Skocz do zawartości

Test odtwarzacza xDuoo X2


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc koledzy drodzy. Mnie szalenie ciekawi jak ten grajek ma sie do iModa?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nijak. Do iPoda Video masz jakieś odniesienie tutaj:

https://muzostajnia.wordpress.com/2015/02/11/niedrogie-granie-czyli-sansa-clip-xduoo-x2-fiio-x2-oraz-ipod-video/

 

A iMod wiadomo, zależy od wzmacniacza. Na pewno X2 wypada lepiej niż iMod z tanimi wzmakami od SMSL czy takim Fiio E6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,dzieki kolego Inszy za odpowiedz. Czyli iMod+MxM wypada gorzej od X2 ?

Pytam oczywiscie dlatego,ze wlasnie zastanawiam sie nad zakupem xDuoo,no chyba ,ze warto poczekac na X3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 400 zl. To chyba oplacalny zakup patrzac na sama jakosc dzwieku,hm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pożyjemy, usłyszymy (albo i nie). na razie możemy sobie tylko spekulować :)


 

już mam czego użył, szukam i zamawiam ;)

I co? I co? I co? Chłopaku, przecież ja tu uschnę z tęsknoty za ńjusem, informacją jakąś.

 

jak ostatnio pytałem, to dostałem info że dopiero w sierpniu się coś ruszy w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki,Inszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Czy z Takstarami pro80 będą słyszalne szumy podczas odtwarzania muzyki? Jeżeli ktoś testował to będę wdzięczny za odpowiedź.

Byłem już nastawiony na zakup X1 ale skutecznie namieszaliście mi w głowie.... ;)

Edytowane przez Tymonius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuję sam siebie z ostatniego dopisku do mojej recenzji:

 

Tutaj muszę dodać ważną wzmiankę odnośnie tych szumów, bo pojawiło się wiele pytań o to, a czasami wręcz rozpowszechniania nieprawdziwych informacji: nie bójcie się ich, jeśli nie macie słuchawek np. o czułości 130db i impedancji 16ohm i używacie ich do cichego słuchania. W większości przypadków szum będzie niezauważalny, bo nie przedrze się przez muzykę. Nawet gdy słuchacie w środku nocy, przy najniższym poziomie głośności, to zazwyczaj słuchawki są zbyt mało czułe, by to przeszkadzało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, możesz śmiało brać.

Dzięki za szybką odpowiedź. W przyszłym miesiącu nabędę tego grajka z polskiej dytrybucji. 25PLNów więcej ale gwarancja na miejscu.

Edytowane przez Tymonius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jakiegoś mega porównania, miałem tylko Sansę Plus i Zip, wcześniej Cowona E2 i z tych odtwarzaczy X2 brzmi zdecydowanie najlepiej. Słuchawki to JBuds J6, a w domu używam Fidelio L1. Jest też bardzo przyzwoicie wykonany, robi dobre wrażenie, nie jest to zabawka. Ma jednak kilka wad. Z tych mniejszych braki w oprogramowaniu typu brak opcji odtworzenia wszystkiego, tylko przeglądanie folderów. Do obsługi można się po jakimś czasie przyzwyczaić i tu nie ma zgrzytów. Jest natomiast jedna rzecz, która powoduje, że X2 jest totalnie bezużyteczny w świetle dziennym na zewnątrz i jest to wyświetlacz, na którym KOMPLETNIE NIC NIE WIDAĆ. To nie tak, że widać mało. Jak jest choć odrobina słońca, nawet za chmurami, to na telewizorku ne widać NIC. Totalnie nic. I właściwie to nie wiem czy się z nim z tego powodu nie rozstać, choć za dźwiękiem to będę tęsknił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wpadłem na pomysł ostatnio, żeby nosić przy sobie razem z x2 jakiś kawałek materiału, czy coś innego, w kolorze czarnym i jak najbardziej matowy. Wyjmuję grajka, ustawiam pod takim kątem żeby mieć odbicie czarnego materiału na szybce. Wtedy może będzie coś widać przy słonecznej pogodzie, bo faktycznie krew zalewa czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niestety kwestia rodzaju szybki, którą wybrał producent <_< Gdyby była tam normalna, a nie lustrzana szybka, to wyświetlacz byłby pewnie tak samo czytelny jak w Clipie +. Nie trafia też do mnie lista folderów i plików wyświetlona na wszystkich 4 liniach włącznie z górną linią w innym kolorze, ten rząd znaków jest bardzo słabo widoczny.

 

Można spróbować ściągnąć folię i nakleić jakąś matową.

Masz na myśli zdjęcie fabrycznej folii zabezpieczającej? Zrobiłem to zanim włączyłem odtwarzacz :D Nigdy nie używam żadnych urządzeń z folią. Tyle, że folia nie przykryje fatalnej natury wyświetlacza. Jak dla mnie mogliby wypuścić wymienną szybkę, albo cały nowy front z normalnym okienkiem.

Edytowane przez _markos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności