Skocz do zawartości

Monitor LCD


kartonik

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli karta graficzna jest w stanie wyświetlić obraz w proporcjach 16:9 to tak. Tylko pamiętaj jeśli na takim starym kompie dasz full hd to spodziewaj się znacznego pogorszenia płynności ;d

Edytowane przez Dawid06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pentium® Dual-Core E5200 @ 2.50GHz

GeForce 9500 GT

EIZO S2231W, 22", 1680x1050

 

Działa bez problemów, ale ja nie gram :D

Co ten monitor ma taką dziwną rozdziałek ?

 

Swego czasu była bardzo prestiżowa :)

Czytam i właśnie myślę czy nie z****łem bo dziś przyszedł mi nowy IPS FHD 23" i trochę pikseloza.

 

kartonik myślę że kupuj jak najlepszy, ten stary pecet i tak pewnie niebawem wymienisz to kup monitor który będzie te 5 lat u Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jest tylko HD.


 

kartonik myślę że kupuj jak najlepszy, ten stary pecet i tak pewnie niebawem wymienisz to kup monitor który będzie te 5 lat u Ciebie

 

 

Mam zamiar kupić jakiś używany, CRT za dużo miejsca zajmuje.

Lepszy to sobie kiedyś kupi syn za swoje, mi wystarcza laptop. Choć nie wykluczam, że do laptopa dokupię jakiś lepszy monitor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwi mnie, że jeszcze mistrz Arthass jeszcze tu nie zajrzał, który notabene wie więcej o monitorze niż producent, który ów monitor wyprodukował :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwi mnie, że jeszcze mistrz Arthass jeszcze tu nie zajrzał, który notabene wie więcej o monitorze niż producent, który ów monitor wyprodukował :D :D :D

Cały tydzień byłem w trasie. Nie miałem czasu śledzić co się dzieje na forum. Niemniej jednak jeśli macie jakieś pytania to postaram się odpowiedzieć zgodnie z tym co na ten temat udało mi się dowiedzieć. Przy wyborze nowego monitora najważniejsze informacje to budżet, przekątna, przenaczenie, warunki pomieszczenia (oświetlenie przede wszystkim), ewentualnie preferowane proporcje: 16:9 czy 16:10 i oczekiwania (np. żeby nie męczył oczu przy całodniowym użytkowaniu). Ekspertem w tej dziedzinie nie jestem na pewno bym się nie nazwał, ale przynajmniej mogę nakierować na właściwą drogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalna, Retterku ;)

To takie HD+, ale w proporcjach 16:10. Nie pamiętam skrótu tej rozdziałki, ale to odpowiednik 1600x900 w 16:10.

nie chcę być czepliwy - ale nijak mi 16 na 10 nie wychodzi po podzieleniu 1600 przez 900 :) jak to się w koncu liczy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Normalna, Retterku ;)

To takie HD+, ale w proporcjach 16:10. Nie pamiętam skrótu tej rozdziałki, ale to odpowiednik 1600x900 w 16:10.

nie chcę być czepliwy - ale nijak mi 16 na 10 nie wychodzi po podzieleniu 1600 przez 900 :) jak to się w koncu liczy?

1920:16 = 120

120*9 = 1080

120*10 = 1200

Tak w przypadku fullhd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić panoramiczny monitor LCD, który będzie podłączony do 7-niego blaszaka z XP. Czy z takim wiekowym kompem będzie taki monitor działał prawidłowo?

 

Który jest coś wart?

http://olx.pl/oferta/sprzedam-monitor-lg-20-cali-CID99-ID7RgG5.html#43e79d8d57

http://olx.pl/oferta/monitor-lcd-benq-g2010wap-20-CID99-ID80N31.html#2319226f2a

http://olx.pl/oferta/monitor-19-CID99-ID6FDmP.html#2319226f2a

http://olx.pl/oferta/monitor-benq-CID99-ID7RUf3.html#2319226f2a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. A ile masz pieniędzy?

Chciałbym się zmieścić w 150 zł. Monitor ma zastąpić CRT w starym komputerze więc szkoda kasę wydawać na coś nowszego.

Edytowane przez kartonik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności