Skocz do zawartości

W imieniu solidarności z Rolandsingerem


manuelvetro

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam multikonta, ale przyłączami się do Manu. Głos rozsądku, może trochę czasami za ostry, ale jest potrzebny.

 

+1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manu, tak się zaczyna koniec fajnych portali.

 

Ludzie z charyzmą, z polotem, z własnym punktem widzenia, odchodzą, bo ... tak.

Czyli na złość mamie odmrażają sobie uszy ( bo gdzie pójdą jak to Forum jest chyba ostatnim bastionem normalności jeśli chodzi o audio ?)

 

Odchodząc powodują, że Forum staje się nieciekawe, bezbarwne i szare. Jednym słowem - nudne.

Skoro takim się staje, ci co pozostali też zaczynają odchodzić.

 

Przerabiałem to, budując od podstaw w grupie ludzie portal fotograficzny, dawno temu, który później był jednym z największych w kraju.

Wiele lat moderowałem też ów portal, tak więc wszystkie wzloty, upadki, schematy itp. mam w małym palcu.

 

Wiesz co jest w tym wszystkim najgorsze ?

To, że "starogwardiejcy" którzy trzymali portal na poziomie, po latach próbują wracać, ale nie ma już do czego.

 

Zastają tylko marne szczątki dawnej świetności i zgliszcza.

 

Zastają to do czego sami się przyczynili odchodząc.

 

To jest 100% z autopsji.

 

Nie namawiam do zmiany decyzji.

 

Pisałem o pewnym, znanym mi dobrze schemacie.


edit :

 

O, tylko potwierdzenie tego co wyżej pisałem.

Zanim skończyłem, dołączyli się następni fajni ludzie ...

 

Kamyczek na stoku...

Edytowane przez paratykus
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, zawsze jest możliwość postawienia swojego serwera z niezależnym forum.

To też przerabiałem, wiecie jakie są tego koszty ?

 

Mamy jakiegoś audio-sybarytę będącego do tego spolegliwym filantropem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddajcie Rolanda, wiele mądrych rzeczy napisał. a że na granicy prowokacji (chociaż IMO nigdy poniżej pewnego poziomu nie zszedł), to tylko lepie dla dyskusji, bo przynajmniej coś się działo. to, że paru się obraziło przy okazji - trudno, nie mój problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"@paratykus

"to Forum jest chyba ostatnim bastionem normalności jeśli chodzi o audio

 

Jak Cię bardzo lubię, jak dobrze się Ciebie czyta z Twoim zdrowym rozsądkiem i bardzo dobrym podejściem do "tego" wszystkiego, to tym stwierdzeniem raczysz żartować?"

 

 

Siara, skrót myślowy, może niezbyt fortunny.

Brakło tam : "w miarę" ?

 

Poza tym konkretnie pisałem o Ludziach przychodzących na Forum i panującej tu atmosferze.

Nie jest ( między nami użytkownikami ) w miarę normalna ?

 

Każdy portal tworzą ludzie, którzy zasilają go tym co piszą, publikują, zamieszczają - to jest albo jego siła, albo jego słabośc.

 

I jeśli w tym kontekście jest źle, to pokaż mi miejsce, gdzie jest lepiej.

 

A w istnienie niezależnego, wolnomyślącego ( odgórnie) jakiegokolwiek forum ( specjalistycznego ) to nie wierzę.

Nie ma takich. Za wszystkim stoi czyjś interes. Odkąd świat światem, odkąd net netem.

 

Żeby jasność była - ja nie biorę w obronę "Zarządu" czy jak im tam, nie odnoszę się do tej konkretnej sytuacji.

Moje stanowisko jest ( przynajmniej tak się staram teraz pisać - czytelnie ) neutralne.

 

Cały czas piszę ogólnie o schematach i uwarunkowaniach.

Edytowane przez paratykus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji odejścia Arkusza, naszły mnie wczoraj takie myśli, że na forum się uspokoiło ostatnio.

Skończyły się ****o-wojny i prowokacje. No masz, długo nie trwało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem za co dostał bana, ale dziwne, bo ostatnio był spokojniejszy.

Może przez utratę wiarygodności, przez co wyszedł na pieniacza? Gdzie z jednej strony mocno uderzał w otoczkę audiofilską, a głównie w ceny i romantyzm, po czym gdzie indziej rozpisuje się nieco poetycko o swoich słuchawkach za kilka tysięcy?

Tylko to juź mocno po fakcie, więc gdzie w tym sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"@paratykus

"to Forum jest chyba ostatnim bastionem normalności jeśli chodzi o audio

 

Jak Cię bardzo lubię, jak dobrze się Ciebie czyta z Twoim zdrowym rozsądkiem i bardzo dobrym podejściem do "tego" wszystkiego, to tym stwierdzeniem raczysz żartować?"

 

 

Siara, skrót myślowy, może niezbyt fortunny.

Brakło tam : "w miarę" ?

 

Poza tym konkretnie pisałem o Ludziach przychodzących na Forum i panującej tu atmosferze.

Nie jest ( między nami użytkownikami ) w miarę normalna ?

 

Każdy portal tworzą ludzie, którzy zasilają go tym co piszą, publikują, zamieszczają - to jest albo jego siła, albo jego słabośc.

 

I jeśli w tym kontekście jest źle, to pokaż mi miejsce, gdzie jest lepiej.

 

A w istnienie niezależnego, wolnomyślącego ( odgórnie) jakiegokolwiek forum ( specjalistycznego ) to nie wierzę.

Nie ma takich. Za wszystkim stoi czyjś interes. Odkąd świat światem, odkąd net netem.

 

Żeby jasność była - ja nie biorę w obronę "Zarządu" czy jak im tam, nie odnoszę się do tej konkretnej sytuacji.

Moje stanowisko jest ( przynajmniej tak się staram teraz pisać - czytelnie ) neutralne.

 

Cały czas piszę ogólnie o schematach i uwarunkowaniach.

 

Nie musisz pisać wyjaśnień, to nie atak na Ciebie, ani żadne zarzuty, ja mam w 4l g**no burze i inne takie tragi-komiczne sytuacje, oczywiście nie można generalizować, "w miarę" już jest lepszym stwierdzeniem ;)

Edytowane przez siara1975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli... facet jest psychologiem i forum audio było jego poletkiem naukowym, a my jego królikami? Co jeśli facet jest na tyle inteligentny, że tylko czytając nasze forum i inne o tej tematyce, uczył się i adaptował i nigdy nie miał słuchawek, o których pisał? Robił sobie z nas jajo, może napisał o nas jakąś pracę magisterską? Czy nadal czulibyście się komfortowo mając go tutaj? Teraz to co wiemy na pewno, przeginał ostatnio mocno, stąd kilkudniowy urlop, w trakcie którego trwania założył multikonto. Ja osobiście uważam, że to forum będzie lepsze bez trolli takich jak Roland, Miki, czy Bogie. Choć przyznam, że stawianie Rolo w tym samym rzędzie co dwóch pozostałych nie jest ok, ponieważ doceniam intelekt Rolanda.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem za co dostał bana, ale dziwne, bo ostatnio był spokojniejszy.

Może przez utratę wiarygodności, przez co wyszedł na pieniacza? Gdzie z jednej strony mocno uderzał w otoczkę audiofilską, a głównie w ceny i romantyzm, po czym gdzie indziej rozpisuje się nieco poetycko o swoich słuchawkach za kilka tysięcy?

Tylko to juź mocno po fakcie, więc gdzie w tym sens?

Rollandsinger dostal perma

http://forum.mp3stor...blem/?p=1193855

Za wolność słowa dostał - oficjalnie za multikonto

ewentualnie, za kolejnego warna i parę banów

 

To, że on jest legendą i historią tego forum (obok innych kolegów oczywiście) nie ma znaczenia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności