Skocz do zawartości

Wzmacniacz... taki, taki lub taki... a może jeszcze inny za ok 1000zł


Rekomendowane odpowiedzi

Szału nie ma, ale ja np jade ze starej 501 nada bo bardzo pasuje mi jej brzmienie. Twoje cudo nie jest takie ostatnie. Niestety nie pamiętam jak gra. Pewnie pewne modyfikacje poprawią jego brzmienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpośrednio - nie. Włoch dla mnie bomba. Miał u mnie zostać, ale kasa potrzebna koniecznie. Byłem bliski za 700 funtów kupić cedeka do niego też Lectora - zlampizowany przez producenta. Gdyby nie inne potrzeby osiadłbym na laurach w dziedzinie stacjonarki.

 

Włoch gra bardzo precyzyjnie, a zarazem delikatnie. Gdy trzeba zachrypi w metalu, gdy trzeba całuje za uchem. Dobrze dobrane kolumny do niego - ZNIKAJĄ!

Duża lekkość grania i radzi sobie z kolumnami za wiele zer w cenie.

 

Nowe NADy to już nie to. Granie jest mocno techniczne. Nie powiem grało to przyzwoicie - 326 - ale nie miał duszy. Jestem fanem leciwego 3240 takie bardziej analogowe brzmienie.

Nie chcę za mocno jechać po nowych konstrukcjach, które przecież świetnie wypadają na wykresach : ) ale to nie jest to. Włoch łączy nowoczesność z tym dawnym brzmieniem.

dzieki... bo sie zastanawiam nad jakas zabawa dalsza w stacjonarce. polowalem na atoll in100, jakas koncowke nada jak 2150... albo wlasnie na jakas egzotyke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś tego cd-ka Technicsa ...

Nie grał źle ale mocno ograniczał lepszy sprzęt ...zwłaszcza średnica i niskie tony .

Oczywiście zawsze możesz wymienić w nim op-ampy np . na AD 797 i kondensatory na ELNY .

Ale to zabawa , odsłuchy i dłubanie . Jak to się lubi i interesuje to przynosi korzyści .

Chyba ,że zainwestować w przetwornik i wykorzystać cd jako napęd .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ,że zainwestować w przetwornik i wykorzystać cd jako napęd .

Co znaczy - zainwestować w przetwornik? pewnie kupić jakieś zewnętrzne cuś za 900zł

 

a jak bym na tym wyszła gdybym dokupiła taki CD? Zgrałyby się? Oczywiście nie od razu, technicsa potraktowałabym tymczasowo

http://allegro.pl/nad-c516-bee-salon-dealerski-odsluchy-i5116657553.html

 

Chyba, że taki NAD się NAD'a?

 

http://allegro.pl/high-end-za-300zl-nad-521-i5133711379.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem prawie zdecydowana wziąść NADa, w jednym z lokalnych sklepów mają dystrybucje i nawet jest na półce więc podjadę przesłuchać, zobaczymy co potem :) ale dzięki Panowie, i tak dużo pomogliście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No weź od Wojtka, nie bądź taka. Bo on mi chodzi po głowie mocno

 

Mnie mocno chodzi po głowie NAD - posłucham jak gra, jeśli mi się nie spodoba, wznawiam poszukiwania wśród używek

 

nie wiem czy jest coś lepszego na tym świecie :D

 

Seks pieniądze sława... albo kobiety, wino, śpiew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No weź od Wojtka, nie bądź taka. Bo on mi chodzi po głowie mocno

 

Mnie mocno chodzi po głowie NAD - posłucham jak gra, jeśli mi się nie spodoba, wznawiam poszukiwania wśród używek

 

nie wiem czy jest coś lepszego na tym świecie :D

 

Seks pieniądze sława... albo kobiety, wino, śpiew

 

Wole to w tej kolejnosci - slawa, pieniadze, kobiety, wino, seks, spiew. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć jak są pieniądze to cała reszta ze sławą, kobietami i drogimi winami również.....

 

A tak całkiem serio, doceniam propozycje Wojtka tyle, żę to trochę przekracza mój budżet. Gdyby była mowa o nowym sprzęcie, możnaby negocjować w ratach. Drugą opcją jest odłożyć temat na kolejny miesiąc i dostukać brakującą sumę, ale wiadomo, że to różnie może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności