Skocz do zawartości

Test odtwarzacza xDuoo X2


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Cześć, czy ktoś z Was spotkał się z problemem podczas downgrejdu z v7 na v6, który polega na tym, że po zmianie v7 na v6 grajek "widzi" v6 jednak interface (wraz z shuffle, wygaszaniem ekranu itd) oraz (NIESTETY!) dźwięk zostaje w wersji z v7? Bo mnie się właśnie takie coś przydarzyło i nie wiem już co mam robić, żeby znów móc się delektować wyśmienitym dźwiękiem z v6 ;] a próbowałem już chyba wszystkiego... pomocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Są nowe szybki do X2, ale czy zaczęli je seryjnie montować, to nie wiem. Oby.

@Bigmaras

czy te nowe szybki są już dostępne we wszystkich modelach dostępnych u ciebie?

 

Była partia, że tak, ale czy będzie to regułą to nie potrafili mi powiedzieć, zapewne sprawa kosztów. Czekam na nową partię i zweryfikuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dołączam do grona (jak na razie) zadowolonych użytkowników tego grajka :) mam tylko jedno pytanie - czy przy włączaniu playerka ma być słychać takie "cyknięcie"? Kiedyś na mojej mikrowieży załączał się tak ekranik - tu jest podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okiej :) czyli wszystko w normie. Playerek mega jak za tą cenę - powrzucałem wczoraj na szybko parę albumów (flac) i jakbym słuchał zupełnie innej muzyki niż do tej pory B) wykonanie też niczego sobie. Tylko to lustereczko .... No nic - nie można mieć wszystkiego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o małą pomoc. Zakupiłem x2 na prezent z myślą o słuchaniu właśnie Flac'ów ale z jakiegoś powodu odtwarzacz totalnie ich nie widzi. Próbowałem formatować kartę FAT32 (16GB Goodram) i wrzucać przez kabel. Usuwałem tagi. Wgrałem też najnowszy soft. Jakiś pomysł jeszcze? Może ktoś mógłby mi przesłać choć 1 w miarę mały plik flac na email mójnick@gmail.com który mógłbym wrzucić do playerka i zobaczyć czy to coś zmieni. Mp3 widzi bez żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Usuń okładki z flac-ów

2) Zrób pełny format karty, ewentualnie spróbuj innej, może jest uszkodzona. xDuoo jest czuły na punkcie błędów na karcie

3) Spróbuj utworzyć nowy katalog z prostą nazwą i wrzucić do niego pliki flac.

 

W razie jak by nie pomogło, wrzuć plik flac, którego nie odtwarza grajek na jakiś hosting np. zippyshare i podrzuć mi linka na pm to sprawdze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa. Najprawdopodobniej pomogło wgranie wszystkich utworów z pokasowanymi znacznikami do folderu utworzonego na grajku. Dziękuje bardzo za pomoc. Zadowolony klient z przedświątecznego szału Jędrzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Xduoo ma jakieś "preferencje" co do plików flac? Wczoraj wrzuciłem sobie kilka albumów i niektóre powodują dziwne zachowanie odtwarzacza. Player je widzi, da się w nie wejść i odpalić utwór ale czas odtwarzania stoi w miejscu i zamiast muzyki w słuchawkach słychać jedynie takie dudnienie basowe (tak jakby gdzieś w oddali latał śmigłowiec). Z czym to może być związane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Xduoo ma jakieś "preferencje" co do plików flac? Wczoraj wrzuciłem sobie kilka albumów i niektóre powodują dziwne zachowanie odtwarzacza. Player je widzi, da się w nie wejść i odpalić utwór ale czas odtwarzania stoi w miejscu i zamiast muzyki w słuchawkach słychać jedynie takie dudnienie basowe (tak jakby gdzieś w oddali latał śmigłowiec). Z czym to może być związane?

 

1) sprawdź czy plik nie jest uszkodzony

2) sprawdź czy nie ma w nim okładek

3) sprawdź tagi

4) sprawdź kartę

...

99) wrzuć na jakiś hosting i podrzuć mi na maila link to sprawdzę osobiście :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta jest ok bo na "naście" albumów nie banglają jedynie 3. Jako, że z plikami flac zaprzyjaźniłem się stosunkowo niedawno to mam pytanie początkującego - jak sprawdzić, czy w pliku są okładki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne - wrócę z pracy to najpierw popróbuję sam coś popsuć ;) a jak już będę pod ścianą to udam się po pomoc. A czy da się jakoś ustawić w sofcie, aby albumy w folderach były segregowane alfabetycznie? Bo obecnie mam lekki rozstrzał - to wygląda tak, jakby je sortował po dacie wrzucenia na kartę (chyba).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności