Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Astell&kern AK Jr.


Mercury

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Jak się zacząłem tym interesować to iPod 6G kosztował 1000 zł. Natomiast słyszałem o cenach iRiverów starych koło 2-3 tysięcy.

Ja kupowałem ihp-120 za ponad 2 tys. Wcześniej ifp-190 za jakieś 900.

Obydwa działają do tej pory, a ihp-120 rewelacyjnie się zgrywa z Sennkami Momentum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Odkopię temat, ale mam pytanie odnośnie Juniora - jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć o co chodzi z tym eq pro?

Ustawienia EQ wymyślone przez firmę Astell. Wielu osobom się to podoba. Też używam.

"Among its features, the AK120 offers two kinds of equalization. First there's "Pro EQ," which is a fixed equalization setting "recommended by expert" according to the AK120 owner's manual"

Cóż to się stało, że on tak potaniał?

Bo słabeńki w porównaniu z AK70 ???

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie bezpośrednio. jednak zapamiętałem AK Junior jako taki "cyfrowy", suchy, podczas gdy AK70 grał inaczej niż AK300 (chłodniej) ale bardzo interesująco. przypominał mi trochę T5g z tym,ze był lepszy.

 

AK70 i AK300 miałem okazję słuchac razem i nie obraziłbym się mieć oba, choć jeśli bym miał wybierać to AK300.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu wychodzi, że każdy słyszy swoje - cyfrowy? Może trochę w górnych rejestrach. Suchy? Nigdy, nie mój egzemplarz.

 

A co do ceny Juniora, to teraz jest bliższa uczciwej wyceny grajka...ewenement.;-)

miałeś może dx50? junior szumi czy ma czarne tło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zależy czego szukasz w DAPie. To dobry sprzęt, ale w tej cenie brałbym chyba Plenue D (bateria, mobilność) albo C200 (dźwiękowo bije je oba, ale obsługa to prehistoria).

 

Albo ryzykuj i preorder X5 III - jutro Crysis ma napisać wstępną reckę.

 

 

Wysłane z mojego NEM-L21 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Seler666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dźwiękowo jest lepszy, ale obsługa słabizna? Cenowo stoją na podobnym poziomie. C200 jest największy z nich. Ma to jakieś znaczenie dla mnie. Pomyślę jeszcze nad Plenue D. O tym nie myślałem. Dzięki za pomysł.


Albo faktycznie ryzykować się zapisać się na X5 III. A może to będzie strzał w 10?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już rozważasz inne dapy, to zwrócę Twoja uwagę jeszcze na dwa modele - xduoo x10 i colorflaja c10, którego masz w dobrej cenie w komisie. W jego przypadku gabaryty mogą się trochę kłócić z pojęciem mobilności, ale dźwiękowo stoii na wyższym poziomie niż rozważane przez Ciebie odtwarzacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności