Skocz do zawartości

Najlepsze Albumy


Juby

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawił się już tu Meat Loaf z Bat Out Of Hell II/ dorzuciłbym jeszcze i jedynkę (o ile wierzyć wiki, pierwsza część jest drugim najlepiej sprzedającym się albumem wszechczasów- ta sama informacja jest na stronie kompozytora Jima Steinmana).

Jeśli komuś pasuje troszkę "nadęty" styl, podchodzący pod muzykę epicką, pozycja must have. Sam Steinman jest uważany za prekursora gatunku Wagnerian Rock.

 

Queen- Innuendo, znam prawie na pamięć, a dalej wciska mnie w fotel.

 

Mike Oldfield Tubullar Bells II, rozmach tego albumu, czapki z głów.

 

I tak można byłoby dłuuuugo wymieniać....

Edytowane przez hafis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubione albumy... ciężko będzie wybrać, ale z takich, do których najchętniej wracam to m.in.
Slipknot - Vol. 3 (The Subliminal Verses)
Trivium - Shogun
Machine Head - The Blackening
Cynic - Traced in Air

DevilDriver - The Last Kind Words

Rise Against - Revolutions per Minute

i jako rodzynek pośród rockowo-metalowej rzeszy: Pendulum - Immersion oraz In SIlico

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zerknąłem na listę wykonaw

 

Ja tam jeszcze bardzo lubię AiC unpgd ;)


Najlepszy unplugged jaki znam...

Właśnie zerknąłem na listę wykonawców MTV Unplugged i jestem w nie małym szoku ;) np. taki Iron Maiden :D

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/MTV_Unplugged#Pozostali_arty.C5.9Bci_wyst.C4.99puj.C4.85cy_w_MTV_Unplugged

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. Tina Turner- "Live in Europe"- dwu-płytowe wydanie, z niesamowitą magią i klimatem, perfekcyjnie dobrane utwory, duety (m.in. David Bowie "Let's Dance" i "Tonight"), polecam, szczególnie utwór "Paradise is here". Szkoda tylko, że jest średnio nagrana

 

2. David Bowie- "The Next Day"- świetnie zrealizowana, charakterystyczna. Tytułowy utwór świetnie przygotowuje słuchacza na dalsze utwory, a "Where Are We Now" jest nostalgiczny, ale nie nudny i nużący. Głos Davida Bowie jest mocniejszy i ciemniejszy, niż na wcześniejszych krążkach, mi się to bardziej podoba.

 

3. Cher- "Believe"- płyta wyjątkowa, ponieważ nie jest specjalnie ambitna, można ją nazwać ją zwykłą "rąbanką", ale ma w sobie to "coś". Polecam szczególnie utwór "Runaway". Zrealizowana dobrze, ale bez fajerwerków, dużo basu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności