretne niż duże potencjometry Seniorów AK. Interfejs użytkownika nie zaskakuje, taki Astellowy ;) .Obudowa troszkę ostra - trzymając w ręce ma się wrażenie,że można się podrapać ostrymi bokami. Jednak to chyba tylko wrażenie.

 

Słucham go z ATH-MSR7 i L2. Granie takie...AKowskie, Astellowe ;) . Czyli dobre, nie zaskoczyło mnie jak np. P1 Plenue. W odróżnieniu od AK120 wydaje mi się nieco bardziej "suchy", techniczny. AK120 jest troszeczkę cieplejszy, bardziej analogowy. W Juniorze jest jakby ciut bardziej cyfrowo, góra jest nieco ostrzejsza.

Jest to na pewno odtwarzacz, który bym zaakceptował jeśli chodzi o granie. Nie jest jednak jakimś "przebojem" w porównaniu z AK120. Może jest zblizony nieco do AK100, jednak dawno go już miałem i trudno porównywać. Ale Setka była taka jaśniejsza niż 120.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę wrażeń z krótkiego użytkowania AK Junior. Odtwarzacz jest lekki, zrobiony jakby "do ręki" Boczne kółeczko Volume, wtopione w obudowę - niezły pomysł. Bardziej dyskretne niż duże potencjometry Seniorów AK. Interfejs użytkownika nie zaskakuje, taki Astellowy ;) .Obudowa troszkę ostra - trzymając w ręce ma się wrażenie,że można się podrapać ostrymi bokami. Jednak to chyba tylko wrażenie.

 

Słucham go z ATH-MSR7 i L2. Granie takie...AKowskie, Astellowe ;) . Czyli dobre, nie zaskoczyło mnie jak np. P1 Plenue. W odróżnieniu od AK120 wydaje mi się nieco bardziej "suchy", techniczny. AK120 jest troszeczkę cieplejszy, bardziej analogowy. W Juniorze jest jakby ciut bardziej cyfrowo, góra jest nieco ostrzejsza.

Jest to na pewno odtwarzacz, który bym zaakceptował jeśli chodzi o granie. Nie jest jednak jakimś "przebojem" w porównaniu z AK120. Może jest zblizony nieco do AK100, jednak dawno go już miałem i trudno porównywać. Ale Setka była taka jaśniejsza niż 120

 

Słuchałeś może Sony NWZ ZX1 ? jestem ciekaw jak wypada Junior pod względem mocy i brzmienia w porównaniu z ZX1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę wrażeń z krótkiego użytkowania AK Junior. Odtwarzacz jest lekki, zrobiony jakby "do ręki" Boczne kółeczko Volume, wtopione w obudowę - niezły pomysł. Bardziej dyskretne niż duże potencjometry Seniorów AK. Interfejs użytkownika nie zaskakuje, taki Astellowy ;) .Obudowa troszkę ostra - trzymając w ręce ma się wrażenie,że można się podrapać ostrymi bokami. Jednak to chyba tylko wrażenie.

 

Słucham go z ATH-MSR7 i L2. Granie takie...AKowskie, Astellowe ;) . Czyli dobre, nie zaskoczyło mnie jak np. P1 Plenue. W odróżnieniu od AK120 wydaje mi się nieco bardziej "suchy", techniczny. AK120 jest troszeczkę cieplejszy, bardziej analogowy. W Juniorze jest jakby ciut bardziej cyfrowo, góra jest nieco ostrzejsza.

Jest to na pewno odtwarzacz, który bym zaakceptował jeśli chodzi o granie. Nie jest jednak jakimś "przebojem" w porównaniu z AK120. Może jest zblizony nieco do AK100, jednak dawno go już miałem i trudno porównywać. Ale Setka była taka jaśniejsza niż 120.

 

Mam podobne wrażenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junior daje radę Dziadziowi Moroderowi (Daft Punk) w 24 bity/88,2 kHz.

 

Podpiąłem T70 (250 omów) pod Juniora. Chłopak musi się wysilić ale daje radę. Z tym, że ciut chudo jest. Na 120 lepsze wrażenia mam. Oczywiście jadę na EQ Pro.

Junior nadawał by się na zastepstwo iPoda Touch 4G, gdyby nie cena. No i funkcjonalność Taczki niby większa. Ale znowu nie korzystam z tych możliwości, mając smartfona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności